Skocz do zawartości
Forum

MAMY NA 6-tym BIEGU czyli pracujące mamuśki


galopek

Rekomendowane odpowiedzi

No dobrze, jedne randkują, inne wypoczywają od męża i w ogóle z mężem, a ja nie mogę coś złapać dystansu do tego, że z niczym nie nadążam... mam centralnie dość, dość wiecznego bałaganu, wiecznych zakupow, wiecznego gonienia ... czasem tak bywa, wiem, ale na mnie właśnie dziś ten czas nadszedł...

A tak na marginesie... może to niemodne, ale ja kocham prasować... włączyć sobie dobrą muzyczkę, rozłożyć pachnące pranie i patrzeć jak ładnie wszystko układa się na półkach... chociaż na chwilę...

http://www.suwaczek.pl/cache/545ce0df7a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/4eb0aee931.png
+28 kwietnia 2008 Julcia wróciła do Nieba:Aniołek:

Odnośnik do komentarza

Asica- :Śmiech::Śmiech:
z tym spaniem małego masz jak my ale kongo :sofunny::sofunny:mnie rozbawiło

wyjezdzamy tu Urlop na Kociewiu w Borach Tucholskich - KOMFORT! (353395488) - Aukcje internetowe Allegro

to daleko od WAS???

kociaki zaczynają od weekendu rozłazic sie po mieszkaniu, musimy uwazac aby ich nie rozgniesc :Szok:
dzisiaj jade odebrac paszporty, potem zrobic zakupy, odwiedzic aptekę, bo widmo ospy nad nami, potem pakowanie, prasowanie i zaraz ide wstawic pranie jeszcze jedno przed wyjazdem. Trzymajcie kciuki aby udało nam sie wyjechac jutro wieczorem :Całus:

zycze wam milego, milego dnia- bo sloneczko zapowiada miłe chwile:Śmiech:
Iszpan uszka do góry :Całus::Całus:

Justynka jak zawsze dziękuje za :kawa::Całus:

Odnośnik do komentarza

Wiatm i ja :)

Sweethope- duzo milosci na kolejne latka razem :)

Ja wstalam o 6 po suto zakrapianym wieczorze z forumowymi kumpelami....wirtualnie tez można sie opic :) :lol: na szczescie organizm przyzwyczajony do wina i poradzil sobie wysmienicie...tylko te podkowy pod oczami :duren:

No my zaraz wybywamy ....bank, praca, dom-prasowanie, pranie, sprzatanie.......

A po weekendzie wrocilismi wypoczeci mimo b.zlej pogody :) dalismy rade jednym slowem naladowac akumulatory :)

Odnośnik do komentarza

Uwaga-mamy przerwę w spaniu-młody ryczy przez sen, że on nie chciał dużego-tylko małego loda :Kiepsko:
Mamooooooo, zwariuję :Zły::Histeria:

Małgosia

wyjezdzamy tu Urlop na Kociewiu w Borach Tucholskich - KOMFORT! (353395488) - Aukcje internetowe Allegro

to daleko od WAS???

Ba...nie jest daleko, a nawet bardzo blisko :Oczko:

Dumny zerówkowicz
http://lbym.lilypie.com/3iudp1.png

" Kobieta bardziej kocha dziecko niż męża. Bo dziecko jest na pewno jej, a m

Odnośnik do komentarza

A bo ja wiem? Np. wczoraj dostał pieniążka na loda, sam poszedł do cukierni i sam sobie wybrał na jakiego miał ochotę...Nawet takiemu w dzisiejszych czasach się nie dogodzi :Padnięty:

A nie macie pojęcia właśnie jakie małe trzylatki--dziewczynki- są wybredne...
Jedna mama 20 minut urabiała swoją pociechę co do spódniczki...Inna mała pannica wyśmiała swoją mamę, że sama będzie chodzić w tych ciuszkach...:Zakręcony: W takich chwilach w duchu myślę sobie, że dobrze , że mam synka...i że tylko w lodach coś mu nie pasuje :Oczko:

Młody już w przedszkolu, ja jem śniadanie, "przelecę" neta i uciekam do pracy...buuuu...
A taka piękna pogoda :Spoko:

Dumny zerówkowicz
http://lbym.lilypie.com/3iudp1.png

" Kobieta bardziej kocha dziecko niż męża. Bo dziecko jest na pewno jej, a m

Odnośnik do komentarza

jakis czas temu rozmawialam ze znajomą i mowie jej ze dobrze ze mam synków nie musze kupowac miliony spineczek, gumeczek, opasek :Śmiech:
kazała mi poczekac az zaczną grac w piłke to zobacze ile dodatkowo spodni bede musiala nabyc
i wykrakała
Kuba co chwile wraca do domu z dziurą na kolanach, na łatach ma dziury :Szok:
ile par spodni mu juz kupiłam to szok:sofunny:

ale masz racje- dogodzic 3-latkowi to sztuka :Śmiech:

Odnośnik do komentarza

Olimpia ;)
dobre ;) całuski moja TY pomaganico

dojechaliśmy wczoraj bardzo późno, bo najpierw korki z W-wy godzine wyjezdzalismy ze stolicy, potem Policja i mandacik za szybką jazdę, potem dzieci siku, jeść, potem bardzo dobrze oznakowany Grudziądz nas potrzymał godzinkę kolejną zanim znaleźliśmy nszą drogę a potem juz bocznymi do celu

ale śliczne słoneczko nas powitało, spacerek juz za nami, zaraz jakis botaniczny ogródeczek mamy w planach

Odnośnik do komentarza

czesc pracusie ;)
ufam, ze pobyczyłyście sie aby teraz nadrabiać ;)

któraś z babeczek życzy http://www.webgrammar.com/graphics/CaffeZingaro.jpg

wróciliśmy wczoraj i Kuba wracał juz z temp, w nocy miał ponad 39, niebawem dzwonie do lekarza :Zakręcony::Zakręcony::Zakręcony::Zakręcony:

a wyjazd rewelacja!!! domek super, pogoda dopisała, pierwsze dnia byliśmy na spacerze po okolicznej wsi i w ogrodzie dendrologicznym.
Wieczorem czytanie przy kominku i blokus i winko i czekanie na resztę brygady
Drugiego dnia Malbork, chłopcy super zwiedzali i w nagrodę kupiliśmy im stroje krzyżackie
Trzeciego dnia pojechaliśmy do Szymbarku ( najdłuższa deska świata, domek Sybiraka przywieziony z Syberii, pociąg którym wywożono ludzi na Syberię :Płacz: schron w którym zgasili nam światło i puścili odgłosu nalotu -niesamowite wrażenie az serce ściska.
No i potem dom do góry nogami gdzie zachwiania równowagi są na porządku dziennym ;)a z Szymbarku mieliśmy 20 km do Gdanska, także spacer po starówce, kolacja w knajpce- jadłam super rybkę w sosie porowo- smietanowym:Śmiech:
Czwartego dnia - zamek w Gniewie i spacer po starówce a potem byczenie się przy kominku, strzelanie z łuku, granie w piłke
i wczoraj pakowanie i zjazd do domu i zaraz telefon do lekarza w sprawie Kuby.
Tyle z naszego wyjazdu, jak sie odkopie z totalnych zaległości firmowo- domowych to wrzucę zdjecia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...