Skocz do zawartości
Forum

MAMY NA 6-tym BIEGU czyli pracujące mamuśki


galopek

Rekomendowane odpowiedzi

tusia13
Radość powiedz czy ci sie z dziweczynami udało spotkać. .

swietne zdjecia wstawione , jak to robicie? trzeba zawsze przez URL, nie da rady z zasobów własnych?

Iwcia
Wiecie co? Marzę już o urlopie...... mam dość pracy :lup:
I choć w tym roku nigdzie nie wyjeżdżam to i tak wiem, że odpoczynek w domku dobrze mi zrobi.

Tusiu śledzę na bieżąco co się na tym wątku dzieje tylko czsami juz brak mi czasu aby napisać albo ktoś do pokoju wchodzi i muszę się ukrywać :o_no:

oj trzeba, zwolnic za to mogą, czytalam ostatnio...
ja mam niby "urlop" non stop, w koncu na wychowawczym jestem, ale coraz czesciej mysle o powrocie do pracy, tylko ze ja wracac nie mam gdzie...

Iwcia
Tusia a duży domek budujecie? Ja do swojego się przeprowadziłam 27 grudnia, zaraz po swiętach i choć jeszcze dużo do zrobienia to jestem szczęśliwa :yuppi:
Uwielbiam pic kawkę na tarasie i patrzeć na bociany, bo mam na swojej działce słup z gniazdem. Cudowny widok ::):

tja, skonczylam prawie to remontowanie i wykanczanie mieszkanka, ale dom nadal mi sie marzy...tylko wez tu chocby ziemie kup w jakichs rozsadnych odleglosciach od Poznania
to juz ci na budowe nie starczy...

tusia13
Witajcie w ten słoneczny dzionek. Ale mam dzisiaj humor właściwie nie wiem dlaczego.
Po pracy postanowiłam sobie zrobić dzień kobiet i idę do kosmetyczki wiec sie troszeczkę wybyczę.
Udanego poranka.

Radość jak tam kontorla mam nadzieje ze w kość nie dała.

Małgosiu fajnie że sie odezwałaś.

och, ja bym tak wlasnie chciała kobiety wybyczac, od zawsze o tym marze...

a tak w ogole to mi teraz juz w kilku miejscach wpadly w rece gazety czy inne strony z dofinansowaniami z UE na wlasny biznes i jakas mi mysle w tej kwestii zaczyna kiełkować...jakby dali, to praktycznie bez ryzyka jest, i w PL bym rozkręcała, zgodnie z porywami serca, a w Norge to starch, bo na taki kredyt bym musiala ze nawet mi nie dadza a i tak bym nie wzieła...
co wy o tym myslicie?
bede bez wsparcia jak zawsze, nawet z kur...ami na plecach, bo małż by mnie przeklął, ze ja w PL a nie tam...ale ja tam nigdy nie chcialam...a swoje lata juz mam, jesli teraz nie wykorzystam mozliwosci, to bede wyrobnica do konca zycia...nie mniej jednak zawsze pracowalam na wlasna reke, nawet majac szefa mialam nienormowany czas pracy i mozliwosc wykłócania sie o "swoje"...

pozdrawiam was dziewczyny i zycze udanego tygodnia:36_3_15:

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

zapraszam na poranna kawkę

Kochana- chłodnika mam dużo, więc zapraszam ;)

dzisiaj koncze zamykanie miesiaca, rozlicze tłumaczy i zabieram się za pakowanie nas na wyjazd do Kubusia na obóz.
Wczoraj zadzwonił do mnie, ze chciałby abysmy juz przyjechali ;)
sasiedzi wyjechali wlasnie do Chorwacji ;) na dworze cisza jeśli chodzi o dzieci

Odnośnik do komentarza

Witam i ja! :kawa: wypita!
Małgosiu nie mam pojęcia gdzie Regina! dawno jej nie było.
Fajnie, że jedziecie do Kubusia! Ja pamietam jak do mnie na kolonie przyjechali rodzice, też bardzo się cieszyłam!
Powiem Wam, że od dziś mamy 2 nowe osoby w dziale ale moja szefowa chyba nas olewa bo nawet nie przedstawiła nam tych ludzi! Jestem w szoku, bo powinna przedstawic ich wszystkim a szczególnie nam skoro mamy razem pracować! :Szok:
Miłego dnia! :36_3_15:

http://www.suwaczek.pl/cache/a66cbbfa84.png

Odnośnik do komentarza

Stronka za miłe wakacje!

Hej

Iwcia to faktycznie nie bardzo z tym nie przedstawieniem nowych pracowników... Wy nie wiecie co i jak, a jak oni muszą sie czuć "uroczo" w pierwszym dniu pracy, szok :glass:

Małgosiu miłego odpoczynku z Kubą :)) Zadowolony z obozu??

Tusia
melduj sie Kochana :)

Ja też mam trochę roboty, więc póki co sie ewakuuję... Buziaki :Kiss of love:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

w Poznaniu pogoda cudna, wreszcie tak letnio jak na 1 lipca przystalo!!

miałam sie pochwalic, ze w zeszłym tygodniu, a i tez w tego tygodniowy poniedziałek załatwiłam troszke spraw z chata związanych -
tu przeklejam co by 2 razy nie pisac, bo czasu brak, wybaczcie -
Zamontowalam telewizor na sciane, jest super - tylko jaka drozyzna kupic takie ramie na sciane regulowane! ja sie nie dziwie, ze oni przy tym cen nie wystawiaja...przy kasie zawał...TV LCD 37" kupiłam w tesco w promocji i jeszcze minus vat za 1325zł, a to ramie 599zl kosztowalo! ale przymocowane musi byc jak trza co by nie spadlo...a kupilam to najbardziej zbajerowane tzn, moge obracac TV - ale nie dlatego, że takie miałam widzimisie, tylko taki jest układ pokoju, a nie chciałam montowac TV jako centralnego meble na środku ściany...
U nas pogoda upał, a wieczorami urze, piękne widoki, chociaż po tym jak ostatnio centrum Poznania zalało po oberwaniu chmury, to nawet sobie nie wyobrażam tych, którzy sa bardziej pozalewani...macie roboty z tym...i strat...
Mam kolejny "słupek" czyli wysoką szafke, dociętą odpowiednio, żeby sie zmieściła pod pawlaczem w korytarzu i mam miejsce na buty i takie pierdoły z łazienki, na ktore tam nie było miejsca...
Firma Black Rad White mnie dobiła, ostatni front na zamówienie miałam odebrać od nich wczoraj, brat specjalnie pojechał, a tam sie okazało, ze frontu nie ma, bo nawiertów pod zawiasy nie zrobili, bo im sie maszyna w fabryce popsuła....................
no comments, ale nie polecam nikomu, chyba ze ktos ma silne nerwy,...
piprzenie o odsetkach za zwłoke to jałowa gadanina, bo tak piszą umowy, że po każdym zgłoszeniu czas leci na nowo...nawet jak w moim przypadku jest reklamacja od reklamacji!
zrezygnuje chyba z wymiany i zabudowy grzejników w pokojach, powieszę japońskie panele od sufitu do podłogi i juz...tylko w łazience musze przerobic bo mi rury wiszą...
za spuszczenie wody z jednego pionu chca w spółdzielni 150zł, a ja mam 4 piony!nie liczac zabudowanego w kuchni...
chyba, ze znajde firme co zamraża rury, to moze jeszcze, bo grzejniki drogie nie są...chociaz ja nie wiem, czy beda mniej ciepla zuzywały...

teraz wpadnie moja chrzestna, jej córa juz jest, zjemy razem obiad, pazury juz im w weekenda robiłam, a dziś jeszcze henne na brwi/rzęsy i depilacje jak będzie trzeba...

tyle umiem i robię, chyba to dobry pomysł z tym własnym biznesem...bede myslec intensywnie...

pozdrawiam i zycze w miare mozliwosci wiele odpoczynku, urlopowiczkom ile wlezie!!!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Intensywny dzień w pracy, po południu zakupy, trochę roboty w domku, zmęczona jestem...

Małgosia
udanego wypoczynku!

Devachan
szalejesz na całego z urządzaniem :)) I fajnie :lol:
U nas po Nowym Roku malowanie chyba będzie to przy okazji tez trochę pozmieniamy może, a na pewno pokoik dla Juniorka już tak po chłopięcemu :))

Tusia hop hop!

Idę poczytać...

Dobrej Nocy :sen:

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

WItajcie podpinam sie pod kawkę. Wczoraj u mnie cicho było bo pojechaliśmy z mała zrobić mojej mamie niespodziankę na imieninki i odwiedziliśmy ją całą naszą trójeczką. Tata też przyjechał wiec był komplecik. Tylko potem ruszać sie nie mogliśmy, ale dzisiaj sie juz melduje.
U nas skwar, ale obiecałam sobie że złego słowa na to nie powiem bo to przecież upragniony przez wszystkich upal.

Widzę, że coraz więcej nas zagląda, szkoda że Regina zrezygnowała.

Miłego dnia.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...