Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Anya

Japonki dla dziecka...

Rekomendowane odpowiedzi

Małemu dziecku zdecydowanie nie kupiłabym japonek czy w ogóle klapek z takich samych powodów, jak pisały wcześniej dziewczyny, czyli łatwiej o wywrotkę, złe ustawienie stópki i skręcenie. Dziecięce buciki powinny być wygodne, latem przewiewne, ale też trzymające się stópki. Dodam jeszcze, że moja siostra bardzo lubi japonki i latem często w nich chodzi od kilku lat. Teraz ma sporą dziurę między palcami stopy (tym dużym i drugim z kolei, mam nadzieję, że wiecie o co mi chodzi), to samo kuzynka. Nie chciałabym, żeby japonki zdeformowały stópkę mojemu dziecku. Oczywiście to są jakieś moje obserwacje na wąskiej grupie, ale mnie to przekonuje na nie dla japonek.

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też odradzam!!! Po pierwsze się pozabija, bo biega jak mały szatan, po drugie deformacja stopy, kości miękkie, dopiero się kształtują, hmmm... dla mnie masakra!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość mika123123

małej mojej kupiłam japonki i śmiga w nich, co fakt ma 4 latka. w zależności ile Twoje ma. Kupiłam jej na stronie allinside.pl.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...