Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

czeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeesc:)
ale jestem meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeega pozytywnie nastawiona!!!!:) mam płaszczyk!!! turkusowy!!(a patrzylam za czarnymi worami!ale dobrze ze mam fajna kulezanke;)) płaszczyk suuuuuuuuper! i do tego mam torebkę!!!!! :) kupiłam w tym samym sklepie co radziulkowe butki i zamiast 160 zapłaciłam 68!!!! :D:D jejuuuuuuu dziołszki jaki mam cudowny dzien, w koncu czuje jak kobieta!!
no i włosy ścięte do ramion (z tyłu krócej) i pasemka ;) oj lubię moją fryzjerke ;)
no i okres mi sie skonczył!! więc z radości poszaleliśmy trochę ;)

piękny wieczór :)

arisa kiedy twój ma jeszcze czas na budowlankę? o kule...to teraz to wcale w domu go nie bedzie...

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Krawatek - ale super :) - sama bym chciała tak się cieszyć dzisiaj, jak Ty :)

Ale w taki styczniowy wieczór to jakoś ciężko - zimno, cimno i do domu daleko (nawet będąc w domu tak mówię - takie poczucie nieprzytulności przy pięknie płonącym drewnie w kominku nawet - bleeee)

hihi nie jest tak źle.
Ale na męża czekałam cały dzień i o 18.00 poszedł spać :)
A że sama jestem zmęczona, a zamierzam wstać o czwartej trzydzieści, no, może piątej, to cóż...

Lubicie styczeń?

Odnośnik do komentarza

Nie wierzę, nie wierzę :D:D:D

To nie Twoja piosenka, tylko moja! A raczej nasza - moja i mężusia mego :)- ale oryginał - ciągle jej słucham w komórce!
A w oryginale facet ma taki głos (nie wspominając o aksamicie babki), że wymiękam!'

No ale miło :)

Odnośnik do komentarza

Adasiu!! Samych radości!!! :*
no i kolejny roczniak;)

kdrt - jeszcze tuning twarzy i ciała by się przydał:P jakies odsysanie czy cos :P hihihi

ja nie karmię cycem. mamy nan pro2 i jakies nemieckie od nestle...ale sie nazywa inaczej.

radek znowu dał czadu. ja serio nie wiem co sie z nim dzieje... od 3 do 6 nie spał a wczesniej pobudki co godzine. mowie wam masakra. gdyby nie moj nowy wizerunek (hihihi) to bvym sie chyba zalamała. cholera a moze to to niemieckie mleko właśnie??
nie wiem nie wiem nie wiem nie wiem....

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...