Skocz do zawartości
Forum

Grudzień 2008


Rekomendowane odpowiedzi

hehe w grudniu za długich spacerków sobie nie zrobimy ale nie mam zamairu go kisic w domu wiec chociaz troszkę :)
co do wielkosci malenstwa Nusiu to ja tez mam wrazenie ze w ciagu ostatnich dwóch tygodni strasznie przybyczył bo tez gdzie sie nie dotkne to go czuje...straszna frajda bo juz coraz dokładniej odczuwam jego fragmenty. Równiez przyzwyczaiłam sie do brzuchola i chyba mi bedzie szkoda jak juz wyskoczy :-)
przyszły mi dzis kodzule do porodu i karmienia, zamówiłam na allegro, fajowe są, kolorowe i z nadrukami, bynajmeniej nie bede musiała sie czuć jak stara baba, na dodatek dałam za nie chyba po 24 zł/szt. Link do nich to: M koszula VIENETTA dla karmiącej ciążowa porodu (456269165) - Aukcje internetowe Allegro
zamówiłam dzis na allegro tez mate edukacyjną i pałąk do wózka lub fotelika , jedno z tych rzeczy niestety musze w eekend dać kolezance bo mnie odwiedza ze swoja miesieczną córeńką ale druga rzecz zostanie dla Alanka , hehe zobaczymy co bedzie ładniejsze.
MAMTU PAŁĄK/ŁUK+ZABAWKI-DO WOZKA/KOJCA/FOTELIKA (464479277) - Aukcje internetowe Allegro
MAMTU DUĹťA MATA EDUKACYJNA Z ZABAWKAMI-2MODELE (464479296) - Aukcje internetowe Allegro

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

maczetka.. fajowa i ta mata i paląk do wózka...

no i nie drogie :)
ale ja już widziałam fajna mate w sklepie, którż w późniejszym czasie przerabia się w taki malutki domek do zabaw i tez nie byla droga więc chyba ja kupie no ale jeszcze się zobaczy :)

bosz... ale jestem dziś wypruta... :/
ide poleżeć... bo czeka mnie troszke sprzątania jeszcze

Odnośnik do komentarza

rany jestem wypluta .... nie mam sily na nic chyba zaraz sie poloze spac

apropo brzuszkow nie zdarzylam dopisac ze ja do swojego sie juz tak przyzwyczailam i mowie wczoraj do mojego m. czy wyobraza mnie sobie bez brzusia hehe to powiedzial ze nie ...

wczoraj bylo tak fajnie ...moj m. masowal mi brzusia i mala zaczela rozpychac sie w brzuszku ..tyle radosci nam wczoraj dala ...malutkie cudenko ...

maczetko fajne te koszulki ...ja patrzylam za pidzamami ale nic fajnego nie znalazlam wszystko w falbankach jakichs jak dla starych bab ...

http://www.suwaczek.pl/cache/99235a4241.png

Odnośnik do komentarza

do porodu pizamy sie nie nadaja :) poza tym pozniej krocze musi miec dopływ powietrza zeby szybciej ranki sie goiły jak cie rozetna lub pękniesz dlatego spodnie odpadaja, w koszuli tez łątwiej "pokazac" sie lekarzowi... ale jak chcesz to z tych samych serii co moje koszule są tez piżamki, wesołe i kolorowe.

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Maczetka to ty to jesteś spryciółka, te koszule są bardzo fajne i do tego taniutkie. Dzis chodziłam troche po sklepach i takie koszule są po 50zl, a szlafroki 110zł, więc trzeba będzie poszukać coś na allegro. Jak znajdziesz jakieś fajne szlafroczki (takie nie dla starszej pani) to daj znać.:yuppi:[
Tylko że ty jesteś szczuplutka a ja taka fest baba to nie wiem czy cos znajdę.

Dziś kolejne spotkanie w szkole rodzenia, dziś mamy odwiedzić "salę tortur" czyli porodówkę umieram z ciekawości.
:36_2_56:

Nasz Aniołek odszedł 13.10.2010r.

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200812284964.png

http://suwaczki.maluchy.pl/sl-23597.png

http://www.suwaczki.com/tickers/zem3j44jl0rj9l59.png

Odnośnik do komentarza

sabina2605
Maczetka to ty to jesteś spryciółka, te koszule są bardzo fajne i do tego taniutkie. Dzis chodziłam troche po sklepach i takie koszule są po 50zl, a szlafroki 110zł, więc trzeba będzie poszukać coś na allegro. Jak znajdziesz jakieś fajne szlafroczki (takie nie dla starszej pani) to daj znać.:yuppi:[
Tylko że ty jesteś szczuplutka a ja taka fest baba to nie wiem czy cos znajdę.

Dziś kolejne spotkanie w szkole rodzenia, dziś mamy odwiedzić "salę tortur" czyli porodówkę umieram z ciekawości.
:36_2_56:
szlafroczek trzeba chocby wyjsc do łazienki, lub narzucic jak ma się gosci. a to nie na raz tylko w domu tez sie przyda, ja musze jakos kupic. a co do rozmiaru... są wszystkie :) wystarczy pogrzebać , jak cos znajde to wkleje

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

heLlo drogie dziewczyny... pisała bym z wami wiecej no ale widzicie.... nie nadaza za wami !!!

a wy tu dzisiaj tematycznie do mojego dnia o pizamach i szlafrokach... bo ja wlasnie dzisiaj to zakupilam.. dopinam swoja torbe do szpitala na ostatni guzik... hehe zeby glowe miec spokojna

Takze co wam moge powiedziec od siebie... hm... ja kupilam dwie koszule rozpinane do polowy no i zwykly szlafrok z froty bez kaptura... ;) I FAKT MOJE DROGIE KOSZTUJE TO SPORO... NIE MOGLAM NIGDZIE ZNALEZC TANIO... A JUZ TUTAJ WOGOLE CENY Z KOSMOSU...
JESZCZE TAK SOBIE MYSLE... MOZE WY PORADZICIE CO DO PORODU ZALOZYC?? BO NIE CHCE NOWEJ KOSZULI ZA KTORA DALAM TYLE KASY....

Odnośnik do komentarza

SuzyMummy

JESZCZE TAK SOBIE MYSLE... MOZE WY PORADZICIE CO DO PORODU ZALOZYC?? BO NIE CHCE NOWEJ KOSZULI ZA KTORA DALAM TYLE KASY....

w szpitalu powinni ci dac mega seksowną, biała płócienna koszule, bynajmniej w moim szpitalu ponoć dają. jezeli nie to kup duzy bawełniany podkoszulek bazarkowy lub po prostu ukradnij mężowi :) najlepiej biały bo w szpitalu maja jobla. ja biore ze sobą na wszelki wypadek taki duzy shirt, jeden z rekawami a drugi bez zeby sie nie zagotowac. oba ukradne tatuśkowi bo ma tego masę. nie bedzie szkoda tego wywalic.

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

maczetka
suzymummy

jeszcze tak sobie mysle... Moze wy poradzicie co do porodu zalozyc?? Bo nie chce nowej koszuli za ktora dalam tyle kasy....

w szpitalu powinni ci dac mega seksowną, biała płócienna koszule, bynajmniej w moim szpitalu ponoć dają. Jezeli nie to kup duzy bawełniany podkoszulek bazarkowy lub po prostu ukradnij mężowi :) najlepiej biały bo w szpitalu maja jobla. Ja biore ze sobie na w/w taki duzy shirt, jeden z rekawami a drugi bez zeby sie nie zagotowac. Oba ukradne tatuśkowi bo ma tego masę. Nie bedzie szkoda tego wywalic.

maczetko moj facet ma same krutkie te t-shirty.... ( nie jest gejem) !!:36_2_49:

Ale do porodu wydają mi się za krótkie....

Racja dobry pomysł żeby kupić wielki t-shirt...

Odnośnik do komentarza

tinka_20
Czesc
Wpadlam sie przywitac. Dzis rano praca , a potem mialam takiego powera, ze z malutka pomoca meza umylismy okno w pokoju i posprzatalismy. Slonko slicznie swiecilo i bylo z 18C, wiec musialam to wykorzystac.
Teraz skonczylam nalesniki z serkiem i brzoskwiniami i odpoczywamy.

UU NALEŚNIKI..... teraz bym sobie zjadła.... zawsze ktos na forum musi narobić apetytu...

aa TINKA takie małe pytanie już masz cały pokój naszykowany?? tzn. łózeczko pościelone itp??

Odnośnik do komentarza

tzn ja dzis tez troche upchnełam ale w miare moich mozliwosci, za okna sie nawet nie biore. co do łozeczka to stoi na strychu ja jedynie mam ciuszki poprane i poprasowane, no i posciele itp, ale to wszystko ułoze...hmm... kiedys :))) nie chce za wczesnie zeby na darmo nie stało bo chce miec na poczatku dzidzie w sypialni, poza tym juz sie ze mnie smieją ludziska z rodzinki ze wariuje

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...