Skocz do zawartości
Forum

Przedszkolaki z rocznika 2007


beybe29

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

Ja wczoraj odbierając Maciusia nasłuchałam się przemiłych komplementów od jego pani, która akurat wchodziła do sali. Mówiła, że Maciuś jest ich rodzynkiem, cudownym śmieszkiem, który łamie serca swoim śmiechem i radosnymi oczkami :Podziw:. Prosiła go by nigdy się nie zmieniał tylko zawsze był taki radosny :Podziw:. Urosłam ::):

Alecwi – fajne atrakcje miał Michaś ::):

Didianka – różne są dzieci ale spora część 3 latków najzwyczajniej boi się Mikołaja i to jest zupełnie normalne. Mój starszy synek jako 3 latek też się bał :Oczko:, a młodszy w ogóle, bo on z tych odważnych :Oczko:

Dominisbur – współczuję i życzę by problemy szybko zostały rozwiązane.

Superomonika – i jak tato?

supermonikas23
Dziewczyny, nie mogę się powstrzymać, więc pochwalę się Wam:

Jestem w ciąży :36_1_66:

Wspaniała wiadomość! Gratuluję :brawo:

Odnośnik do komentarza

Dziękuję za gratulacje. Dzisiaj zaczynamy 10 tydzień, także maluszek będzie lipcowy.

Dziubala-dziękuję za zainteresowanie. Tata lepiej, wyszedł już ze szpitala, ale tak naprawdę teraz dopiero zaczęła się jego wędrówka po lekarzach i niestety...odkrywanie absurdów służby zdrowia (m.in od tygodnia czekamy na wypalenie płyt ze zdjęciami z tomografii komputerowej, co jest warunkiem udania się do specjalistów do których po wyjściu ze szpitala tata został skierowany, skierowanie jest pilne, ale bez wszystkich dokumentów ze szpitala bezcelowe). Mamy nadzieję, że tata dojdzie do siebie bez konieczności przeprowadzania operacji oka (bo takowa mu grozi).
Sądząc jednak po stanie auta taty, które nadaje się wyłącznie do kasacji dziękujemy Bogu, że tata wyszedł z tego w takim stanie.

Mati za to wczoraj w przedszkolu urządził nam największy atak histerii jaki w życiu widziałam i co dziwne przy odbieraniu go z przedszkola. Płakał, bo wczoraj piekli pierniczki i chciał zabrać je ze sobą, a dzieci miały je jeszcze w najbliższych dniach ozdabiać i ostatecznie zjeść na Święta. A mój mały się uparł, że on już chce swój pierniczek zabrać dla mamy i taty. A jak już mu minął "szał" na te pierniczki to z kolei postanowił, że on chce zostać w przedszkolu. Podsumuję to tylko tak, że gdyby nie mój mąż to ja sama nie dałabym rady z Matim wyjść z przedszkola. Nigdy nam takiej sceny nie urządził.
Po powrocie z przedszkola odbyliśmy dłuuuugą rozmowę. Nie wiem czy zrobiliśmy dobrze czy nie, ale ustaliliśmy, że za takie zachowanie należy się jakaś kara. Jestem w stanie zrozumieć, że jego adaptacja w przedszkola może być długa i trudna, ale to czego wczoraj byłam świadkiem to był po prostu jakiś amok. Najgorsze, że mały w tej wściekłości bije, kopie na oślep, teraz dla mnie to trudna sytuacja bo muszę na siebie bardzo uważać. Wszystko mu to wytłumaczyliśmy. Wspólnie z Matim ustaliliśmy, że przez 2dni nie będzie oglądał żadnych bajek. Nie będzie to az tak trudne, bo po przedszkolu, aż tak dużo czasu mu nie zostaje, ale chcieliśmy by zrozumiał, że nie tolerujemy takiego zachowania.

Dzisiaj rano oczywiście padło hasło" ja nie chcę do przedszkola", ale przypomniałam mu o naszej wczorajszej rozmowie i naszej umowie. Jest i oczywiście nagroda, jesli dziś pójdzie i wróci z przedszkola grzecznie to w nagrodę pojedziemy do jego ukochanej babci. W końcu dziecko nie tylko sie kara.
O dziwo mały poszedł rano grzecznie do przedszkola.
Wiem tylko jedno, nie możemy mu popuścić.

Przepraszam, że się aż tak rozpisałam:-)

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Gratulację Moniczko .

Dzubala no to ładnie pewnie urosłaś jak Pani ci tak mówiła :))

Didianka super ze mineły kupki .

A moja znów coś pokaszluje mam nadzieje że minie . Ale jak ma nie mieć kaszlu jak mama przeziębiona.

Teraz się uczą kolęd w przedszkolu moja umie już 2 sama ładnie zaśpiewa

Odnośnik do komentarza

Dziubala - ale musiałaś być dumna :)

Kwiatuszek - zdrówka dla Ciebie i Gabi

supermonika - dużo zdrowia dla taty

My pomału dochodzimy do siebie po przeprowadzce i po ospie. Ola jutro pierwszy dzień do przedszkola po 2tyg przerwie. Trzymajcie kciuki. W przedszkolu było w tym czasie trochę zmian. Jedna Pani odeszła, druga szykuje sie do odejścia i są 2 nowe. Starałam się Olę na to przygotować - zobaczymy jak będzie.

Ściskam Was!

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza

didianka
Witajcie :)
ja tylko przelotem ale pisze i zawiadamiam ze kolejny kryzys mamy za soba... chyba te bole brzucha i brzydkie kupki sie skonczyly - dzis bez sladu i wrocil apetyt!! wlasnie konczy sie drugi dzien spokoju... co stres moze z dzieckiem zrobic... mam nadzieje ze chorobka szybko nie wroci :)
Pozdrawiam wszystkie mamy

Stres jest straszny::(:

Trzymaj sie

Dominika mama aniołka 13.04.2004, Filipa i Gabrysi:mis:
http://suwaczki.maluchy.pl/li-37449.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-37450.png

Odnośnik do komentarza

Kwiatuszek Gratki dla Gabi za ładne śpiewanie kolęd::):
Moja nie śpiewa na razie, wydaje mi sie, że ciągle sie wstydzi, ale za to Filip nadrabia:D:D:D
Jutro mają śpiewanie kolęd razem z innymi dziećmi niepelnosprawnymi i jesteśmy zaproszeni na 15::):

Ciekawe jak będzie...

Dziubala dzięku, ale moje problemy szybko sie niestety nie skończą...::(:

Fiu. fiu... tylko pozazdrościć takiego synka::):
Ja ostatnio słyszę, że Fifi ciągle broi i niesłucha... ale za to uwilbia żarty i wszystkich rozśmiesza w grupie::):
A Gabi należy do tych cichych małych brojków::):

Dominika mama aniołka 13.04.2004, Filipa i Gabrysi:mis:
http://suwaczki.maluchy.pl/li-37449.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-37450.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny...
Dziubala gratuluje takiego wspaniałego synka...Masz z czego być dumna...
Supermonika dobrze ze z tatą juz lepiej. Mądrze załatwiliście sprawę z Matim rozmowa i konsekwencja w przypadku dzieci są bezcenne...
Didianka super , że z Tomusiem już lepiej...
raas27 jak Ola po dłuższej przerwie i zmianach w przedszkolu?? Mam nadzieję ze dobrze...
Marcia brawo dla Gabi za śpiewanie kolęd..
dominisbrud poczekaj aż Gabi zacznie śpiewać, będziesz miała chórek na święta że hej...
U nas -10 stopni. Michaś chętnie chodzi do przedszkola a jeszcze chętniej z niego wychodzi hihi..W środe Wigilia w przedszkolu. Dzieciaki szykują przedstawienie i Michaś tylko chodzi i mówi swój wierszyk o Mikołaju...
Miłego dnia

http://www.suwaczek.pl/cache/a7fc4dfc01.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7be3a61a97.png

Odnośnik do komentarza

Witam :)

U nas Mikołajowe prezenty zakończyły się w ten weekend, mam trochę dość, bo nie wiadomo gdzie to chować, a przed nami jeszcze Gwiazdka. A moi chłopcy kochani, pięknie podzieli się zabawkami z dziećmi koleżanki mojej siostry, ma ich 4 i ponoć nie miały żadnej całej zabawki :(


Kwiatuszek
- zdrówka dla Was!

Supermonika – dobrze zrobiłaś :yes:, kary ale i bycie konsekwentnym wobec dzieci są w wychowywaniu dzieci bardzo ważne.

Raas – i jak w przedszkolu po przerwie?

Alecwi - u nas -9st. ale jakoś tak ciepło jest :Oczko:

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza

Dziubala
Witam :)

U nas Mikołajowe prezenty zakończyły się w ten weekend, mam trochę dość, bo nie wiadomo gdzie to chować, a przed nami jeszcze Gwiazdka. A moi chłopcy kochani, pięknie podzieli się zabawkami z dziećmi koleżanki mojej siostry, ma ich 4 i ponoć nie miały żadnej całej zabawki :(


Kwiatuszek
- zdrówka dla Was!

Supermonika – dobrze zrobiłaś :yes:, kary ale i bycie konsekwentnym wobec dzieci są w wychowywaniu dzieci bardzo ważne.

Raas – i jak w przedszkolu po przerwie?

Alecwi - u nas -9st. ale jakoś tak ciepło jest :Oczko:

Pozdrawiam :)

Brawa dla chłopców za bezinteresowne dzielenie się zabawkami :36_2_25:

A ja się pochwale moimi i Michasiowymi pierniczkami..Wczoraj piekliśmy

http://www.suwaczek.pl/cache/a7fc4dfc01.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7be3a61a97.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam u nas w przedszkolu mała awantura bo jedna dziewczynka drapie i też Gabi podrapała . Akurat mialam szczęście że przyszła jej babcia i powiedziałam co o tym myśle i że nie życze sobię aby to się powtórzyło . Z Pania na ten temat też sobie porozmawiałam .

U nas ma być spotkanie opłatkowe ale nie wiem jak Gabi zareaguje bo na pasowaniu płakała .

Odnośnik do komentarza

Dziubala brawa dla chłopaków::):
Ja jeszcze nie mam prezentów, ale na szczęście mamy strych i dzieci nie mają tam dostępu, bo schody chowane, w przeciwnym razie na 100% by znalazły:Oczko:

Alecwi dzięki, mam nadzieję, że przeżyje ten chórek:Oczko:

Kwiatusze pamiętam, że jak Fifi chodził do maluchów to non stop przychodził pogryziony i nic nie można było zrobić z tym dzieckim... matka non stop mu tłumaczyła razem z Paniami, że nie wolno gryść, on w ten sposób zwracał na siebie uwagę.
Ale co z tego, to moje dziecko chodziło cały rok pogryzione...

Pojechaliśmy z nim do lekarza i nawet lekarz nas wyprosił i sam rozmwiał z Filipem, kto go bije i gryzie, a on, że Adrian w przedszkolu...
Na szczęście to dziecko z tego wyrosło...

Dominika mama aniołka 13.04.2004, Filipa i Gabrysi:mis:
http://suwaczki.maluchy.pl/li-37449.pnghttp://suwaczki.maluchy.pl/li-37450.png

Odnośnik do komentarza

Rany jakos nie mam czasu na pisanie jak Majka w domu

Dziubala
gratuluje synkow u mnie byla by awantura jak bym chciala komus oddac jaj zabawki chociazby grzechotki
Przed wyjazdem do polski robilam porzadek w zabawkach i powyjmowalam wszytskie niemowlece dla kuzyki ktora jest w ciazy
Nawet fotelik samochodowy dla niemowlaka mowila ze to Mai i siadala w nim

Alecwi super pierniczki ja dzis robie 3 raz jakos nie moga sie uchowac do swiat mam nadzieje ze tym razem troche dluzej przetrzymaja

Kwiatuszek masz racje takie sytuacje sa niedopuszczalne
A jak przedszkolanki reaguja na zachowanie tej dziewczynki

Dominika mam jednak nadzieje ze szybko uporacie sie z klopotami
Powodzenia

Raas dobrze ze przygotowujesz coreczke na zmiany moze lepiej je przyjmie

Supermonika gratuluje ciazy

Danusia ciesze sie ze sie unormowalo z Tomusiem

Maja wczoraj miala w przedszkolu party podobno zabawa byla swietna Nam powiedziala ze Maja Tinker bell i danci Sammuel
Czyli maja jest Dzwoneczkiem i tanczyla z Sammuelem
Powoli przygotowuja ja do zmiany sali chodzi do starszej grupy na 1-2 godz
Zdecydowalismy sie ja zostawic w tym przedszkolu co teraz chodzi Nie bedzie sie stresowala ze nowe miejsce nowe dzieci itd To drugie przedszkole strasznie mnie zawiodlo obiecali nam przyslac folder i informacje w jakie dni jest zamkniete bylismy tam osobiscie i juz 2 razy dzwonilismy i jakos nie mozemy doczkac Skoro zaniedbuja takie rzeczy to ciekawe co z innymi
Wogole strasznie malo przedszkolanek bo jest ich tylko 2 na srednio 20-26 dzieci i podobno ktos przychodzi im pomagac od czsu do czasu a w tym wieku powinno byc 1 na 8 dzieci

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza

U nas lepiej, tzn. Mati chętniej chodzi do przedszkola, chociaż dzisiaj mu coś nie pasowało i z rana był płacz.
Ale dzisiaj na 15.00 są w przedszkolu w grupie mojego szkraba "drzwi otwarte". Rodzice mieli się zaopatrzyć w różne materiały bo będą wspólne prace plastyczne. Ja mam też nadzieję, że będzie czas na chwilę indywidualnej rozmowy z opiekunkami.

kwiatuszek w grupie Matunia też jest mały rozrabiaka. Mati skarżył mi się, że Mikołaj go popycha, zabiera zabawki itp., ale myślałam, że to tylko takie przepychanki, nowe dzieci, nowe środowisko, ale okazało się, że nie, bo zgadałam się z babcią innego dziecka z grupy Matunia, a właściwie to ona mnie zagadała pytając czy moje dziecko się skarży na zachowanie Mikołaja, bo okazuje się, że jej wnuk też dostaje w kość od wspomnianego dziecka.
Dobrze więc, że dziś będzie to spotkanie, będzie okazja tą sprawę wyprostować.

Także ja niedługo zmykam na wspólną zabawę w przedszkolu :yuppi:

Dzisiaj rano dostałam zdjęcia Mateusza zrobione z okazji Mikołajek (nawet nie wiedziałam, że takowe będą robione), fotki są wspaniałe 2 duże zdjęcia, aż mi się łezka w oku zakręciła jak spojrzałam na tego naszego kochanego Przedszkolaka :yes:

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Inka reagóje dobrze bo dostaje karę ale wiesz jak to w przedszkolu powinnna być jedna żeby nawracać dziecko żeby siedziało . TU mysi byc też reakcja rodziców bo inaczej nie da rady

supermonika miłej zabawy i czekamy na jakieś zdjęcia

Odnośnik do komentarza

Kwiatuszek dobrze ze przedszkolanki reaguja. Miejmy nadzieje ze rodzice tez sie ta sprawa zainteresuja
Z mojego postu moglas odniesc wrazenie ze tylko przedszkole powinno wychowywac
A ja po prostu kiedys rozmawaialam z przedszkolanka w polsce i po prostu przerazilo mnie to co mi powiedziala Ze dzieci same niech rozwiazuja swoje problemy albo jak jest za duzo dzieci a nie ma pracownikow to np w zimie otwieraja okna zeby dzieci sie pochorowaly i nie przychodzily. Uczulilam moja kolezanke na to co tam sie dzieje bo jak sie okazalo to jej dziecko tam chodzilo do przedszkola

Supermonika mam nadzieje ze u was tez sie uda cos zrobic z tym dzieckiem rodzice sie zainteresuja itd
Pochwal sie co robiliscie na drzwiach otwartych i moze zdjeciami z mikolaja

Ja jak bede u meza na kompie to wkleje zdjecia mai w sukience w ktorej byla na party u nas jest zakaz88 robienia zdjec dzieciom w przedszkolu ewentualnie tylko i wylacznie tylko swojemu

Unfortunately, my daydreams about being skinny are always interrupted by the sound of my own chewing.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-57644.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Inka nie odniosłam takiego wrażenia że to przedszkole ma reagować . Powiem szczerze że jak tak nadal będzie i dziecko będzie reagowąć to jeden sposób będzie taki zrobic to samo .
A to co piszesz o tym przedszkolu to masakra . A zdjęcia dlaczego nie możesz robić w przedszkolu ? Dziwne

Odnośnik do komentarza

Hejo - no to macie przejscia z lobuziakami w przedszkolu...
u nas nie lepiej - Tomcio raz ma lepsze dni raz sie stawia i buntuje... dzis nam zrobil 3 awantury... och tej cierpliwosci bardzo mi brakuje...
ciekawe jak bedzie przezywal narodziny Joasi... boje sie na sama mysl - bo dosyc duzy z niego pieszczoch... najbardziej sie boje tych tego buntow i stresow... dajemy mu duzo ciepla i wszystko tlumaczymy ale to jego zachowanie z dwoch ostatnich dni mnie nieco przeraza... trzeba chyba przeczekac i starac sie mocniej bo jest bardzo wrazliwy - zeby tylko sie znowuu ze stresuu niepochorowal...

trzymajcie kciuki
pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-12696.png
http://www.suwaczek.pl/cache/ee7d08d77b.png

Odnośnik do komentarza

Alecwi jeśli to możliwe to ja jestem chętna na ten przepis na pierniczki, wyglądają smakowicie :kucharz: Moglibyśmy z Matim w weekend upiec małe co nieco.

inka_80 Jak tylko dostanę się gdzieś na lepszy sprzęt komputerowy to postaram się wkleić te fotki, może to potrwać, ale się postaram :-)

A wczorajsze dni otwarte w przedszkolu to była świetna inicjatywa. Większość czasu spędziliśmy na wspólnej, grupowej zabawie. Mamy (bo same mamy dotarły na spotkanie) miały okazję się przekonać jak nasze maluchy potrafią wspaniale razem się bawić i z nami współpracować w zabawie. Dzieci zaprezentowały nam piosenkę jaką codziennie się witają, a nawet zaśpiewały piosenkę o Mikołaju, a opiekunka przygrywała na gitarze. Punktem kulminacyjnym było wspólne robienie choinek na kartkach z przeróżnych materiałów. Mamy okazały się wyjątkowo pomysłowe, wymieniałyśmy się różnymi materiałami i wyszły niezłe choineczki. Prace zostały podpisane i zawisną w sali jako pamiątka wspólnych zabaw.
Na zakończenie spotkania dostałyśmy od dzieci "słynne" pierniczki, które dzieci robiły na zajęciach kilka dni wcześniej ładnie zapakowane w ozdobionym pudełeczku, które też zapewne robiły dzieci i do tego dołączona była kartka świateczna własnoręcznie wykonana z życzeniami świątecznymi dla rodziców.

Po wszystkim jedna z mam będąca w Radzie Rodziców, a niedawno Rada miała miejsce, przekazała nam mniej "fajne" informacje typu: podwyżka od stycznia opłat za przedszkole.

Ostatecznie jednak popołudnie było wyjątkowo miłe i muszę przyznać, że inicjatywa drzwi otwartych świetna:-)

:16_3_204:

Odnośnik do komentarza

supermonikas23
Alecwi jeśli to możliwe to ja jestem chętna na ten przepis na pierniczki, wyglądają smakowicie :kucharz: Moglibyśmy z Matim w weekend upiec małe co nieco.

inka_80 Jak tylko dostanę się gdzieś na lepszy sprzęt komputerowy to postaram się wkleić te fotki, może to potrwać, ale się postaram :-)

A wczorajsze dni otwarte w przedszkolu to była świetna inicjatywa. Większość czasu spędziliśmy na wspólnej, grupowej zabawie. Mamy (bo same mamy dotarły na spotkanie) miały okazję się przekonać jak nasze maluchy potrafią wspaniale razem się bawić i z nami współpracować w zabawie. Dzieci zaprezentowały nam piosenkę jaką codziennie się witają, a nawet zaśpiewały piosenkę o Mikołaju, a opiekunka przygrywała na gitarze. Punktem kulminacyjnym było wspólne robienie choinek na kartkach z przeróżnych materiałów. Mamy okazały się wyjątkowo pomysłowe, wymieniałyśmy się różnymi materiałami i wyszły niezłe choineczki. Prace zostały podpisane i zawisną w sali jako pamiątka wspólnych zabaw.
Na zakończenie spotkania dostałyśmy od dzieci "słynne" pierniczki, które dzieci robiły na zajęciach kilka dni wcześniej ładnie zapakowane w ozdobionym pudełeczku, które też zapewne robiły dzieci i do tego dołączona była kartka świateczna własnoręcznie wykonana z życzeniami świątecznymi dla rodziców.

Po wszystkim jedna z mam będąca w Radzie Rodziców, a niedawno Rada miała miejsce, przekazała nam mniej "fajne" informacje typu: podwyżka od stycznia opłat za przedszkole.

Ostatecznie jednak popołudnie było wyjątkowo miłe i muszę przyznać, że inicjatywa drzwi otwartych świetna:-)

Supermonika witaj. Fajna akcja w przedszkolu
Przepis podawała AnkaK33 na wątku smaczne i łatwe pierniki:
Składniki na około 100 sztuk:

* 55 dag mąki (+ więcej do podsypywania)
* 30 dag miodu (z miodem sztucznym pierniczki szybciej będą miękkie, niż z prawdziwym)
* 10 dag cukru pudru
* 12 dag masła
* 1 jajko
* 2 łyżeczki sody oczyszczonej
* przyprawa do piernika - około 60 g (można dać mniej)
* kakao (opcjonalnie, tym razem dałam 2 łyżeczki)

Miód podgrzać (wg autorki przepisu) i wymieszać z pozostałymi składnikami, wyrobić, aż ciasto będzie jednolite w przekroju (ja miodu nie podgrzewałam, rozpuściłam za to masło = świetnie się wałkowało). Wałkować podsypując mąką (ja na grubość około 2-3 mm, ale można grubsze - grubsze są bardziej miękkie po upieczeniu). Wykrawać pierniczki.

Jeśli chcemy pierniczki z otworkiem do przewlekania, otworek robimy przed pieczeniem (słomką, lub lepszy - pomysł - wykałaczką, kręcąc nią).

Jeśli chcemy witrażyki, również przed upieczeniem, w dużym pierniczku wykrawamy mniejszy otworek, nasypujemy do niego pokrusznych landrynek (z górką) i pieczemy na papierze do pieczenia, ściągając po ostygnięciu.

Jeśli chcemy pierniczki dekoracyjne - smarujemy przed pieczeniem powierzchnię pierniczka roztrzepanym jajkiem, naklejamy cukrowe perełki, orzechy itp.

Piec około 8 - 10 minut (piekłam 7 minut) w temperaturze 180ºC, jeśli z witrażykami 11 - 12 minut w temperaturze 150º.

Lukrujemy lub polewamy czekoladą po upieczeniu.

Pierniczki po upieczeniu są twarde, później zmiękną (należy je przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku). Bardzo długo i dobrze się przechowują (nawet kilka miesięcy). Można upiec je kilka tygodni przed świętami

http://www.suwaczek.pl/cache/a7fc4dfc01.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7be3a61a97.png

Odnośnik do komentarza

alecwi - dzięki za przepis.Ciężki tydzień mnie czeka, ale może się skuszę... Na razie ugotowałam mięso na pasztet, jutro przekręcę przez maszynkę, zamrożę i w czwartek upiekę:36_2_25:

supermonikas23 - taka akcja w przedszkolu, to świetna sprawa. U nas były tylko zajęcia otwarte, ok 30m mmin, ale też fajnie było popatrzeć.

Kwiatuszek - dlaczego przerwa? Gabi zdrowa mam nadzieje?

Ola po przerwie wróciła do przedszkola bez żadnych problemów :uff: Nowe panie też już raczej zaakceptowała. Mnie też się podobają. Niestety już w środę zaczął się katar i kaszel. W czwartek poszliśmy na osłuchanie, ale to zwykłą infekcja. Ola dostała pulneo plus syropki, wit C i nasivin. I jest zdecydowanie lepiej. A jak się wejdzie do przedszkola, to dzieci kaszlą jedno przez drugie.

Pozdrawiam Was cieplutko i życzę miłych przygotować do Świąt.

Asia

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlgu1rjm8tnuaj.png

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Rass27 niestety ale jest chora . Ma katar i kaszel a do tego wczoraj wieczorem stan podgorączkowy a dzis rano miała 37,9 po godznie spadła do 37,4 . Więc narazie w domku może dopieo pójdzie po świetach i omini ją opłatek ale cóż .

Super że Olcia chciała iść ładnie do przedszkola

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...