Skocz do zawartości
Forum

Grudzień 2008


Rekomendowane odpowiedzi

pytałam, i czasem dziecko trzeba po prostu przepoić wodą. ja odciagacz tez kupie tomme tippee zeby miec juz do butelek. poza tym butelki musze miec bo planuje wrocic do szkoły a dziecko musi z czegos jeść. ide się kapać i gimnastykowac przy goleniu pewnej czesci mego ciała, juz prawie nie widze tam nic hehe :) pozniej lece do doktorka i szkoły rodzenia. buziak

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

littlemum
ja chetnie odkupie nawilzacz hehe
bo u mnie taka susza ze ja wymiekam zco dopiero dzidzulek
juz sie dawno nosze z tym zamiarem ale ceny mnie przerazaja
chyba ze napisze list do mikolaja hehe

a tippie butelki tez slyszalam same dobroci ja sie zastanawiam nad recznym odciagaczem tippiego i podobno buteleczki z lovi tez sa takie jak mamusiny cycus kolezanka mi polecala

ja kupilam na allegro za 60 zl

Odnośnik do komentarza

martusia9876
ja dawalam wode chodz to byla zima a wiadomo zawsze inne od mleka , i dawalam troszke do tego glukozy . A jak malenstwo bedzie mialo kolki to co bedziesz dawac , wiec mala butelke do herbatki kup

lyzeczka myslalam i sa tez takie kubeczki specjalne (medela z wycieciem)....
no nie wiem jakos nie podoba mi sie ten pomysl z glukoza... nawet w szpitalach od niego odchodza

http://www.suwaczek.pl/cache/a094a721a3.png

http://www.suwaczek.pl/cache/513e076da8.png

Blog Zosiaczka i Tiny
http://casamitch.blogspot.com/

Odnośnik do komentarza

kata
martusia9876
ja dawalam wode chodz to byla zima a wiadomo zawsze inne od mleka , i dawalam troszke do tego glukozy . A jak malenstwo bedzie mialo kolki to co bedziesz dawac , wiec mala butelke do herbatki kup

lyzeczka myslalam i sa tez takie kubeczki specjalne (medela z wycieciem)....
no nie wiem jakos nie podoba mi sie ten pomysl z glukoza... nawet w szpitalach od niego odchodza

kazdy ma swoje sposoby, butelki nie są drogie a zawsze sie moze przydać... no chyba ze jestes pewna ze pokarm bedzie pod dostatkiem, nigdy nie zostawisz z nikim dziecka nawet na chwilke ( do głupiego miasta wyskoczyc) i nigdy nie wlozyc dziecku do ust niczego innego niz swoj cycuś to ok. ja bym kupiła na wszelki wypadek chocby do jakiejs herbatki na kolke lub cos.

:36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21::36_1_21:

Odnośnik do komentarza

a ja tam sobie myśle że jak zostane mamusią...i zobacze te słodkie maleństwo co tak mi sie rozpycha w brzuszku będe wiedziała z czasem w co je ubierać itd... :)

zresztą niebawem siąde z mamusia i zrobimy liste co by tu jeszcze kupic żeby za wiele nie było :) no i żeby było uzywane a nie że poleży tylko żeby było :p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...