Skocz do zawartości
Forum

MAMY NA 6-tym BIEGU czyli pracujące mamuśki


galopek

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie dziś był dzień z cyklu "szybko i na maxa" :glass: Roboty full, a jak przyszło mi do puszczania pensji to dupa, bo awaria w banku i przelewy netem nie szły... W końcu udało się puścić, ale ledwo co wyszłam z pracy... A musiałam męża zmienić, bo sam szedł do pracy na 16...

Widzę że u Was też intensywne dzionki, ale długi weekend to obyśmy odpoczęły :lol:

Justyna
super, że u mamy ok, szybkiego powrotu do zdrowia dla Niej...

Małgosiu to Kuba teraz uczeń jak się patrzy, wielkie wydarzenie :) Lubi chodzić do szkoły?
Dla Bartusia zdrowia! Jestem załamana ilością choróbsk na forum :36_2_46::36_2_46::36_2_46:

Regina co tam recenzujesz? U mnie dzis męża też niet, i cały weekend zresztą gra :36_2_46:

Ronia a co Ty tak wpadasz i wypadasz? Zapodaj dłuższego pościka :36_2_51:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

radość serca
My już po zakupach, wszystko co zaplanowane kupione :)

Zimnica taka na dworze, bardzo niefajna pogoda, to już wolę mróz, przynajmniej te wirusy i inne tałatajstwo się nie pleni...

Ja podszykowałam obiadek, chłopcy mi zasnęli, więc i ja idę się zdrzemnąć Ta pogoda jest do bani, ciągle ziewam :16_12_9::16_12_9::16_12_9:

Miłej soboty :)
weź mnie ze sobą ..... :lol:

Odnośnik do komentarza

ronia
radość serca
My już po zakupach, wszystko co zaplanowane kupione :)

Zimnica taka na dworze, bardzo niefajna pogoda, to już wolę mróz, przynajmniej te wirusy i inne tałatajstwo się nie pleni...

Ja podszykowałam obiadek, chłopcy mi zasnęli, więc i ja idę się zdrzemnąć Ta pogoda jest do bani, ciągle ziewam :16_12_9::16_12_9::16_12_9:

Miłej soboty :)
weź mnie ze sobą ..... :lol:

Dawaj, zmieścimy się :lol::lol::lol:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...