Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

witam :)

zyczonka miesiecznicowe dlaMajeczki i
imieninowe dla Asi!!

gosiu, nosek do gory, niestety czasem jest woz a czasem przewoz, szkoda ze na wesele nie pojdziecie ale moze potem juz bedzie z gorki??

olimpia, cudny filmik, a Twoj glos to uwielbiam :) a dlzczego A do lekarza?? nie wyglada na chorego??!!

co domojej szwagierki, chetnie pozycze deske od justyny!!

cogito, fajny plan z ta obroza tylko taki malo... wyszukany :sofunny: :sofunny: :sofunny:

mada, no, ja te moja szwagierke to znosze tylko z racji jej dzieci, kuzynowie bawia sie razem super, jak nie ma ich matki to jest ok a jak ona jest to dziala na nerwy wszystkim.

[jeszcze nie dawno troche nam bylo przykro ze wzgledu na brakta K, bo byc z taka baba... ale przeciez sam wybral i jak sie nie podobalo to moze by drugiego dziecka nie bylo?? wiec moze mu pasuje ze ona nie pracuje, siedzi w domu , nie gotuje, nie sprzata, nie prasuje, on po pracy zajmuje sie tym wszystkim a ona czesto zmeczona, dzieci jej na nerwy dzialaja (dodam ze 6sciolatek chodzi do przedszkola od 3 r.z. a druga ma trzy latka), choruje co tydzien itp... ksiazke by mozna napisac.
z zawodu jest kosmetyczka (nie mam nic przeciw ale w jej przypadku....), zaczela naprawde pracowac jak miala 21lat, jak miala 23 spotkala Bruno, ropracowala rok i zaszla w ciaze. od tej pory nie pracuje poza kilkomadorywczymi robotkami. i ostatnio jak sie jej zapytalam co teraz (bo wlasnie sie jej skonczyl wychowawczy) to mi powiedziala ze nie wie ale do zawodu nie wroci bo jej zniszczyl zdrowie i kregoslup :duren: POPROSZE O DESKE KLOZETOWA!!!!!!!

i z innych niesympatycznych przykladow, jak moj ojciec dostal wylewu, akurat bylismy wszyscy u tesciow. odkladam sluchawke, tesciowa sie pyta czy powazzne cos?? mowie co i jak a ta stara wydra "a moj tata dzis byl taki zdenerwowany ze myslalam ze trzeba go bedzie wiezc dos szpitala bo taki powazny stan byl!!!!" paranoja normalnie, ona musi byc w centrum zainteresowan i miec zawsze gorzej/lepiej niz inni.]

NO TO PONARZEKALAM, sorki, prosze nie komentowac moich wywodow, ale musialam gdzies to z siebie wylac, padlo na WAs

Odnośnik do komentarza

paula00-25
MONIQ Z rodzina to najlepiej się wychodzi na zdjęciu.
U mnie padło na moją mamę która ma 2 rodzeństwa a sama zajmuje się chorą na alzchaimera matką już od 5 lat i nikt palcem nie kiwnie żeby jej pomóc a wierz mi to straszna choroba i jest w czym pomagać.....

u mnie to samo tylko że trochę dłużej to trwa....

Odnośnik do komentarza

odnośnie rodziny.... to moja babcia dzisiaj przegrała sprawę w sądzie o dom który wg testamentu po jej rodzicach jest jej w 75% - spór oczywiście rodzinny... tylko że babcia bez szerokich pleców i głębokiej kieszeni... (20 lat trwała sprawa)

Odnośnik do komentarza

heja!!

jestem z WAmi na bieżaco,ale nie było kiedy napisać:36_33_19::16_11_11:!!
przede wszystkim Wczorajszym Jubilatom moc całusów,a i naszej Majeczce i Asi ( z okazji imienin) dużo zdrówka szczęścia i miłości na codzień!!:36_4_9::36_4_9:

anulka- Majuni zdrówka życz,niech oczko szybko dochodzi do zdrowia!!
moniq-rany,co za szwagierka Ci się trafiła!!sorry,ale nie zła zołza z niej!!wiedziała,że Noaś obchodzi pierwsze urodziny i co?nie mogła w żaden sposób przełożyć swojego przyjęcia?przecież pierwsze urodziny obchodzi się 1 w życiu!!ehhh,powiedziałabym ja takiej......co do mojej szwagierki,to muszę głośno i otwarcie powiedzieć,że bardzo się zmieniła!!na pozytyw!bardzo się interesowała i opiekowała pati,kiedy byłyśmy u teściów.więc monisiu,nie łam się.może i Twoja kiedyś pokaże ludzką twarz!!tego Ci życzę!
mada-wiem,co to znaczy dogodzić wszystkim jeżeli chodzi o wyprawianie przyjęć urodzinowych chrzcin itp..koszmar!!tak jak paula napisła:z rodziną na zdjęciu.....mocno trzymam kciuki,aby "rodzina" nie zepsuła Wam tak waznego święta,jakim są pierwsze urodziny Waszego pierwszego dziecka!!!
justyś-jak czytałam wczoraj Wasze wywody,to nie mogłam opanować śmiechu:36_2_34::36_2_34::36_2_15::36_2_27:mężula chciałaś lekko uciszyć,a metody były do tego wyborne.ja głosowałabym jednak na ten stolik edukacyjny w ankiecie mady;)jak tam prezent dla Gajki?fajny?
olimpia-cudny film;)widzę,że u Was znowu przeprowadzka?
inka-ja też w ankiecie głosuję za odp:a,b,c,d:)ale będzie,co ma być;)jak będziesz chciał to sama powiesz;)ja przypuszczam,ze i tym razem będzie u Was dziewucha;)takie głupie przeczucie!!!:36_15_58:
starleko-jak ząb?współczuję bólu:(
martusia-jak Bartolini?daj znać,co tam u Was słychać!
paula-po imprezie czekamy na wysyp fotek!!!ja słyszałam trochę lepszą prognozę pogody na weekend niż Ty.oby się jednak ta moja sprawdziła i żeby słonko Wam dopisało!
karolka-miłego spotkania ze szwagierką i jej dziećmi!!
gośka-niestety takie to życie jest okrutne.dla pocieszenia,każdy z nas ma czasem takie trudniejsze chwile w życiu!tulę!

tak jak Olimpia pisała,Ann mało wypoczywa,bo Szymiemu zęby idą:(dostałam wczoraj smsa i szczerze mówiąc,myślałam jednak,że Ani uda się zrelaksować na tym wyjeździe!oby te kilka ostatnie dni dały jej choć chwilę wytchnienia!

a u nas kolejny dzień marudy!ale jakoś to zniosę!muszę!chyba nie mam wyjścia!!:36_11_13::36_2_58:

heheh a widziałyść tą emotkę::36_1_57:-fuj!!!

buziole dla wszystkich ślę i lece wstawić zapiekankę z bakłażana do piekarnika!zobaczymy czy będzie choć trochę zjadliwa:picnic::grill:

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza
Gość Agnieszka31

witam popoludniu

kochane, rodzina to temat rzeka, ja kiedys pisalam o moich rodzicach wiec przemilcze juz to, szkoda rozgrzebywac to,
Mada, Moniq- mimo ze checi macie to chyba trzeba sobie olac pewne rzeczy, czlowiek sie tylko denerwuje, napina a inni sikaja na to sikiem prostym (przepraszam za te slowa, ale tylko to mi do glowy przyczodzi)wiem, malo elokwentne!!!
trzymam kciukasy aby dzieciaczki byly zadowolone z urodzin, bo to najwazniejsze, niech sie wybawia za wsze czasy i szczesliwe pojda spac, a inni niech spadaja!!!!!!

Anulka- buziaki dla Majeczki!!!

Martus- jak Bartus???

Starletka- szkoda slow!!!!

Odnośnik do komentarza

Znajomi już są na miejscu. Poszli na spacerek z Kajtkiem a ja sie pomalu biore za sprzatanie.Nie bardzo wiem od czego zaczac, ale chyba zaczne od najbrudniejszych miejsc. Jutro gotowanie, pieczenie itepe.

Ja sie nie przejmuje krewnymi - nikt nie jest w stanie mi zepsuc tej imprezy...postanowilam to sobie i koniec. Nie pozwole na to!!!

Pierwsza stronka uaktualniona.

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

madalenka


Pierwsza stronka uaktualniona.


mada-świetna robota!!ale te nasze pociechy są piękne!!a jak fajnie rosną;)oby nie za szybko;)a co do rodziny,masz rację-lej na nich ciepłym moczem i nie przejmuj sie niczym!!powodzenia w sprzątaniu!
justyś-fajnie wygląda ten szcześcian!u nas jest inny sześcianik,ale też sie super spisuje!kurcze,jakie teraz są pomysłowe zabawki dla maluszków!!

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

justyna@
Kochane u nas urodziny kameralne z najbliższymi osobami dla Gajki mam w nosie jesli ktos odmówi odmawia nie mnie a dziecku w tym dniu najważniejsze są nasze pociechy i to one maja sie dobrze bawić a reszta bedzie jeszcze żałować bo czasu nie da się cofnąć

Justys, masz absolutnie rację. Ja zaprosilam tak duzo rodziny, bo z uwagi na odleglosci nie mamy w ogole okazji sie spotykac. Chcialam polozyc to ze swoistym zjazdem rodzinnym ....szkoda, ze tylko ja. Dla mnie ten dzien jest najwazniejszy, bo urodziny ma najwazniejsza osoba na swiecie dla mnie - i tyle. Nie zamierzam sie tym denerwowac.

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

madalenko-cieszę sie,ze linijka sie podoba;)super,ze tak podchodzisz do sprawy urodzin.ja niestety nie mogłam obojętnie przejsć nad fochami mojej rodziny podczas chrztu,więc całe chrzciny miałam do bani(jeżeli chodzi o mój humor).powiedziałaś święte słowa i trzymaj sie ich!!tulę mocno!!
justyś-też badzo chciałam zrobić urodziny kameralnie,ale niestety moja rodzina na chama się zapowiedziała i klops!za to juz teraz powiedziałam i mojej mamie i teściowej,ze Wigilję spędzamy we trójkę u siebie w domu!ja po raz pierwszy przygotuję kolację Wigilijną dla mojej rodzinki!mamy dosyć spędzania tego dnia wbiegu i zalataniu!zawsze trzeba było odwiedzić 4 domy na Wigilię,bo a to jedni mają zatarczki z drugimi,a to coś innego,itp.powiedziałam KONIEC!!!!!!!nie będę z dzieckiem latać jak na złamanie karku!!!!

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

k8i moja przyjaciółka tez zawsze miala jazdy rodzinne, ale skonczyly sie jak na komunię córki zaprosiła wyłącznie chrestnych i kilku przyjaciół rodziny. Na oburzone reakcje, szal rodziny ona ze spokojem powiedziala: "Miala dosc Waszych fochów. Tyle lat je znosilam, ze ta impreza byla wylacznie dla Martusi". Potem dodała jeszcze, że jesli sie nie zmienia to nie bedzie wspolnych imprez u niej w domu. Serce jej pekalo, ale dopiela swego. Do dzis wszystkie imprezy rodzinne ma cud miod i orzeszki.

Ja raz w zyciu pozwoliłam na dyrygowanie w sprawie mojej imprezy (slubu) i nigdy nie wybacze mojemu tacie, ze sie zachowal jak sie zachowal. Nie pozwole tez, zeby to zepsulo jakiekolwiek swieto MOJEJ rodziny.

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

madalenka
Ja tu zaraz jakąś ankietę machnę:

1. Czym rzucić M. Justynki, żeby nie chrapał:
- stolikiem edukacyjnym Gajuni,
- butelka Coli,
- jednym i drugim.

2. Czy chcesz poznać płeć Inusiowej fasolki:
- tak,
- oczywiście, że tak,
- nie ma absolutnie mowy, żeby nie poznać!!!,
- w 100% tak!!!!

odp.1. d. klamerka na nos, na mojego tatusia działa idealnie. (A propo mojego tatusia. Jak mów najmłodszy brat Tomek był mały miał z dwa latka, to pewnego razu podpuściliśmy go żeby młoteczkiem tatusia potraktował (idealne urządzenie na bół głowy i chrapanie):eureka:

opd.2. c.


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/24565.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...