Skocz do zawartości
Forum

Szczęśliwe Kwietniowe mamusie 2011


Madzia86

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Martynka86

Malinka

My tu rozmawiamy praktycznie o wszystkim, wiadomo ze nie znamy sie z Wami tyle co ze wszystkimi dziewczynami-bo wszystkie jesteśmy tu praktycznie od początku, ale mam nadzieje ze sie poznamy i do końca dotrwamy wspólnie... ;)
Im nas Więcej tym lepiej! :)))

Karolinka

Na szafa.pl masz rozne ciuszki na wymiane, oraz kupno i sprzedaz, cos jak allegro z tym ze ciekawsze i wystawiasz tam rzeczy za darmo :)

P.S. No i masz Ci babo placek a mialam isc spac hehe :)

Odnośnik do komentarza

Martynka86
Malinka

My tu rozmawiamy praktycznie o wszystkim, wiadomo ze nie znamy sie z Wami tyle co ze wszystkimi dziewczynami-bo wszystkie jesteśmy tu praktycznie od początku, ale mam nadzieje ze sie poznamy i do końca dotrwamy wspólnie... ;)
Im nas Więcej tym lepiej! :)))

Karolinka

Na szafa.pl masz rozne ciuszki na wymiane, oraz kupno i sprzedaz, cos jak allegro z tym ze ciekawsze i wystawiasz tam rzeczy za darmo :)

P.S. No i masz Ci babo placek a mialam isc spac hehe :)

Czyli handel wymienny? A z zagranicy mozna?

http://www.suwaczki.com/tickers/relgio4pkfzojjd0.png http://s2.pierwszezabki.pl/043/0431769b0.png?7245

Odnośnik do komentarza
Gość Martynka86

Krowka - szkoda..... :(
Tak, jak najbardziej, jak jeszcze mieszkalismy w Irlandii to ja sie z dziewczynami wymienialam i sprzedawalam ciuchy z Primarka- wiadomo nie zarabialam na tym milionow ale zawsze jakis grosz byl, tylko musisz miec konto polskie najlepiej internetowe cos jak mBank.

*Malinka*
Martynka86 mam nadzieję, że zawiążą się z czasem
długotrwałe przyjaźnie fajnie jest móc wrócić do domku
lub chwilę odetchnąć przy naszej rzeczywistości. Dobrze
jest np siąść i móc popisać z osobami które cię wesprą ;)
Z którymi możesz się dzielić radościami obawami jak i
smutkami..

Napewno :)
Ja mialam rozne sytuacje i powiem Ci ze NIKT mi tak nie pomógł jak wlasnie Te nasze Kochane Brzusie, ile razy sie załamywałam, wkurzałam, histeryzowalam hehe a Dziewczyny cierpliwie pomagały rozmową i wsparciem :)

Odnośnik do komentarza
Gość Martynka86

Malinka, no pewnie ze tak :)
Ja tez jestem po raz pierwszy w ciąży, czas mi sie juz dłuży... doczekac sie nie mozemy z moim Narzeczonym hehe :)
Będzie dobrze, moja Mama mowi ze kazda kobieta to przechodzi i gdyby poród byl tak STRASZNA sprawą to mało kto decydowałby sie na drugie dziecko...
Juz nie wspomne o kobietach które mają po 4-5 dzieci- np. Moja teściowa hehe :)

Dziewczynki musiscie mi wybaczyc SIŁA WYŻSZA... plecy mi odpadają, Maja drepcze zamiast spać, dlatego żegnam Was z wielkim żalem dzisiaj.
Odezwiemy się jutro.

SLODKICH SNÓW BRZUSIACZKI !! ;*

Odnośnik do komentarza

Martynka86 śpij dobrze ja sama też już
idę bo miałam gości przez parę dni i mieszkanko
sprzątałam i oczka mam czerwone i jeszcze spacerek
dziś to już całkiem takie mam te bóle w kręgosłupie
mocne że po prostu jak idę samo chodzenie sprawia
mi ból ;( jutro kochane będę z wami od samego rana;)

Życzę wam miłej nocki ;*

Odnośnik do komentarza

Witam nowe mamusie!!!!
Napiszcie cos wiecej o sobie, czy wiecie kogo w brzuszku nosicie i jak dacie na imie?!!!
Czy mieszkacie same a moze z rodzicami??? wszystkie nowinki jak najbardziej kochamy!!!
Aby do rozwiazania :)

Ja od rana byłam na zakupach i po swieze buleczki, juz jestem po sniadanku i odpoczywam. Mąż wrócił z nocki więc smacznie sobie chrapie a ja sama :(
Dziś na obiad planuje zrobić naleśniki z serem i jablkiem! A potem jedziemy do szkoły rodzenia , dziś będziemy mieli o połogu.

Niestety ja dziewczyny nie jestem na tej szafa.pl

http://www.suwaczek.pl/cache/bd2559b077.png

Odnośnik do komentarza

Cześc dziewczynki ja wpadłam tylko na chwilę przywitac się. Przede wszystkim witam nowe mamusie i gwarantuję Wam że szybko się tu zaaklimatyzujecie i w końcu uzależnicie się od tego forum :)

No a tak w ogóle to dzień mnie nie było a Wy tak się rozpisałyście :)

No a ja czekam na powrót taty ze szpitala i wieści co dalej z jego guzem.

Odezwę sie później!

Odnośnik do komentarza

ewa_180

Zostanę bardzo młodą mamą, mam 18 lat. Kiedy dowiedzialam sie, ze jestem w ciazy, pierwsze co zrobilam, to powiedzialam o tym mojemu 22 l. chlopakowi teraz obecnie narzeczonemu Przytulil mnie, powiedzial, ze sie nami zaopiekuje, oraz ze kocha mnie i nasze dziecko i chce byc z nami do konca. Tak tez zrobił, ślub cywilny bierzemy w tym roku , caly czas daje mi do zrozumienia, jak jestem dla niego wazna osoba. Oczywiscie ciaza musiala w pewnym stopniu "odbić" sie na moich dalszych planach. Mialam lekcje w szkole jednak musialam na nie jezdzic do domu moich rodzicow ( inna miejscowosc, oddalona o 150 km.)Nie mam mozliwosci dojezdzania na te lekcje.Postanowilam, ze ten rok sobie odpuszczę, a od wrzesnia 2011 rozpoczne szkole zaocznie. Wiele osob mowi mi, ze zmarnowalam sobie zycie, ale ja tak nie uwazam. Jak kazdy czlowiek popelniam błedy ( chociaz nie chcę tak mowic o swoim dziecku), ale chyba to nie znaczy, zebym nie byla szczesliwa. Bo jestem i zamierzam być. Jak skoncze liceum zaocznie, pojde na studia zaoczne i znajde prace. Teraz mieszkamy na swoim w kawalerce ja zajmuje sie domem i sobie swietnie radze ;)

Odnośnik do komentarza

Znam osoby które zaszły w ciąże jescze wcześniej i wcale nie twierdziły ze zmarnowaly swoje zycie!!!! To jest każdego z osobna indywidualna sprawa i nikt nikim nie zamierza gardzić a o wiek pytamy z ciekawości zeby lepiej sie poznać więc się nie martw i głowa do góry, na pewno sobie poradzisz!!!!!
Jak chodziłam do sredniej szkoły to pierwsza dziewczyna z mojej klasy urodzila majac 16 lat kolejna majac 17, i nastepna majac 18 pierwsze dziecko i po roku drugie dziecko i zadna z nich nie przerwala szkoly. Dyrektor i nauczyciele byli tak wyrozumiali ze pozwolili im normalnie uczeszczac i pozaliczac zalegle sprawdziany! a my kolezanki uzupelnialysmy dla nich zeszyty!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/bd2559b077.png

Odnośnik do komentarza

widze ze corcia bedzie!!!
u mnie tez dlugo lekarz nie mogl potwierdzić pluci, od 19 tyg wiedzialam ze to chlopczyk ale roznie z tym bywa i chcialam sie upewnic i za kazdym USG byl tak ulozony ze nie bylo widac dopiero w 33 tyg potwierdzilo sie ale i tak leszcze sie łudze ze może jakaś pomyłka to jest i bedzie corcia :)

http://www.suwaczek.pl/cache/bd2559b077.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...