Skocz do zawartości
Forum

Grudzień 2008


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja juz narescie po prasowaniu ;) ale jeszcze nie spakowalam kosmetykow dla dzidzi i siebie i wlasciwie jeszcze pakowania mnie czeka. ;) Bylam u ginka i powiedzial ze napewno nie urodze za tydzien jeszcze wiec co tam :) jeszcze sie lenie z tym wszystkim. Nastepna wizyte mam 16 wiec musze sie go popytac troszke. A wlasnie nasunelo mi sie pytanie... czy jak urodzi sie to daja mamie jakas kroplowke czy cos? mam nadzieje ze nie.. nienawidze tych igiel przyssanych do reki ;/ Ale czas szybko leci... bac sie czy nie.. sama niewiem ;) A z ta lewatywa to chyba w szpitalu robia z tego co wiem? bo szczerze ja sama bym nie chciala sobie tego zrobic hehe no i jesli chodzi o sexik to nie lubie na boku ;P bardziej na nim... a u mnie zreszta tak jest ze to mi czasem sie nie chce, ale to tak bo ciezej na ciele i predzej wole odwrocic sie i spac ;P

http://www.suwaczek.pl/cache/2d8128e9b3.png
http://www.suwaczek.pl/cache/126e1436de.png

Odnośnik do komentarza

mi sie wydaje ze huggies, sa jakby delikatniejsze, moja siostra tez uzywała ich jak olafek był malutki, a teraz co popadnie. nie wiem, zobaczymy, kazdy woli co innego. co do lewatywy to robią czasem przed porodem. a ja nie robiłam sama tylko moja mama robiła, pielegniarka jest wiec to samo co w szpitalu

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Witajcie...za mną ciężka noc....
Jak juz prawie zasnęłam to obudzilam sie jak Adrian z pracy wrócił (ok 3:30) no i tak nie spałam do ok 5:00

Jakos tak czuje się dziwnie... brzuch mnie co chwila kłuje i twardnieje.. masakra ...
do tego wszystkiego zeby nie bylo mało że cała obolała jestem jeszcze sie wkurzylam i to na maksa. dzoniła kolezanka ze jest taka draka w pracy ze szok...no i oczywiscie wszyscy na nia naskakuja choc biedna nic nie zrobila no a plotek niby kto nasial...JA!! moja fryzjerka jakis glupot nagadala na sklepie i jest nie mila teraz atmosfera :/
no i wez tu pogadaj z kolezanka jak ona potem wszystko poprzekreca i wychodza takie jajka a ja biedna teraz odkreca wszsytko bede musiala :(

maczetka

Nusia co do latania samolotem , co prawda nie ja leciałam ale moja bratowa z bratem leciała do stanów w 20 tyg ciąży. A ta dziewwczyna niech skonsultuje to ze swoim lekarzem a nie na forum.

no gdybys poczytala to forum co z nia rozmawialam to wiedziala bys wlasnie ze dlatego tez wraca do polski bo ledwo jezyk zna i nie potrafi sie ze swoim lekarzem dogadac... dlatego na forum pytala

aina83
Swoją drogą ciekawe czy lepiej sprawdzą sie huggies czy pampers?? .
a ja wlasnei slyszalam ze pampresy sa lepsze . ja tam nie sprawdzalam jeszcze ale niby huggisy sa sztywniejsze. ale i tak kupie i te i te (tzn pampersy 1 juz mam) zeby zobaczyc jak skora maluszka reaguje na dane firmy

Odnośnik do komentarza

nusia przeczytałam forum, i mysle ze skoro w jakims stopniu sie z nim dogadała ( bo tam jest tak napisane ze mowił ze wszystko ok itp) to mogła zapytac o samolot. chocby przygotowujac to pytanie wczesniej ze słownikiem. Dziwi mnie czasem brak ludzkiej zaradności.

huggies moze i sa sztywniejsze, ale te wieksze , z jedynek mam obie paczki i nie ma porownania, pampersy jakby z ceraty zrobione a huggiesy (premium-nie classic) są mięciutkie jak majteczki.

przed chwilka okazało się ze lekarz zle mi macierzynski wypisał, tzn 3 dni ominął i nie mam ciągu... musze jutro do niego lecieć.... eh masarka jak nie urok to sraczka i zero spokoju.

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

tinka_20
Ja tylko na chwile -przerwa w sprzataniu. Bylam w Biedronce i kupilam sliniaczki, grzechotke i gryzaczek - slodkie te rzeczy. nusiu dzieki jeszcze raz za info.

nie ma sprawy...

mam tez mi pare rzezcy kupila...

maczetka
nusia przeczytałam forum, i mysle ze skoro w jakims stopniu sie z nim dogadała ( bo tam jest tak napisane ze mowił ze wszystko ok itp) to mogła zapytac o samolot. chocby przygotowujac to pytanie wczesniej ze słownikiem. Dziwi mnie czasem brak ludzkiej zaradności..

a now idzisz.. bo nieraz latwiej zapytac kogos kogo sie nie widzi niz pomeczyc i dowiedziec jak u niej u lekarza. no ale co..pytala to staralam sie jej pomoc...wkoncu po to jestesmy tutaj zeby sobie pomagac w miare mozliwosci

maczetka
huggies moze i sa sztywniejsze, ale te wieksze , z jedynek mam obie paczki i nie ma porownania, pampersy jakby z ceraty zrobione a huggiesy (premium-nie classic) są mięciutkie jak majteczki...

no jak juz pisalam.. kupie tez huggisy... skoro mowisz ze premium lepsze to wezme premium :D

maczetka
przed chwilka okazało się ze lekarz zle mi macierzynski wypisał, tzn 3 dni ominął i nie mam ciągu... musze jutro do niego lecieć.... eh masarka jak nie urok to sraczka i zero spokoju. ...

a to ty juz na macierzynskim siedzisz??

aina83
Tinka a po ile te rzeczy kupiłaś? Może i ja bym sie wybrała do biedronki, w sumie mam niedaleko:)...

po 3.99 sztuka... u nas szybko schodza zawsze nie wiem jak to u was z tym bedzie

Odnośnik do komentarza

Witam dziewczyny!!
Dzisiaj to mialam spanie do 12.00!! Ja to moge spac i spac!!
Anitajas sliczny pokoik!!
Co do pieluszek to ja mam pampersy i nr 2 chyba 3-6 kg, a myslicie ze trzeba 1?? Bo mnie sie wydaje ze moj maly nie bedziej mial mniej niz 3 kg! I dlatego te kupilam, ale jak trzeba mniejsze to kupie mniejsze!! Sama nie wiem!!

W ogole dostalam jakiejs kurcze wysypki na zgieciu lokcia i swedzi, ale tylko na jednym!!

http://www.suwaczek.pl/cache/11d7c04919.png http://s2.pierwszezabki.pl/013/0133599b0.png?2108
http://www.suwaczek.pl/cache/6c665484db.png

Odnośnik do komentarza

Justyna848
Witam dziewczyny!!
Dzisiaj to mialam spanie do 12.00!! Ja to moge spac i spac!!
Anitajas sliczny pokoik!!
Co do pieluszek to ja mam pampersy i nr 2 chyba 3-6 kg, a myslicie ze trzeba 1?? Bo mnie sie wydaje ze moj maly nie bedziej mial mniej niz 3 kg! I dlatego te kupilam, ale jak trzeba mniejsze to kupie mniejsze!! Sama nie wiem!!

W ogole dostalam jakiejs kurcze wysypki na zgieciu lokcia i swedzi, ale tylko na jednym!!

no ja kupilam z rozmachu 1 ale tak mysle ze lepiej odrazu bylo wziasc wieksze... ale to akurat nie problem w dzisuejszych czasach :)

co za wysypke masz?? mnie jakies krostki na nadgarsrtku wieczorem sie pojawily i tez swedzi jak cholera ... wypilam wapno i juz troche lepiej...

aina83
A własnie, żeby macierzyński załatwić to potrzebne pewnie jakieś zaświadczenie ze szpitala, które trzeba w pracy przedstawić???

pewnie tak...wezmiesz zaswiadczenie ze szpitala i do pracy ..oni niech dalej sie martwia :D

aina83
Maczetko a nie mógł dac Ci jeszcze lekarz zwolnienia? Mi ginka wystawiła zwolnienie we wtorek do 29 grudnia, bo mówi, że szkoda macierzyńskiego.

a wiesz ze niektorzy lekarze nie chca dawac zwolnienia przy koncowce ?? bez sensu no ale co im zrobisz

Odnośnik do komentarza

Justyna848
Witam dziewczyny!!
Dzisiaj to mialam spanie do 12.00!! Ja to moge spac i spac!!
Anitajas sliczny pokoik!!
Co do pieluszek to ja mam pampersy i nr 2 chyba 3-6 kg, a myslicie ze trzeba 1?? Bo mnie sie wydaje ze moj maly nie bedziej mial mniej niz 3 kg! I dlatego te kupilam, ale jak trzeba mniejsze to kupie mniejsze!! Sama nie wiem!!

W ogole dostalam jakiejs kurcze wysypki na zgieciu lokcia i swedzi, ale tylko na jednym!!
mysle ze nie trzeba mniejszych. najwyzej dokupisz,a mniejsze jak bedziesz miała to tez sie nie zmarnują bo to do 5 kg.

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

co powiecie na ten sweterek?? KLIKNIJ !!! SWETRY JESIEN ZIMA 2008 2009 (487739775) - Aukcje internetowe Allegro szuakm jakiegos prezentu dla Adriana pod choinke ale po sklepach jakos nie ma kiedy ... a i sil brakuje ;p

no i dotego może zestaw bokserek i wsio ...niech sie cieszy KLIKNIJ !!! SWETRY JESIEN ZIMA 2008 2009 (487739775) - Aukcje internetowe Allegro

Odnośnik do komentarza

aina83
Maczetko a nie mógł dac Ci jeszcze lekarz zwolnienia? Mi ginka wystawiła zwolnienie we wtorek do 29 grudnia, bo mówi, że szkoda macierzyńskiego.

A własnie, żeby macierzyński załatwić to potrzebne pewnie jakieś zaświadczenie ze szpitala, które trzeba w pracy przedstawić???

ja zadnego zaswiadczenia ze szpitala nie brałam... od lekarza tylko, nie wiem czemu mi tak dziwnie wystawił, cos mi tłumaczył ale ja tepak ... nie zrozumiałam i nie powtorze hehe

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

nusia ja nie lubie smoków i takich dekoracji ale jak ci sie podoba to bierz. ja bym wybrała w tej kasie cos takiego np.
SWETRY MAX WAY za 50% WYPRZEDAĹť (488250043) - Aukcje internetowe Allegro
albo
sweter męski,swetry BENATTI ! 30% TANIEJ ! roz.M (489025697) - Aukcje internetowe Allegro tu jest duzo wzorów. pewnie bym cos jeszcze znalazła ale to tak orientacyjnie

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...