Skocz do zawartości
Forum

Ciaża po poronieniach


Rekomendowane odpowiedzi

dbozuta
nie wiem czy dobrze to ujmę...

Im dłużej się staram, tym bardziej wiem, że się nie uda ( bo niby właśnie teraz miało by się udać?) ale głęboko w sercu nadzieja jest, czasami miewam dni, że myślę że to bez sensu, żeby może się poddać ale i mój mąż i koleżanka z forum pytają się dlaczego skoro walczyłam tyle czasu? nie znajduję stosownego argumentu ązeby udzielić im odpowiedzi na to pytanie, może dlatego, że nadzieja bierze górę i boję się że będzie 3 raz wbrew naszym ozekiwaniom.

Dlaczego?? Uwierzcie mi, że przez tyle lat nie poznałam odpowiedzi na to pytanie, wiele odpowiedzi kłębi mi się w głowie.

dbozuta. ja o dzidzię starałam sie3 lata. ważne jest, zebyś wierzyła mimo wszystko, zę Wam sie uda. ja wiem, ze to łatwo siemówi, bo też czasmai traciłam nadzieję, ale w końcu sie udało, więc i Wam sięuda:):):) wierzę w to i życzę z całego serca!!
pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza

Di współczuję Ci kochana, jednocześnie podziwiam.
Jeśli mogę zapytać, czy masz jakiś powód zdrowotny czy też brak szczęścia?
Oczywiście jeśli nie chcesz, nie odpowiadaj.

Mąż i przyjaciółka mają rację, nie możesz się poddawać.
Tak dla pociechy powiem Ci że miałam koleżankę, która starała się 5 lat, ale udało jej się i dziś ma ślicznego synka.
Nie poddawaj się, może po prostu spróbuj sobie powiedzieć, że co ma być to będzie, niech sprawy toczą się swoim rytmem, może wystarczy trochę odpuścić.

Strach - po takich doświadczeniach strach jest nierozerwalną cześcią nas. Ja codziennie się boję wszystkiego, że coś jest nie tak, ale walczę z tym strachem, to ciężka walka.
Tego nie da sie oderwać, po naszych doświadczeniach, tak już po prostu musi być.

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3yx8dtgjg9ll2.png
http://www.suwaczki.com/tickers/3i49df9h1bvqble9.png

Odnośnik do komentarza

Agusia83
Di współczuję Ci kochana, jednocześnie podziwiam.
Jeśli mogę zapytać, czy masz jakiś powód zdrowotny czy też brak szczęścia?
Oczywiście jeśli nie chcesz, nie odpowiadaj.

Mąż i przyjaciółka mają rację, nie możesz się poddawać.
Tak dla pociechy powiem Ci że miałam koleżankę, która starała się 5 lat, ale udało jej się i dziś ma ślicznego synka.
Nie poddawaj się, może po prostu spróbuj sobie powiedzieć, że co ma być to będzie, niech sprawy toczą się swoim rytmem, może wystarczy trochę odpuścić.

Strach - po takich doświadczeniach strach jest nierozerwalną cześcią nas. Ja codziennie się boję wszystkiego, że coś jest nie tak, ale walczę z tym strachem, to ciężka walka.
Tego nie da sie oderwać, po naszych doświadczeniach, tak już po prostu musi być.
ja zbieram w sobie sily..staram sie wskszeszac moj optymizm...to dopiero dwa dni jak sie dowiedzialam wiec bol jest o tyle wiekszy bo jest nowy....nigdy nie czulam tak wielkiej pustki i straty...ale wiem ze i ja sie ogarne..ze i dla mnie zaswieci sloneczko bo moj aniolek jest i bedzie nade mna czuwal....dziewczyny nie ma to tamto...musimy byc silne i tyle glowy do gory i dziekuje za wszystkie mile i dajace nadzieje komentarze..buziaki

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

dbozuta
Yvone a jakie badania miałaś robione przed zajściem w ciąże ?

nie miałam zrobionych żadnych, bo nie zdążyłam. zmieniałam często lekarzy bo nikt nie wiedział co mi jest i każdy sugerował policystyczne jajniki.. okazywało sie, ze to nie to i wtedy rozkładali ręce i twierdzili, ze taki mój urok i jak zajdę w ciażę to mi się cykl ureguluje i wszystko będzie ok. tylko problem w tym, ze ja w ciążę nie zachodziłam. w końcu któregoś razu dostałam silnego krwotoku i trafiłam do pewnej pani doktor, która dała mi zwykłe tabletki antykoncepcyjne, zeby organizm się uspokoił. brałam je pół roku. ostatnią wzięłam w listopadzie a w styczniu miałam mieć zrobione badanie poziomu hormonów, ale w grudniu zaszłam szcześliwie w ciąże. więc tak na prawdę nic nie miałam zrobione... i tylko podejrzewać mogę, ze coś hormony miałam rozstrojone, ale tego nigdy sie nie dowiem. teraz najważniejsze jest to, ze mam tego mojego szkrabka przy sobie..:)

Odnośnik do komentarza

Yvone u mnie nie ma podejrzeń do PCO bo miesiączkuję reguralnie, endometriozy nie mam, hormony cacy, toxo wyszło że kiedyś chorowałam, p/c antyfosfolipidowe ujemne, cytomegalia ujemna, mąż nasienie ma w miarę, została genetyna na wynik której musimy czekać do grudnia. Sami nie wiedzą co jest nie tak

Każdy może się poddać, to najłatwiejsza rzecz do zrobienia. Ale wytrzymać, przetrwać, gdy nie wychodzi, gdy nie wiesz co dalej, gdy inni namawiaj

Odnośnik do komentarza

dbozuta
Yvone u mnie nie ma podejrzeń do PCO bo miesiączkuję reguralnie, endometriozy nie mam, hormony cacy, toxo wyszło że kiedyś chorowałam, p/c antyfosfolipidowe ujemne, cytomegalia ujemna, mąż nasienie ma w miarę, została genetyna na wynik której musimy czekać do grudnia. Sami nie wiedzą co jest nie tak

kochana musisz byc silna i nie przestawac wierzyc...do grudnia juz wcale nie tak daleko a kto wie moze cos sie wydarzy zanim dostaniecie wyniki ;) los bywa przewrotny a i malenkie cuda tez sie zdarzaaja

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hp58fyeab3.png

http://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=65615126149045d49.png

You never know how strong you are until being strong is the only choice you have

Nie win za nic nikogo w swoim zyciu,dobrzy ludzie daja szczescie,zli-doswiadczenie. Najgorsi ludzie daja Ci dobre lekcje a najlepsi piekne wspomnienia

"NIGDY NIE REZYGNUJ Z CELU TYLKO DLATEGO, ŻE OSIĄGNIĘCIE WYMAGA CZASU. CZAS I TAK UPŁYNIE."

:angel1: 4.10.2011 [*]

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny,
podczytuję was czasami i trzymam kciuki aby wszystko szczęśliwie się skończyło dla każdej z was,a tak na pocieszenie i na wzmocnienie waszej nadziei powiem wam że sąsiadka starała się o dzidzi ponad 10 lat udało jej się z pierwszym dzidzią zaszła w ciąże mając prawie 40l teraz jest po 40-stce i ma już ich troje :)
Wierzę że i wam się uda :)

Odnośnik do komentarza

dbozuta
Yvone u mnie nie ma podejrzeń do PCO bo miesiączkuję reguralnie, endometriozy nie mam, hormony cacy, toxo wyszło że kiedyś chorowałam, p/c antyfosfolipidowe ujemne, cytomegalia ujemna, mąż nasienie ma w miarę, została genetyna na wynik której musimy czekać do grudnia. Sami nie wiedzą co jest nie tak

to nie pozostało nic innego niż czekać do grudnia.. w takim bądź razie życzę dużo, dużo cierpliwości!!!
no i żebyś w końcu mogła się cieszyć upragnionym maluszkiem!

Odnośnik do komentarza

Witajcie:)))

Ja niestety kawy nie piję ale z radością wypiję z Wami herbatkę:)))Miało u nas padać a tu nic cieplutko nawet jak na ranek pochmurnie ale na padanie chyba raczej się nie zanosi.

dbozuta u mnie też najpierw mówili, że mam policystyczne jajniki potem, że nie mam,aż trafiłam w Szczecinie do super lekarki która wzięła mnie w obroty. Okazało się ,że mam na lewym jajniku torbiel nie do wyleczenia lekami tylko operacyjną. Upierałam się przy laparoskopii ona zadecydowała o laparotomii.I całe szczęście, że nie poddała się moim sugestiom,bo po operacji przyszła do mnie i powiedziała mi, że mam endometriozę 1 stopnia.A wiesz co jest w tym najśmieszniejszego ,że wcześniej miałam laparoskopie i jej nie stwierdzono.Zrostów miałam mnóstwo w miednicy małej.Gdy spytałam jakim cudem się tam wzięła ta cała endo i co to dla mnie oznacza byłam załamana,że już nigdy nie zajdę w ciążę.Powiedziała mi, że zajdę i że mam się nie martwić, że ją wyleczymy. Ale powiedziała mi też, że dlatego jej nie wykryli bo mało lekarzy w Polsce interesuje się tym zagadnieniem to raz i ciężko ją ogólnie wykryć.Mi mówili że nie mam a miałam.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-58191.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...