Skocz do zawartości
Forum

Od malej Fasolki do Styczniowego Bejbika-styczen 2011


molalala

Rekomendowane odpowiedzi

Arisa
iga7777
Arisa

Zrobie jeden wielki prezent w grudniu,hihihi.

Obzarłam się i nie moge sie ruszyć:Szok::Szok:-ciekawe ile już waże,ale dowiem się za 2 dni

za 2 dni masz wizyte???? ja sobie przypomnilam ze jutro mam wiztye w szpitalu z ginekologiem czekam na ta wizyte od lipca ale w koncu sie doczekalam...

Za 2 dni ale pózno,bo o 18-tej:Szok: i już nie moge się doczekać.
Ciekawe czy mi usg zrobi?Pewnie znowu każe mi przyjść do szpitala bo tam ma lepszy sprzet:Szok:
Cóż to za wizyta,że tak długo musiałaś czekac?

heh na poczatku ciazy powiedzialm poloznej ze mialam operacje mam skrócona szyjke macicy i ze nie moge normalnie urodzic tak mi powiedzial moj lekarz w PL no i musza to tutaj sprawdzic ale jak widac nie spieszy im sie...

Odnośnik do komentarza

iga7777
Arisa
iga7777

za 2 dni masz wizyte???? ja sobie przypomnilam ze jutro mam wiztye w szpitalu z ginekologiem czekam na ta wizyte od lipca ale w koncu sie doczekalam...

Za 2 dni ale pózno,bo o 18-tej:Szok: i już nie moge się doczekać.
Ciekawe czy mi usg zrobi?Pewnie znowu każe mi przyjść do szpitala bo tam ma lepszy sprzet:Szok:
Cóż to za wizyta,że tak długo musiałaś czekac?

heh na poczatku ciazy powiedzialm poloznej ze mialam operacje mam skrócona szyjke macicy i ze nie moge normalnie urodzic tak mi powiedzial moj lekarz w PL no i musza to tutaj sprawdzic ale jak widac nie spieszy im sie...

Bo im się nigdy nie spieszy...ech.

Mala mi się budzi,zaraz ide jej dac zupki i jak troszke odpoczne to na spacerek-tylko narazie mi coś brzuchol twardnieje:Szok:

Odnośnik do komentarza

Dobry wieczór:usmiech:
Dziś miałam super dzień,piekna pogoda,dzieci grzeczne:Śmiech::Śmiech:.
Dziewczynki już smacznie śpią-mielismy gości i się z nimi wyszalały:Śmiech:.
Teraz czekam aż mój znajdzie jakiś filmik i pójdziemy oglądać.
Jutro rano musze lecieć porobić badania a we wtorek o 18-tej wizyta u gina:usmiech:

Miłego Wieczorku I Spokojnej Nocki:Całus::Całus::Całus:

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry!!
a co tu dzisiaj tak pusto???
powinnam chyba na dzisiaj ubrać koszulkę "jak ja nienawidzę poniedziałków!!" Wstawanie to była okropność!! no i pomimo tego, że świeci słońce to piździ jak w kieleckim!!brrrrr - trochę się źle dzisiaj ubrałam, za cienko.

no i coś się sensacje żołądkowe przypałętały od wczoraj :wymiotuje: to dopiero okropność!!!

no i już z niecierpliwością czekam na moją paczuszkę z ciuchami dla Grocha, mam nadzieję, że już dzisiaj przyjdzie :D :)

MIŁEGO DNIA!!!

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Witam się poniedziałkowo
Ja już po badaniach,popołudniu ide odebrać wyniki-aż jestem ciekawa jak wyszły,mam nadzieje,że nie przyplątała się żadna anemia,hihi.
Dziewczynki się bawią,to moge spokojnie dopić kawke i zaraz zabieram się za małe sprzątanko i mycie okien-przynajmniej takie mam plany ale co z tego wyjdzie?:Oczko:
U nas śiweci słoneczko i robi się cieplutko:usmiech:

krawatek zdrówka,żeby sensacje żołądkowe szybko przeszły:Całus:

Miłego,słonecznego Dnia:Całus:

Odnośnik do komentarza

aha i jeszcze pytanie do Ann, bo wiem że puszcza Maluszkowi Mozarta: przykładasz słuchawki do brzuszka czy tak normalnie Ty też słuchasz z głośników??

Na szkole rodzenia dostaliśmy taką płytę z Pampersa, 3 trymestr i narodziny i tam są fragmenty utworów i to, jak dziecko to słyszy :) SUPER!! tylko Pani na filmie przykładała właśnie słuchawki do brzucha, ale przecież tak też słyszy, prawda??

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

cześć krawatek, ja spałam u rodziców, bo znowu bonanze mi mężuś zrobił - to nic, że i tak mam twardnienie brzucha bez jego kłótni - gówno go to obchodzi, bo najpierw mnie wyprowadza z równowagi a potem się drze, że ja w ciąży a takie nerwy pokazuje i szkodzę "naszemu" dziecku! SZkoda gadać...Ide dziś do szpitala do mojej gin na dyżur, niby ma mi zrobić ktg i zobaczyć, czy te twardnienie nic tam nie powoduje złego...

a co do śpiworka - właśnie niechcący wygrałam aukcję, ale chyba nie będe zadowolona, bo jakiś taki brzydki, ale do wózka go bede używać, do gondoli i przykrywać takim przykryciem nieprzemakalnym co do wózków są dołączone... masz linka

a po hubciu mam taki kombinezon, ale chyba na 68, musze zobaczyc kiedys w piwnicy.

">Strona przedmiotu - Aukcje internetowe Allegro

Odnośnik do komentarza

nitka07
cześć krawatek, ja spałam u rodziców, bo znowu bonanze mi mężuś zrobił - to nic, że i tak mam twardnienie brzucha bez jego kłótni - gówno go to obchodzi, bo najpierw mnie wyprowadza z równowagi a potem się drze, że ja w ciąży a takie nerwy pokazuje i szkodzę "naszemu" dziecku! SZkoda gadać...Ide dziś do szpitala do mojej gin na dyżur, niby ma mi zrobić ktg i zobaczyć, czy te twardnienie nic tam nie powoduje złego...

a co do śpiworka - właśnie niechcący wygrałam aukcję, ale chyba nie będe zadowolona, bo jakiś taki brzydki, ale do wózka go bede używać, do gondoli i przykrywać takim przykryciem nieprzemakalnym co do wózków są dołączone... masz linka

a po hubciu mam taki kombinezon, ale chyba na 68, musze zobaczyc kiedys w piwnicy.

">Strona przedmiotu - Aukcje internetowe Allegro

ehhh nitko... :11_2_114: ja Ci nie zazdroszczę. Co ten Twój chłop taki wstrętny?? a Ty zawsze śpisz u rodziców jak się pokłócicie? tzn, uciekasz z domu??

niestety aukcja jest w archiwum i nie otworzę. a do łóżeczka kołderka??
z kombinezonem też najgorzej z rozmiarem, bo nie chcę za dużego kupić,a co gorsza zbyt małego, więc chyba się wstrzymam do stycznia jak dostane info w przybliżeniu jaki duży Bobo...ale z tymi kołderko-spiworko-kocykami to nie mam pojęcia!!

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry w nowym tygodniu

Krawatek życzę spokonjego żołądka.

Arisa trzymam kciuki za dobre wyniki. Ja tez ostatnio martwiłam się o anemię ale pierwszy raz mi ślicznie wszystko wyszło więc mam nadzieję ze u Ciebie też będzie ok.

nitka07 nie daj się denerwować bo teraz najważniejszy jest maluszek. Jak już wrócisz ze szpitala to daj znać co z tym twardym brzuszkiem.

Ja dziś męża odwiozłam do pracy i zajrzałam do Reala bo słyszałam że są tam body z długim rękawkiem za 3,99zł. No i są ale jakoś mi się mało podobały i nie wzięłam.

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

krawatek widzę ze my raziem rodzimy (no Ty 1 dzień później) ale i obie mamy takie same pojęcie o wyprawce :) Ja też nie wiem co kupować dla maluszka. Z tymi ciuszkami to też każdy mówi inaczej. Jedni polecają body. Inni mówią tylko nie body - a za to kaftaniki i śpioszki są wygodne.
Mam nadzieje że na szkole rodzenia coś fajnego o tym powidzą. Słyszałam że tam gdzie się zapisałam jest fajnie prowadzone i można o wszystko spytać. Ale zaczynam dopiero 25 października.

25dz (cc)
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w3rjjgu8ewg40p.png

Odnośnik do komentarza

kdrt
krawatek widzę ze my raziem rodzimy (no Ty 1 dzień później) ale i obie mamy takie same pojęcie o wyprawce :) Ja też nie wiem co kupować dla maluszka. Z tymi ciuszkami to też każdy mówi inaczej. Jedni polecają body. Inni mówią tylko nie body - a za to kaftaniki i śpioszki są wygodne.
Mam nadzieje że na szkole rodzenia coś fajnego o tym powidzą. Słyszałam że tam gdzie się zapisałam jest fajnie prowadzone i można o wszystko spytać. Ale zaczynam dopiero 25 października.

a mi wszyscy mówią: nie kupuj dużo! ale tak sobie pomyślałam, że narazie mam gdzieś z 8 bodziaków, 1 śpiochy, 1 bluze i spodnie i wszystko na różne rozmiary, więc to nie jest tak że dużo. ehhh...
ale mi smutno...wszyscy zmierzli dookoła, już się nasłuchałam niemiłych rzeczy i beczeć mi się chce... staram się każdemu pomóc, być miła, a tu każdy tylko byle z***** :Płacz:

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

Hej!

Krawatek, a kto to taki niedobry jest dzis dla Ciebie? Moze klienci? Skad ja to znam...
Miej ich gdzies, nie przejmuj sie :36_1_67: a brzuszek masz sliczny :)

Marta - lazienka bardzo ladna, taka nowoczesna, podoba mi sie bardzo

Szyszka - powodzenia w przeprowadzce!

Molalala - super, ze z mezem Wam sie lepiej uklada, oby bylo coraz lepiej :)

Eulalia - skurcze lydek tez mnie lapia, ale czuje jak sie taki skurcz zbliza i staram sie ruszac stopa, wtedy przechodzi, wiec okropnego bolu nie ma

Krawatek i Kasia - ja tez jestem zielona w sprawach dzieciecych ciuszkow i wogole z wszystkim, co z maluszkiem zwiazane, ale czytam, pytam i powoli sie ucze :D
Teraz intensywnie poszukuje lozeczka, znalazlam juz takie ladne, ktore bardzo mi sie podoba, ale nie ma w sklepie :(, sa inne ale mniej mi sie podobaja, wiec poczekam na ladniejsze. Posciele tez juz ogladalam, sa sliczne, ale jaka cena! Mozna kupic lozeczko (z tych tanszych) w tej samej cenie co posciel.

W sobote kupilismy z mezem drewniana podloge, maja nam przywiesc w te sobote, bedziemy wiec mieli kupe roboty. Najpierw bedziemy zrywac te okropne dywany-wykladziny (sa nowe, ale i tak mi sie nie podobaja, tym bardziej przy dwoch psach). Ale sie ciesze, bedzie piekna podloga :)

Milego dnia!

http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c2n0a9ne9y47c.png
http://www.suwaczki.com/tickers/h5v8xzdv8cv8e4l9.png

Odnośnik do komentarza

gosia2011
Hej!

Krawatek, a kto to taki niedobry jest dzis dla Ciebie? Moze klienci? Skad ja to znam...
Miej ich gdzies, nie przejmuj sie :36_1_67: a brzuszek masz sliczny :)

Krawatek i Kasia - ja tez jestem zielona w sprawach dzieciecych ciuszkow i wogole z wszystkim, co z maluszkiem zwiazane, ale czytam, pytam i powoli sie ucze :D
Teraz intensywnie poszukuje lozeczka, znalazlam juz takie ladne, ktore bardzo mi sie podoba, ale nie ma w sklepie :(, sa inne ale mniej mi sie podobaja, wiec poczekam na ladniejsze. Posciele tez juz ogladalam, sa sliczne, ale jaka cena! Mozna kupic lozeczko (z tych tanszych) w tej samej cenie co posciel.

W sobote kupilismy z mezem drewniana podloge, maja nam przywiesc w te sobote, bedziemy wiec mieli kupe roboty. Najpierw bedziemy zrywac te okropne dywany-wykladziny (sa nowe, ale i tak mi sie nie podobaja, tym bardziej przy dwoch psach). Ale sie ciesze, bedzie piekna podloga :)

Milego dnia!

gosiu, kdrt - niestety przy przy humorkach mojej sister i mojego chłopa klienci to anioły istne!! :) smutno mi było, ale zamówiłam aż 12 ubranek na allegro- oczywiście różne rozmiary!! no i mi lepiej :36_3_3: no ale nie mówię nic mojemu M, aż paczka nie przyjdzie, bo jeszcze wciry dostanę, bo kasy brak a ja sobie zamawiam:D :D :D :D :D aleniech Groszek ma ładne ubranka, a co!!!!:15_8_217:

co do łóżeczek to ja mam upatrzone też na allegro -ale w sklepie internetowym, takie białe z szufladą :) ładniutkie :):) :) a pościel będę kombinować tez w grudniu- no chyba że na chandrę :D :D :D

gosiu! miłego zrywania podłogi, hihihihi:) ja mam wszędzie panele i kafelki. panele kilkuletnie, ale kafelki ohyda!!! no ale co zrobić, jak to mój powiedział: prędzej się wyprowadzimy niż zmienimy te kafle!! :D :D :D

http://lb2m.lilypie.com/dXovp1.png

Odnośnik do komentarza

gosia2011
Hej!
W sobote kupilismy z mezem drewniana podloge, maja nam przywiesc w te sobote, bedziemy wiec mieli kupe roboty. Najpierw bedziemy zrywac te okropne dywany-wykladziny (sa nowe, ale i tak mi sie nie podobaja, tym bardziej przy dwoch psach). Ale sie ciesze, bedzie piekna podloga :)

Milego dnia!

To miłego zrywania podłogi:D
Ja mam panele i płytki-narazie są ok więc zostaną-no chyba,ze mojemu cos odbije:lol:

gosia2011
Nitka - przykro mi znow slyszec, ze z mezem masz problemy. Co za typ, zeby kobiete w ciazy tak denerwowac!
Moj nie jest aniolkiem i tez mnie nie raz zdenerwuje, ale jakos staram sie nie rozpamietywac tego co powiedzial, czy zrobil i mu szybko zapominam.
Trzymaj sie i pamietaj, ze dzidzius i Twoje zdrowie jest najwazniejsze:big_whoo:

Tak,tak,teraz dzidziuś i Ty jesteście najważniejsi:usmiech:

iga7777
hej dziewczyny;-) ja wrocilam od lekarza niedawno i powiedzial mi ze jest dobrze szyjka ma 36.55mm ale nie wiem ile powinna miec...

co do zakupow ja kupilam kombinezon jak mi przyjdzie to wam pokaze;-)

To super,że wszystko ok:Oczko:

Ja odebrałam wyniki i chyba pierwszy raz nie mam anemi,hihihi.
Wszystko jest w jak najlepszym porządku:Śmiech:

MIŁEGO POPOŁUDNIA:Całus:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...