Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczynki.

U mnie tez pada i szaro.
Wczoraj mieliśmy w domu najazd znajomych z dziećmi i impreze z tańcami do późna. Super było. A Adaś tak lubi dzieci że hoho. I był grzeczniutki.

Sarnika ja daje słoiczki hipp i gerber. A problemy ze zrobieniem kupki były u nas po tych które miały w składzie marchewkę lub dodatek ryżu.

Angela ty tchórzu. Ja to u dentysty nawet znieczulenia nie biorę bo jak boli to chwilę a jak znieczulenie schodzi to pół twarzy drętwa dłuuugo.

Agnisia my Adasia szczepimy na pneumokoki i rotawirusy.

Cafe przytulne te twoje mieszkanko.

Krawatek to przetrwałaś wizytę teściowej. Gratuluję:)

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

Zrobiłam porządek z ubraniami-prawie.
Cały wór malutkich ciuszków-musze je przepatrzeć i część do śmieci a część może na allegro wystawie?Jak mi się będzie chciało.
Nawet nie przypuszczałam,że dziewczyny mają tyle ubrań..

Pogoda bez zmian,nadal leje.

kdrt to widze miło spedziliscie wczoraj dzień:smile:

krawatek odpoczywajcie:wink:

Odnośnik do komentarza

spotkanie oczywiscie cuuudne
bardzo polubilismy eulalie i jej rodzinke

olek niestety troche biednego piotrusia zakrzykiwal,atakowal ale po pierwsze taki juz jest glosny i ruchliwy a po drugie ostatnio przechodzi przez jakis ciezki etap
on chyba najbardziej mnie meczy,niestety

ale ogolnie bylo bardzo milo
K i P ciagle jakies wspolne tematy
i nam udalo sie porozmawiac
jak to na forum mozna poznac wartosciowych ludzi:yes:

mysle,ze niedlugo zrobimy kolejne spotkanko

Odnośnik do komentarza

Cześć Mamuśki, nie było mnie tu chyba z miesiąc... Ale jakoś tak ten czas leci, że na internet szkoda mi czasu...Zresztą Kajtek mi zaczął wstawać przy meblach i mój dzień jak on nie śpi wygląda tak, że go ciągle trzymam, żeby dziąsłami nie wyrżnął! Nie przeczytam wszystkich postów z miesiąca, więc mi napiszcie może na pryw. wiadomość jeśli coś się u Was drastycznie zmieniło.:)

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

Cafe - ale mi wieczór osłodziłaś :love: mogę tylko powiedzieć: wzajemnie :)
Dzięki za spotkanie raz jeszcze

Wcale nie jest daleko do Was :)

A Julek normalnie wymiata :) - raczkowanie to najpiękniejsza rzecz na świecie

Krawatek - pewnie, że się opłacało - to miłe, co teściowa powiedziała.
Że tak powiem komplement od teściowej - bezcenna

Niedaleko za Wrocławiem jest jakaś miejscowość, nie pamiętam jaka, ale podpis pod nią zamiast jak zwykle: Zapraszamy ponownie brzmi: "Żegnaj wariacie drogowy. Amen"
Co Wy na to?

Kasia - a tańców trochę zazdroszczę. Wiecie, że z mężem tańczyliśmy razem tylko kilka razy w życiu? Ale niedawno zdarzyło nam się zatańczyć przytulańca w domu, kiedy dzieci spały. To było zuuupełnie nowe doświadczenie :)

Odnośnik do komentarza

jeeekju mamy przepiękną płytę:) taką z utworami do zasypiania dla dzieci....wypoczęłam niesamowicie....

dobrze że Wam się tak z Eulalią układa...
my jesteśmy z reguły baaardo energetyczni i jak m.z innymi napotkanymi dziećmi porównujeto też zawsze,że Radobędzie ten dominujący ;) ciekawe jak wyjdzie w praniu,,,

kurczę też bym się chciała z Wami nażywo spotkać. A Dziewczynki jesteście po 30stce?

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

agnisia pamiętam, pamiętam :)

krawatek - ja jestem baaardzo po 30tce :)

eulalia fajnie jak maluszek raczkuje, tylko mój próbował i parę razy na buzię walnął o podłogę i ze strachu zaczął mi wstawac przy meblach na nogi i teraz chętniej wstaje niż raczkuje!

PRZEPRASZAM, ŻE wAM SIĘ TAK WCIĘŁAM W ROZMOWĘ :(

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

Eulalia dzięki, wiem, wiem, ale Wy tu jakiś wątek ciągniecie aja nagle wyskakuję z pytaniem co u Was hihihihi - a komu się chcę opowiadać w kółko to samo!

cafe dzięki - chłopaki oki - tak jak pisałam, Kajtek zaczyna mi wstawać, może wstawię przy okazji filmik, starszy trochę zdziecinniał przy małym :) Ja ugotowałam inspirując się Tobą już kilka razy zupkę dla małego. On w ogóle wcina co mu tylko dać - starszy był niejadek a ten za to "jadek" i to jaki! Nie ma zębów a zjada cały wafelek do loda, jedyne czego nie lubi to żółtko... Nadal dostaje żelazo, bo ma słabe wyniki, no i taki króciak jest, bo nadal na 68 (częściowo 74) ...Ale co tam - przyjdzie czas to urośnie!

A ja siedzę z nimi i główkuję jak znależć czas na cokolwiek :)
Ale za to wczoraj wyszłam z kuzynką , bo u na był festiwal szant, ale my głównie na "szlajanie się po knajpkach " jak za dawnych dobrych czasów :) O 1szej wróciłam do domu a 6.30 już pobudkę mi synio zrobił...No i karmienie w nocy też było...

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

Nitka - ale Ci dobrze! Chętnie wybrałabym się na miasto pobawić się trochę - planujemy za jakiś rok (haha) z mężem wyjśc na całą noc - dzieciaczki na noc u dziaków zostawimy - teraz Adasia nikomu bym nie dała - to moja przylepka i już :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...