Skocz do zawartości
Forum

Cycusiowe mamusie :)


Rekomendowane odpowiedzi

U mnie z karmieniem mogę powiedzieć że jest lepiej zjada 3 posiłki (śniadanie,obiad,kolację) ale cycek nadal na pierwszym miejscu,na dodatek nauczyła sobie go wyciągać jak jest u mnie na kolanach,nawet z biustonosza go wyjmie dla niej to nie problem .

Odnośnik do komentarza

Ja nakładałam Oliwce śliniak z rękawkami i podszyty cetratką i ona jadła sama, potem ociekający śliniak przepierałam i było ok, ubranko czyste ::): Teraz je już dość ładnie/czysto i wystarczy mały ślinika. Jednak przy zupie lepiej ją zabezpieczam, bo ostatnio próbuje jeść ją sama ::):

Odnośnik do komentarza

To pomyśl jak jej ten sliniak uatrakcyjnić. Np śliniak z czymć co mała lubi... ::): U nas pora jedzenia wygląda zawsze tak samo, sadzam ją do krzesełka i ubieram śliniak, i tak robiłam od zawsze, nawet jeśli potem Oliwka rzucała jedzeniem i nie zjadła ani kęsa, ale ja z mężem dalej w najlepsze jedliśmy obiad, jak już jęczala, to ją czymś zabawiałam, np książeczka do obejrzenia. Potem mycie brudaska ::): Miałam nierzadko dizyć takiego "jedzenia", ale jak próbowałam podawać ja łyżeczką, to był większy bunt, no chyba że bardzo jej coś zasmakowało... I teraz kiedy ma już apetyt, to sama przysuwa krzesełko do stołu i próbuje nakładać sobie ślinika, który zawsze przy krzesełku jest, teraz się cieszę, ze byłam konsekwentna mimo jej niejedzenia ::):

Mamy taki śliniak: Śliniak FARTUSZEK do malowania 0-3 lata HIT 4wzory (2280219262) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej., tylko w naszym na końcu rękawków sa gumki, które są bardzo pomocne, bo jedzenia nie trafia pod rękawy ::): Jest cały z materiału i część na brzuchu jest z ceratką, może Ola nie skojarzy go ze śliniakiem ::):

Odnośnik do komentarza

Iskra- u mnie ten problem, że moja tak przywiązana do cyca, ze ni udało by się tak raz dwa... Ale treaz przy ciąży widzę, żę nie mam prawie w ogóle pokarmu, jedynie nad ranem i Oliwka dopada mnie wtedy z radością ::): A w dzień i wieczorem pustki i do tego mam obolałe sutki, tak samo jak zawsze przed @, i w sumie to najbardziej skłania mnie do odstawienia cyca, bo ból jest bardzo nieprzyjemny. Mnie też udało sie ostatnio upolować na ciuchach taki śliniak, nowuśki za 2zł ::): Wczesniej kupowałam w sklepie zanicałe 10zł, albo ak ktoś pytał, czy coś chcę, to wspominałam o takim śliniaku.

Na chwilę obecną Oliwka ssie cyca tylko przed spaniem na noc, ale dosłownie chwilę, bo zaraz mleko się kończy i się denerwuje, drugi raz koło 5:00 nad ranem. Zawsze budziła sie też koło 3:00, ale od jakiegoś czasu daję jej wodę, na początku wyła nam przez godzinę lub dwie, nie ciurkiem, ale niby się kładła, ale za chwilę przypominała sobie o cycu i znowu wyła i przytulała mi się do biustu,a miała przy tym tak smutną minkę ::(: Z każdym dniem było coraz lepiej i teraz jak poje na kolację, to o tej trzeciej już sie w ogłoe nie budzi, albo na moment, wypije kilka łyków wody i kładzie sie dalej::):

Odnośnik do komentarza

curry, super, że problem z niejedzeniem się skończył:), oby Lilianka "jakoś" się przyzwyczaiła do wyjazdów taty, choć jak widać to wrażliwa dziewczynka...

jadzik
, gratuluję ciąży:D, chyba to faktycznie czas do stopniowego odstawiania Oliwki. Trzymam kciuki, aby wszystko się ułożyło:)

Iwa, Twoja Hania to ekspert od spraw "cyckowych":D

http://lbym.lilypie.com/ZH1Jp4.png http://lb2m.lilypie.com/G6KQp4.png http://dzidziusiowo.pl/zabki/img5-100_qwertyuiopasdfghf_2_U+la+la+Lidzia_16+z%B1bk%F3w+ma%3A%29%29%29.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...