Skocz do zawartości
Forum

Nietypowe hobby


Rekomendowane odpowiedzi

Ja chodziłam na karate i po urodzeniu małej bardzo chciałam wrócić do sportu. udało się w drugim miesiącu:)
karmie piersią więc musiałam sobie kupić plastikową zbroję na piersi.
miałam też niestety problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu. niestety muszę powiedziec że choć problem się zmiejszył to się utrzymuje

a może wy macie niezbyt typowe hobby

Odnośnik do komentarza

co do nietypowych hobby, jako dziecko wedkowalam z ojcem imialam nawet spore sukcesy, bo zajmowalam wysokie miejsca na zawodach z okazji dnia dziecka:), kolejne nietypowe dla kobiety hobby to strzelectwo. Rowniez razem z ojcem( tak tez poznalam mojego faceta hehe) w domu mam trzy karabinki wiatrowki i trzy pistolety wiatrowki lubie sobie czasem postrzelac:) chociaz w tym roku nieotworzylam jeszcze sezonu, bo przy maluszku nie bardzo jest na to czas, ale mysle ze pod koniec wakacji na jakies trzelanko sie wyrwe. na rybki pewnie tez ale dopiero za jakies dwa trzy lata zeby pilnowac dziadziusia i wnuczusia jak beda lowic hehe :D

Zagłosuj na mojego szkrabka:


Proszę o skomentowanie mojego ostatniego postu tutaj:

http://parenting.pl/polecam-odradzam/15856-zabawki-fisher-price-dostosowanie-do-wieku-dziecka-3.html
Chodzi o to podsumowanie muzycznego wirażu, fotorelacje:)

Odnośnik do komentarza

W dzieciństwie razem z ojcem sklejaliśmy modele samolotów. Teraz sam jestem rodzicem i postanowiłem powrócić do tego hobby. Zmieniły się czasy a zabawki są inne. Wspólnie z synkiem wybraliśmy nasz pierwszy wspólny model helikoptera. Planujemy kupić drona, który bardzo zafascynował syna. W dobie komputerów jest to dobra alternatywa, a dzięki takiemu hobby można nam spędzić trochę czasu na dworze. Polecam, bo spodobało się to synowi a i mnie przypomniały się dawne czasy.

Odnośnik do komentarza

Uwielbiam strzelać z łuku. Mam swój łuk już od 3 lub 4 lat i tak od czasu do czasu pojadę gdzieś na łąkę z czymś co ma robić za tarczę żeby się odprężyć. Ba, nawet mój narzeczony (maniak komputerowy) przyznał kiedyś że to bardzo fajne, wciągające zajęcie. I jest to chyba moje najbardziej ulubione i nietypowe zajęcie.

https://www.suwaczki.com/tickers/thgfyx8ds56okvbm.png

Odnośnik do komentarza

ja uwielbiam sztukę Wschodu i wszystko co z nią związane, dlatego wybieram się 21.01 do Torunia na występ zespołu artystyczno-widowiskowego Shen Yun. Co ciekawe ten zespół został założony przez chińskich emigrantów w Nowym Jorku i na całym świecie prezentuje tradycyjną chińską kulturę! Nie mogę doczekać się aż zobaczę ten występ na żywo. Jak kogoś też interesuje sztuka Wschodu polecam tutaj https://biletyna.pl/blog/shen-yun/ poczytać o Shen Yun, może zrobicie sobie jeszcze noworoczny prezent w postaci biletu ;)

Odnośnik do komentarza

W dzieciństwie miałam więcej kolegów niż koleżanek, bo lubiłam grać w piłkę nożną i siatkówkę, a koleżanki raczej unikały lekcji WF-u. Jak już osiągnęłam wiek maturalny, to wspólnie z kolegami jeździliśmy na różne wydarzenia sportowe, szczególnie mowa tutaj o meczach Polaków w siatkówce i zaczęłam obstawiać mecze i nieprzerwanie od pięciu lat jest to moje hobby - oczywiście ze zdrową stawką, traktuję to jako zabawę. Bukmacherzy bardzo często robią promocje dla nowych klientów i ostatnio na https://strony-bukmacherskie.pl/betfan/zaklad-bez-ryzyka/ dowiedziałam się o promocji zakład bez ryzyka u bukmachera BETFAN w postaci cashbacku i zagrałam sobie dwa spotkania za 200 złotych i wygrałam lekko ponad 600, więc się opłacało. Jeżeli zaczynacie dopiero przygodę z bukmacherką, to polecam skorzystać sobie z promocji, bo w przypadku przegranej otrzymujecie zwrot stawki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...