Skocz do zawartości
Forum

MAMY NA 6-tym BIEGU czyli pracujące mamuśki


galopek

Rekomendowane odpowiedzi

Hej

Mało mnie, ale z przyczyn niezależnych, w pracy koniec tygodnia przeprowadzka, dziś jeszcze wypakowałam ostatnie pudła z drobniejszymi rzeczami, poza tym jestem w pracy sama, a wszystko na bieżąco też trzeba zrobić...
Weekend cały czas ktoś u nas był, nie było jak włączyć kompa ;) I tak zleciało, postaram się więcej pisać, ale tylko do czwartku, potem na około tydzień jestem wyłączona z życia :(

Zresztą widzę, ze Wy też w biegu...

Idę się pluskać :)

Dobrej Nocy :sen:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

No właśnie- meldować się prosze pracusie ;)

Justynka,
Regina
Ronia

:36_1_21:

Zaglądam, bo koniec miesiąca intensywny jak zwykle - najwięcej umów i fv
i do tego gonitwa za prezentami
z racji wyjazdu doszły nam kolejne 3 osoby

na oponach letnich jeżdzę ;) czasu brak na wymiane

dostaliśmy list od naszego syna, abysmy nie pracowali tak duzo a tata zeby nie pracował do 3.00 i ze nas kocha i kocha Bartka co ma 4 lata i mame co ma .....lat ;) i na koniec uznał, że należy się nam masaż:36_1_21:
Przyszedł i oznajmił,że wyjechac na wakacje to powinniśmy z mężem do MASARNI to byśmy odpoczęli od komputerów trochę :glass::36_1_19:

Odnośnik do komentarza

Małgosia
No właśnie- meldować się prosze pracusie ;)

Justynka,
Regina
Ronia

:36_1_21:

Zaglądam, bo koniec miesiąca intensywny jak zwykle - najwięcej umów i fv
i do tego gonitwa za prezentami
z racji wyjazdu doszły nam kolejne 3 osoby

na oponach letnich jeżdzę ;) czasu brak na wymiane

dostaliśmy list od naszego syna, abysmy nie pracowali tak duzo a tata zeby nie pracował do 3.00 i ze nas kocha i kocha Bartka co ma 4 lata i mame co ma .....lat ;) i na koniec uznał, że należy się nam masaż:36_1_21:
Przyszedł i oznajmił,że wyjechac na wakacje to powinniśmy z mężem do MASARNI to byśmy odpoczęli od komputerów trochę :glass::36_1_19:

Cześć Małgosia :)

No to Was Synek podsumował :36_2_34: I powiem Ci, że ma rację... A te opony to marsz zmienić!!!

U mnie też intensywny koniec miesiąca w pracy, a jestem tylko dziś i jutro, więc muszę wszystko pokończyć na czas wcześniej...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...