Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

krawatek
jejku jak tu zimnoooo...i teraz właśnie by się przydał mój domek z kominkiem... mhmmm....

coś jestem zamulona przez pogodę.

byłam załatwić z papierami dla B. i udało się. a Dziadowi zabrałam ostatnio kartę i w końcu otrzeźwiał. dzisiaj mu oddałam,mam nadzieję że będzie spokój na jakiś czas. ale jak to mówią: "nadzieja Matką głupich" :D

cafe a Ty pokazuj jak pomalowaliście!! :)
Marta, córeńka jest prześliczna!

dzisiaj zrobiłam swoje 2 pierwsze bransoletki. Poszerzam asortyment, ale swojej biżuterii ;)

dawno nie miałam takiej góry prasowania, ale nic mi się nie chce, naprawdę nic.

pokaze jak troche ogarne
bo poki co jeden syf

Odnośnik do komentarza

Agnisia
Witajcie kobietki:)
Jestem tu "nowa" i mam nadzieje ze mnie troszkę przygarniecie do rozmowy bo już mam dość siedzenia i patrzenia w gadające pudło;/ a od Was mogę się dowiedzieć czegoś nowego na temat maluszka :)

,,,,,,,,,,,,,,,,,

Odnośnik do komentarza

krawatek
Agnisia a ile ma Twój maluszek? psychicznie wykończona? Nie martw się!! razem raźniej!!:)

a co do prasowania ...hmmm.... nigdy tego nie robiłam, ale bardzo lubię wyprasowane Radziowe ubranka... tylko że chyba coraz mniej mi się chce... pewnie skończę jak Ty cafe ;) hihihihihi

skoncz skoncz
na dobre ci to wyjdzie

ale to dopiero przy trzecim dziecku:36_27_2:

Odnośnik do komentarza

krawatek
chłop mnie męczy, idę na sexi prysznicowanie (ochhhhhhhhhhh... jak ja strasznie żałuję, że nie mam wanny...kiedyś była ale mama zrobiła remont :D hihihihihi cała moja mama)

ale w moim magicznym domku będzie też wieeelka wanna :)

jaaaaaaa ale fajnie
a my robimy sexi siedzienie przed kompami:hahaha:

Odnośnik do komentarza

cafe może tomik wydaj, co?? ;)

Agnisia,jA też swoicch nie prasuje.
aaaaaaaaaaaa!! właśnie, masakra jakaś!! dzisiaj założyłam jeansy które nosiłam w 6 miesiącu ciąży i prawie się nbie dopinam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czuję się jak hippo. dzisia siorka mi poleciła udać sie do dietetyka bo jeszcze trochę a będę ważyć tyle co w 9 miesiącu!!!!!!!!!!!!!!!!! dramat!

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

cafe82
krawatek
chłop mnie męczy, idę na sexi prysznicowanie (ochhhhhhhhhhh... jak ja strasznie żałuję, że nie mam wanny...kiedyś była ale mama zrobiła remont :D hihihihihi cała moja mama)

ale w moim magicznym domku będzie też wieeelka wanna :)

jaaaaaaa ale fajnie
a my robimy sexi siedzienie przed kompami:hahaha:

//

Odnośnik do komentarza

cafe82
krawatek
chłop mnie męczy, idę na sexi prysznicowanie (ochhhhhhhhhhh... jak ja strasznie żałuję, że nie mam wanny...kiedyś była ale mama zrobiła remont :D hihihihihi cała moja mama)

ale w moim magicznym domku będzie też wieeelka wanna :)

jaaaaaaa ale fajnie
a my robimy sexi siedzienie przed kompami:hahaha:

tak jest mąz do 22 w pracy wiec na razie luzik w domku nikt o kompa nie marudzi :P


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

Arisa hej. A TY na którym pietrze mieszkasz? Nie boisz się, że dziewczynki na balkonie się bawią? ja to jakaś chyba nienormalna jestem, ale mam jakąś bujną wyobraźnię na ten temat :)

marta powiedz mi kochana coś więcej o tym noszeniu w chuście. Ja kupiłam jak Kajtek był mały chustę kółkową, ale za chiny nie umiałam go nosi c, jak go wkładałam to się darł, wydawało mi się, że ma tam ciasno i sprzedałam chustę. A teraz to już chyba za późno na naukę od nowa co? ale mały jest "rączkowy" strasznie...mam nosidełko, ale jakieś takie z tanich...

cafe kurcze Ty takie różne rzeczy im dajesz do jedzonka, a ja w kółko słoiczki - warzywka z kurczakiem, kiedyś dałam coś innego to pluł... Jak buraczki im dajesz>? Na miazgę mielisz czy jak? znowu drugiego niejadka wychowam...ja tak strasznie nie lubię gotować!!! Brrrrr

krawatek ja też nie tryskam energią, kwaknęłam się w fotelu i się obżeram jak ta świnka...

Co do prasowania - właśnie 2 miski skończyłam...A mi odwaliło odwrotnie Cafe - nie dość, że małemu prasuję, to zaczęłąm Hubertowi też, chociaż mu od 6go miesiąca życia nie prasowałam! (idiotka ) :))

agnisia hello

http://www.suwaczek.pl/cache/e8f4041d2e.png

Odnośnik do komentarza

nitka07
Arisa hej. A TY na którym pietrze mieszkasz? Nie boisz się, że dziewczynki na balkonie się bawią? ja to jakaś chyba nienormalna jestem, ale mam jakąś bujną wyobraźnię na ten temat :)

marta powiedz mi kochana coś więcej o tym noszeniu w chuście. Ja kupiłam jak Kajtek był mały chustę kółkową, ale za chiny nie umiałam go nosi c, jak go wkładałam to się darł, wydawało mi się, że ma tam ciasno i sprzedałam chustę. A teraz to już chyba za późno na naukę od nowa co? ale mały jest "rączkowy" strasznie...mam nosidełko, ale jakieś takie z tanich...

cafe kurcze Ty takie różne rzeczy im dajesz do jedzonka, a ja w kółko słoiczki - warzywka z kurczakiem, kiedyś dałam coś innego to pluł... Jak buraczki im dajesz>? Na miazgę mielisz czy jak? znowu drugiego niejadka wychowam...ja tak strasznie nie lubię gotować!!! Brrrrr

krawatek ja też nie tryskam energią, kwaknęłam się w fotelu i się obżeram jak ta świnka...

Co do prasowania - właśnie 2 miski skończyłam...A mi odwaliło odwrotnie Cafe - nie dość, że małemu prasuję, to zaczęłąm Hubertowi też, chociaż mu od 6go miesiąca życia nie prasowałam! (idiotka ) :))

agnisia hello

//////////////////

Odnośnik do komentarza

krawatek
cafe może tomik wydaj, co?? ;)

Agnisia,jA też swoicch nie prasuje.
aaaaaaaaaaaa!! właśnie, masakra jakaś!! dzisiaj założyłam jeansy które nosiłam w 6 miesiącu ciąży i prawie się nbie dopinam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!czuję się jak hippo. dzisia siorka mi poleciła udać sie do dietetyka bo jeszcze trochę a będę ważyć tyle co w 9 miesiącu!!!!!!!!!!!!!!!!! dramat!

kurcze!! gubie sie tu:P
mam nadzieje ze zaraz sie połapie hehe


http://www.bejbej.nazwa.pl/zasuwaczki/40891.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...