Skocz do zawartości
Forum

Cycusiowe mamusie :)


Rekomendowane odpowiedzi

Margeritka
Mnie Ola też podgryza i to najczęściej, jak się złości, gdy długo czekała na pierś lub gdy jest już najedzona, a ja próbuję ja dokarmić... teraz najada się dużo szybciej, a ja się jeszcze nie przestawiłam:)

Witajmy ową cycową mamę :D

Ja też nie mogłam się początkowo przestawić na to, ze Oliwka szybciej zjadała mleczko :o_noo: A teraz, zę nie zawsze cyca chce :o_noo: Ile ma Twoja Ola?

Odnośnik do komentarza

Ezelka- widocznie zaczynają się jej ząbki... Oliwka gdyzła mnie dopiero jak miała juz dolne ząbki, które wyszły bezproblemowo, a szly górne jedynki... Ale wtedy po dwóch dniach przewstała, teraz przy dwójkach gryzła już bardziej i dłużej. I za każdym razem jak reagowałam na jej gryzienie, to była zadowolona z siebie, jakbym ja pochwaliła:36_19_1: Więc przestałam reagować, ale od razu zabierałam cyca, to było lepiej... No i ostatnio te nakładki pomogły :36_1_1:

Odnośnik do komentarza

Margeritka
marzen@ powiedz, jak wychodził ten ząbek... słyszałam, że niektórych dzieci łagodnie, a innych z krwią...

Może być z krwią, od znajomej córce jak przebijała się pierwsza jedynka to poleciała krew,niektóre dzieci spać w nocy nie mogą płaczą bo ich to boli,moim dzieciom w ogóle krew nie leciała i w nocy spali spokojnie,starszak przeszedł łagodnie praktycznie bez objawowo dopiero jak te tylne wychodziły to marudził i gryzł wszystkich,średniak co ząb to angina,a młoda co żąb to gorączka ponad 39st i marudna jak diabli :)

Odnośnik do komentarza

Marysia ząbkowanie dosyć bolesne, więc dosyc marudna i płaczliwa jest w tym okresie. Niestety wydaje mi sie ,że każdego kolejnego ząbka odczuwa dużo wcześniej niż on sie pojawi i juz jej dokucza. Obecnie ma 4 ząbki i na szczęście obyło się bez podwyższonej temperatury ale zdarzały się śmierdzące kupki.
Synio natomiast prawie bezboleśnie , cierpiał trochę tylko przy pierwszych 2-óch.

:36_3_14: :11_6_204: :in_love2:

http://www.suwaczki.com/tickers/k0kdru1dc3wle36f.png

http://www.suwaczki.com/tickers/bhywuay3lu2rdf8c.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...