Skocz do zawartości
Forum

MAMY NA 6-tym BIEGU czyli pracujące mamuśki


galopek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Olimpijka

My wlasnie wrocilismy z kina z "Jestem legenda"
Olimpia byla z nami i o dziwo nie padla :duren: ale teraz juz tatko ja szykuje do spania a ja z winkiem zasiadlam iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii ponownie Malgosiu zdrowia dla Synka i wytrwalosci dla ciebie :)

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

dzien dobry

ja do 2 wczoraja a w zasadzie dzisiaj walczylam z papierami a dzisiaj z dzieckiem na glowie walcze z firma nr 2/.........................ahhhhhhhhhhhhhhhhhhh chcialam to mam :)
Justyna---> miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Małgosia
Justynka dziekuje za kawkę :Uśmiech: czemu rozdarta????

Olimpia równiez miłego - ja zasiadam do pisania umów :Szok:

Reginka puk,. puk!!

jak zawsze rozdarta miedzy pracą a dzieckie najchetniej poszłabym na wychowawczy ale jestem za bogata na płatny a za biedna na bezpłatny i życie z jednej pensji poprostu Polska:Wściekły:

http://www.suwaczki.com/tickers/860iio4p5bnysih3.png

http://www.suwaczki.com/tickers/ibm2i09kvjtx621v.png

Odnośnik do komentarza

Witam,
u nas dziś pochmurno i śpiąco...

Wczoraj miałam okropny sen.
Śnił mi się mój pogrzeb, na którym było mało ludzi, widziałam swój grób-na nim tylko 3 wiązanki ... Nie wiem co i jak, ale miałam 3 dni na dokonanie wyboru- zabieram Nikodema ze sobą albo go zostawiam :Smutny: Wiem, że płakałam we śnie i przez sen...nawet nie macie pojęcia, jakie emocje wzbudzała we mnie ta sytuacja...
Nie wierzę w żadne senniki, znaczenia snów przyjmuję z przymrużeniem oka, ale ten wczorajszy...no cały dzień siedziałam w pracy na wpół przytomna i myślałam :Histeria:

Dobra, dziś zaczynam następny dzień, miejmy nadzieję, że lepszy od poprzedniego :Oczko: a myślę tak codziennie ;)

No to szybka kawka, dla Was ode mnie wirtualna, a potem uciekam do praaaaacyyyyyyyy :Zakręcony:

Dumny zerówkowicz
http://lbym.lilypie.com/3iudp1.png

" Kobieta bardziej kocha dziecko niż męża. Bo dziecko jest na pewno jej, a m

Odnośnik do komentarza

Asica niezły sen,zapewne nie jestes wyspana i nie dziwię się,ze myslalas potem o nim cały czas
u nas piękne słoneczko az nie chce sie pracowac ;)
za kawunie dziekuje chetnie sie napije :Uśmiech:
wstałam z okropnym bólem gardła
wstawiłam pranie
rozliczam dalej tłumaczy i klientów
i ide do apteki zaraz po orofar

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Justynka ja nie mam wcale weekendu ale ze to juz trwa to idzie sie przyzwyczaic........ale Tobie życze takich skróconych jak najmnej i jak najrzadziej :)

Dziekuje Malgosiu i pochlaniajac kawke zapijana lekami na zatoki zasiadam do papierow.............ciężko znaleśc dobra pracę a jeszcze cieżej dobrych pracownikow i teraz cierpie bo podjelam sie prowadzenia tego wszytskiego sama........Zosia samosia :(

Odnośnik do komentarza

Witajcie!! Długo mnie nie było. Zobowiązałam się do końca tego tygodnia oddać promotorowi poprawiony doktora i ślęczę nad nim co noc, od 20.30 średnio do 2.00. Mam dość a i tak wszystkiego nie zrobiłam, bo mąż też miał galop w pracy i nie mógł zostać z dzieckiem, zebym ja mogła się wybrać do biblioteki. Masakra jak 150! :Męki::Męki::Męki:

http://s7.suwaczek.com/200711191662.png

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Regina- kciuki zacisniete za twoja edukacje

Malgosiu wlasnie lipa z odpoczynkiem......A.jutro pracuje ja zostaje na polu bitwy sama z dzieckiem :)
dom trzeba odgruzowac,papiery przekopac,dzieckiem ktore chodzi,raczkuje,nicpotuje sie zajac wiec nie jest lekko :) a do tego obiad jakis upitolic :( ahhhhh gdyby nie zatoki i fakt ze zdycham doslownie to jutrzejszy dzien bylby jak kazdy inny a takto ....ogien w tylku

Odnośnik do komentarza

Siemanko! Mały zasnął przy butli, więc ja, jak ten chart ze smyczy, dopadam od razu do kompa i pracuję. No właśnie, sobota, niedziela, i co z tego?? Jutro muszę jechać do pracy. Poza tym praca w domu. A co do sterty prania, nie jest tak źle. :Uśmiech: Tylko kilka ciuszków Miśka czeka na prasowanko. Może z kwadrans to zajmie. Na szczęście pogoda superancka. :Uśmiech::Uśmiech: Miłego dnia Kobietki!

http://s7.suwaczek.com/200711191662.png

Odnośnik do komentarza

tak tez myslalam Reginka ze sie oddałas nauce :Trudy::Trudy:
ale kciuki zacisniete - uda się

Olimpia :Histeria::Histeria::Histeria:nie ma to jak relaksujacy weekend:Stop:

ja wyszorowałam sypialnie, salon, gabinet i pokój chłopaków ale na wc ,łazienke i kuchnie nie dałam rady
pranie wisi, obiad urotowany, spacerek odbyty -Bartek śpi, Kuba odrabia zaległe lekcje i tyle

Odnośnik do komentarza
Gość Olimpijka

Małgosia i tyle??? aż tyle :Histeria::Histeria:

no ja juz zakonczylam prace ale za to biore sie za prasowanie,obiad,jazde na mopie,bo lazienki i sypialnie zostawiam A :) dziecko wywietrzone,przesylki nadane,rozliczenia zamkniete wiec tez moge zabrac sie za dom :)

reginka- milego pisania i sil sil :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...