Skocz do zawartości
Forum

Mamy rocznik 83, 84, 85 i 86


Ardhara

Rekomendowane odpowiedzi

Gość kwiatuszek9876

dodik
witam was kobietki:big_whoo:
bylabym chetna aby do was dolaczyc,przyjmiecie mnie?

Witam i zapraszamy częściej a najlepiej codziennie

Już troszkę się podszykowałam na jutro tylko nie wiem w co się ubiorę :( Tak myślałam w tej sukience co idę na wesele i pod to białą bluzkę .

Byłyśmy z Gabi na rowerze i placu zabaw zrobiła mi taką scenę pod placem ze nie chce iść i nie mogłam jej posadzić do fotelika . Spała już o 19,15

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Witam was dziewczyny :)

Dla was i waszych dzieciaczków wszystkiego naj naj naj :)

My bylismy u lekarza i na zakupach . Masakra godzinę w przychodzni . Gabi na jakieś bakterie w moczu i jeszcze dziś na nodze zobaczyłam jakieś znamie i to duże . Nie wiadono skąd sie wzieło i co to jest . Jak by coś się działo to do chirurga .

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

kwiatuszek9876
Tak mam jej podawać przez 6 -7 dni bactrim a to znamie to trudno opisać jest czerwone nie wiem czy gdzieś zachaczyła i trew w tym czy co .

Też to podawałam Natalce.A powiedź co za gorączkowała czy tak robiłaś jej wynik z moczu?????

Odnośnik do komentarza
Gość kwiatuszek9876

Robiłam jej wyniki moczu , bo nieraz mówiła że coś ja swędzi a ostatnio tez miała czerwone więc zrobiłam . Zobaczymy ,
A noga to coś mi się wydaję że to znamię , chodź nie chciałabym żeby to było to

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

kwiatuszek9876
Robiłam jej wyniki moczu , bo nieraz mówiła że coś ja swędzi a ostatnio tez miała czerwone więc zrobiłam . Zobaczymy ,
A noga to coś mi się wydaję że to znamię , chodź nie chciałabym żeby to było to

Nie ma co dobrze że zrobiłaś te wyniki z moczu. Na pewno zejdzie może gdzieś się uderzyła

Odnośnik do komentarza
Gość patusia23

kwiatuszek9876
Jak nie pójdziesz i nie wymusisz na nich to sami nie dadzą .

Zrobiłabym zdjęcie ale Gabi nie każe dotykać tego . Chodź powiem ci że to ma taki kiukute więc myślę że to znamie

U Nas tam nie ma problemu skierowanie zawsze dadzą jak chcesz. Lepiej nie ruszać tego jak coś to podejdź z nią to lekarza niech zobaczy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...