Skocz do zawartości
Forum

Jaki prezent na Dzień Dziecka? Czekam na propozycje


Rekomendowane odpowiedzi

MariaB
A ja polecam wyjątkowy, unikalny prezent. Jedyny na świecie bo zrobiony z rysunku Twojego dziecka! Czyli pluszaki z rysunków. Ja zamówiłam takie 2 dla moich dzieci na Gwiazdkę. Teraz to ich ukochane przytulanki, śpią z nimi, prawie się nie rozstają :) Dla mnie bomba pomysł, wykonanie też jest super! tu macie link Rysowane Pluszaki

to jest naprawdę świetny pomysł na prezent:) jestem zachwycona

Odnośnik do komentarza

Ja w tamtym roku zabrałam swojego maluszka do Miasteczka Zabaw (już gdzieś pisałam tu na forum o tym miejscu w Lublinie). W tym planujemy z mężem zorganizować piknik w parku.

Sądzę, że takie właśnie miejsca, w których dziecko może troszeczkę się wyszaleć z rówieśnikami są naprawdę fajną opcją. No a piknik organizujemy ze znajomą rodziną.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie fajnym pomysłem są zestawy kreatywne z djeco, sporo ich mają w kinderland24 i warto tam zajrzeć bo to fajne rzeczy. Przy okazji zabawy dziecko rozwija swoje zdolności manualne, kreatywność i wybobraźnię a to ważne.

Odnośnik do komentarza
Gość MamaZochy

Mnie ostatnio znajoma przekonała, żebym kupiła bilet do Legolandu dla córki- ma 6 lat.
Trochę to droga impreza, ale pomyślałam, że to najlepszy wiek na taki prezent. Ostatnio szukając informacji trafiłam na taki portal Dziecko w Podróży i akurat jest taka akcja promocyjna, że za zapisanie się do bezpłatnego newslettera można dostać bilet do Legolandu w Billund w Danii. Czekam na bilet- zostaje tylko za przejazd zapłacić także dużo taniej wychodzi. Myślę, że to super okazja, ale nie będę tu spamować. Jak ktoś chce to znajdzie. :)

Odnośnik do komentarza

ja na ten Dzień Dziecka już znalazłam prezent dla mojego dziecka, w tym roku podpatrzyłam u mojej siostry elektroniczną kostkę do gry DICE + uważam że to naprawdę bardzo fajny gadżet a ze moje dzieciaki lubią gry i ciągnie je do tableta to idealnie trafię w ich zainteresowania i będą zadowoleni z prezentu.

Odnośnik do komentarza

~fika
co myślicie o takim wigwamie?

Moim zdaniem świetna sprawa takie wigwamy, namioty. Dzieciaki uwielbiają bawić się w takich "domkach" i rzeczywiście to może być atrakcja na kilka przyszłych lat. Chociaż jeśli mam być szczera to takie proste konstrukcje są tak samo ciekawe dla dzieciaków jak domki z koca ;P zainwestowałabym raczej w coś bardziej rozbudowanego, na przykład takie namioty z tunelami i przejściami, jakimiś dodatkowymi elementami, domki do kolorowania itp. Tu są takie fajne domki i namioty: http://www.toysrus.pl/toys/browse/zabawki-na-zewn-trz-sport/domki-hu-tawki-zje-d-alnie/_/N-102790 - można kombinować.

Odnośnik do komentarza

Ja ostatnio kupowałam klocki sluban w sklepie internetowym sharg, są świetne;) ogólnie są to zamienniki lego, ale w przystępniejszej cenie;) ogólnie jestem za rozwijaniem kreatywności u dzieci, więc zawsze staram się wybierać coś takiego na prezent jak klocki, puzzle czy gry planszowe;)

Odnośnik do komentarza
Gość Kasia21

Jeżeli chodzi o dziewczynki to polecam lalkę STEFFI mega fashion...
Moja Mała Księżniczka lubi rozpierać, przebierać lalki.
Dla niej fajna zabawa a dla mnie mały koszt. Na all... znajdziecie do 50 zł z wysyłką.

Odnośnik do komentarza
Gość tatus12

Moim zdanie fajnym prezentem było by zakupienie dla dziecka programu intelektualnego który pomoże rozwinąć mu umysł, pamięć i inne aspekty rozwojowe. Obecnie jest masa takich programów ale uważam że najlepszym z nich jest program Akademii Umysłów Junior. Nie jest drogi a dziecko będzie bawić się przez wiele wiele dni z racji tego że każdy program posiada 20 ćwiczeń a każde z nich ma kilka poziomów. Co więcej programy są rekomendowane przez psychologów . Mam nadzieje że pomogłem :D www.akademia-umyslu.com.pl

Odnośnik do komentarza
Gość filemonica

~orrsa
Dla swoich synków kupiłam interaktywną kostkę Dice+, która gra się na tablecie w planszowe gry :) Fajny i przydatny gadżet, myślę, że bardzo im się spodoba, słyszałam dobre opinie .

no i jak się spodobał prezent Twoim dzieciakom? Zadowoleni z kostki?

Odnośnik do komentarza
Gość filemonica

kostka na pewno wciąga bo ma najpopularniejsze gry, które nawet my pamiętamy, typu chińczyk czy grzybobranie, która z nas nie pamięta takiej gry, fajnie jest do niej wrócić po latach w takiej odświeżonej elektronicznej wersji i wiedzieć, że minęło całe pokolenie a nasze dzieciaki grają w gry w które my grałyśmy :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...