Skocz do zawartości
Forum

Sierpnióweczko-Wrześnióweczki 2007


martusia

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie :)
Matko, normalnie nie wiecie, jak się ciesze, zę Kajtek dostał teraz tę inną szczepionkę - nóżka niespuchnięta, nie ma gorączki, marudzenia i krzyku (ostatnio 4 godziny strasznie krzyczał :( ) Mam jeszcze jeden filmik, ale Kajtkowi głowe uciełam, bo robiłam jedną ręką, a drugą asekurowałam :)

Kajetanek siadajacy.3gp

Pewnie, ze Kajtki górą :) strasznie fajnie, że jest kolega sierpniowy o tym samym imieniu :) :) :)

Też Wam spotkanka zazdroszczę, może kiedyś w Krakowie, Inko - może kiedyś jak pogoda będzie fajna to się gdzieś spotkamy?? :)
Popisałam, syrena woła "gi, gie, gi" lecę do niego :) Jutro troszkę więcej czasu mam, nie musze do 14 poza domem siedzieć, więc więcej popiszę, buziaki

Kuba (4.07.2000), Kacperek (18.07.2004), Kajtuś (6.08.2007),Ania (20.10.2010)

Odnośnik do komentarza

Dominika-no to super ze jutro z nami pobuszujesz:) ja ogladam te filmiki i az normalnie napatrzec sie nie moge. olimpia napina sie i woli pozycje siedzaco ale staram sie ja max poziomowac bo to chyba jeszcze za wczesnie.Co prawda sporo czasu spedza na lezaczku na ktorym siedzi a pozatym to w hustawce na pol lezaco, wozek juz spacerowy tez na pol leżąco no i zupelny poziom na macie i w łóżeczku :)

emma,Aga- a ja juz tylko ze zdjec pamietam jaka oli mała byla a takto normalnie nie kojarze :) a zanim sie obejrzymy dzieciaki beda latały i skakaly po drzewach :)

Odnośnik do komentarza

Dominika - ja bardzo bardzo chętnie!!! wiem zeTobie z 3-czką trudniej podjechac gdziekolwiek-wiec ja moge podjechac gdzie sblizej Ciebie:)kwestia dogadania:) no i tego ze musialabym zawieźć męza do pracy by miec auto:)ale to nie problem...
K8i- witaj na nowym forum
Dziewczyny a moze rzeczywiscie przeskoczycie wszystkie do wrzesniówek i tam razem popiszemy??:confused: trzebaby tylko zmienić nazwe wątku na sierpinióweczko-wrześnióweczki 2007:)

Justyna,Maja i Milenka

http://ticker.7910.org/an1cA7_0alX0010ODAwNjhqfDQwODcwMzQybGF8TWFqZWN6a2EgaXM.gif
http://ticker.7910.org/an1cEQb-Wnm0010MDQyODI0ZHwwOTg3NzhwYXxNaWxlbmthIGlzIA.gif

Odnośnik do komentarza

Madalenka my planujemy wakacje nad morzem... ale tylko planujemy bo poki co z finansami kiepsko... B stwierdzil ze najwyzej wezmiemi wakacyjna pozycze :D bo odpoczac tez trzeba a i dzieci beda mialy radoche :)

wiec jak sie uda to sie odezwe :)

Odnośnik do komentarza

Madalenka-nie zupelnie o to mi chodzilo zebys sobie nie wmawiala a o to że Twoj dzieciak naprawde jest zdrowy i tylko nasza matczyna wyobraźnia i lęk działają deprymująco :) a kolki i inne akcje miną szybciej niz nam sie zdaje :) byle do jutra!!!

Kurde taki zlot to normalnie akcja nie z tej ziemi :) moj brat w pl spotyka sie co zime z forumowymi snowboard'zistami i maja nieziemskie impry no i z roku na rok ekipa wieksza :)

Ja tam sie pisze-dajcie znak sygnal a wsiadamy w samolot i odbieracie nas z Gdanska normalnie :)

Integracja jak najbardziej--->juz zostawiam info na sierpniowkach ze teraz tutaj balujemy :) a jesli można to może dla nowych sierpniowek zmienic tytul watku na wrzesniowko sierpniowki :)

Odnośnik do komentarza

dzisiaj padam...

głowa mi pęka i kręci mi się w niej... nawet małego nie kąpię bo boję się że polecę... sama nie wiem co mi się dzieje... przemęczenie?
poza tym mały tak jakby chciał jeść a nie mogł.... nie wiem czy coś z pokarmem mam nie tak... robi rybę a jak go przystawiam do cycka je je je i potem się wygina, przystawiam do drugiego znów je je je i się zaczyna wyginać potem sporotem go przystwawiam do cycka i je chwilę i się wygina i potem płacze i robi rybkę... może mu mało? jejku porąbane to karmienie już mam tego dość jak nie kurde cycki to znów małemu coś nie pasuje... cały dzień się meczymy i wczoraj to samo było:zmartwiony:

dziewczyny nie nadrabiam bo nie mam siły... wyżaliłam się tylko:(
miłego wieczorku i spokojnej nocki

http://www.suwaczki.com/tickers/9f7je6ydopwft2b3.png
http://www.suwaczki.com/tickers/km5se6yd9zs70fzs.png
jesteśmy ze sob

Odnośnik do komentarza

Olimpijka wiem dokładnie o czym mówisz....ja mam do siebie ogromne pretensje, że czasem sie schizuję niepotrzebnie i oczywiscie masz racje - grunt to wytrzymac do trzeciego miesiąca he he :smiech::smiech:
starletka jakbym miała wieksze mieszkanko to mielibyscie wakacje za free - chyba, że wyjedziemy to dam Ci do siebie klucze - grunt to wypoczynek z rodzinką i wszycho da sie załatwic.

Magda & Kajetanek
http://parenting.pl/galeria/data/500/thumbs/IMG_00263.JPGhttp://ticker.7910.org/as1cA6GrmRJ1110MzIxfDU2MWR8S2FqZWNpayAtIE91ciBMaXR0bGUgUHJpbmNlIGlz.gif4th B-Day

Odnośnik do komentarza

piszę szybko szykując kąpanie,bo mała dziś mi się rozregulowała przez ciagłe podsypianie:confused:

rany,jakie innowacje wszystkie wprowadzacie:eee:to ja mam taka wielką dziewuchę,a jedyną zmianą jest przejście na 2 dziury w smoku:ocochodzi:w następnym tygoniu pomykamy na szczepienie i wszystkiego sie dowiem ,co mogę mojej pchełce podawać!!bo u nas chyba będzie troche trudniej,bo mała jedzie na tym mleku dla alergików:ocochodzi: no ale się zobaczy...


ann-kochana niestety po kąpusianiu oddaje pałeczkę kąputerową mężulowi :(bo on jak nie wysiedzi w nocy swoich 8 h przy kompie to chodzi naburmuszony:oczko::oczko::oczko:no taki dziwny typek z niego:oczko:ale nawet go kocham:grin::oczko::smiech:co do spacerku,ja wychodzę z pati tak 13,14,ale jakby Wam pasowało mogłybyśmy z patrychą podjechać wcześniej do królikarni.nie wiem,jak aga się na to by zapatrywała?szkoda,że dzień robi się coraz krótszy :(

Olimpijko nasza niepowtarzalna!!!jak tylko przybędziesz do pl, to wpadnij do wawy!!zapraszamy!!mam co prawda całe 32 metry2 mieszkania i 3 osoby,ale z miłą chęcią Cię i Twoją córę przekimamy :oczko::oczko::oczko::oczko::oczko::oczko::oczko::oczko:ale tak na poważnie,fajnie by było spotkac się w realu!!!

Dominika-na razie nie mogę obejrzeć filmików,ale postaram sie to nadrobić!!rany,masz chłopaka na schwał:takwyszlo:pozazdrościć:oczko:

trzeba ściągnąć jakoś resztę do nas,macie namiary na katięboss?

dobra uciekam,bo woda gotowa....

na razie kochaniutkie

k8i & Pati :Całus:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-23419.png

Odnośnik do komentarza

Aniolek-glowa do gory-ja żeby sie nie wkurzac nie dostawialam do piersi i jak mleka malo bylo to modyfikowane wprowadzilam :) i Olimpia zadowolona a i ja szcesliwa ze cycki cale i dziecie najedzone :) a zawroty rzeczywiscie moga byc z przemęcenia albo cisnienie :)

Odnośnik do komentarza

k8i-dawaj na wrzesniowki :) połączyłysmy sie :) a za zaproszenie serdecznie dziekuje :) obiecuje skorzystac :) tymczasem milych snow i caluski dla Pati :) aha ja oli smok nr 2 dalam jak miala miesiac a smok nr 3 dalam 2tyg temu a teraz juz kubek niekapek :) no a za 3 tyg kaszki i takie tam duperele :) niewazne :) byle dzieciaki zdrowe byly i rosly jak na drozdzach :)buzki

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...