Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

drucilla
pytanie do dziewczyn które karmią słoiczkami i kupują je w Makro - kalkuluje się podjechać tam czy raczej to nie ma większego znaczenia (ekonomicznego).

co prawda to opinia sprzed 1,5 roku ale wówczas to się nie kalkulowało...nie dość, że mało urozmaicone bo trzeba kupować po kilka sztuk w kartonie to jeszcze cena niewiele niższa, a często taka sama...

Odnośnik do komentarza

Raczej nie ma większek różnicy, Ja np często kupuję słoiczki w Rossmanie, o tam jest jeszcze taniej a jak rzucą promocję jak np niedawno na słoiczki Hippa to już w ogóle :)
Ogólnie jedne słoiczki są droższe niż np w auchanie czy carrefourze a inne troszkę tańsze więc wychodzi na to samo praktycznie. Bobovity są pakowane po 2 a gerbera chyba po 6 albo 3 nie pamiętam za bardzo. Soki są pakowane już po więcej w zgrzewce i ich w ogóle nie kupuję bo by coś urozmaicić trzeba by wziąść ze 3 paczki po kilkanaście sztuk, to po co tyle aż...... A zresztą chyba soczki są tańsze w Rosmanie a bynajmniej były ze dwa tyg temu teraz ich nie kupowałam to nie zwracałam uwagi.

Maja 13 lipiec 2009 i Filip 13 pi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...