Skocz do zawartości
Forum

MAMY NA 6-tym BIEGU czyli pracujące mamuśki


galopek

Rekomendowane odpowiedzi

babole moje drogie, skończyła się wyprawa to trzeba zamykać miesiac, wystawiac fv, rozliczac tłumaczy i zero spokoju

do tego Kuba mi wstał w temp- nagle i w ogole super
38 i 2 po podaniu norofenu 5-8 godz spokoju i znowu temp
wirus go dopadł i siedzimy w domu, co zrobic

witam nową mamusię ;
) i zapraszamy na wspólne kawki w czasie pracy i po pracy

uświadomiłam sobie, że nie pamiętam kiedy byłam w kinie :36_2_51:

Odnośnik do komentarza

Cześć Małgosia :)

Przede wszystkim zdróweczka dla Kuby, to Go dopadło ::(:

Co do kina to my byliśmy jakiś czas temu na "Slumdogu", a tak to też się chodzi... Kiedyś to były czasy co weekend się było w kinie :o_master2:

Małgoś
Wy będziecie w Łodzi w tygodniu?? Bo jak tak to przypominam się za kawką :Kiss of love:

Tusia
byłaś na paradzie smoków, bo to chyba dziś w Krakowie imprezka? My w zeszłym roku byliśmy akurat i bardzo nam się podobało :)

Devachan
do poniedziałku jeszcze trochę zostało, więc pisz, pisz :Oczko: A potem cierpliwie będziemy czekać na Twój powrót :)

Nie ma zmiłuj, biorę się za porządki...

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Radośc mielismy być właśnie w ten weekend w Łodzi, ale Kuby temp i fakt, ze rodzinka dzisiaj właśnie wyjeżdza do Chorwacji sprawiła ze plany się zmieniły, planowaliśmy jeszcze na działkę wpasć na Boże Ciało, ale nie wiem jak z Kubą i mąż coś mówi o mazurach.

Pozatym chciałam wam powiedzieć, że mam podły nastrój.
Zanjoma ( z jej mezem chodziłam do przedszkola, długo się znamy, ale bardzo sporadycznie spotykamy) dzisiaj w nocy urodziła dziecko, chłopca.
Okazuje się, że ona przez cały tydz traciła wody, dziecko urodziło się bez płuca, z sercem po prawej stronie, sine.....przewieźli go wlasnie do CZD....boze po prostu wyje od rana :le:

Odnośnik do komentarza

Małgosiu bardzo mi przykro z powodu tego dzieciątka, ech straszne to jest, pomodlę się o Jego zdrówko, Ciebie ściskam :Całus:

Co do Waszej bytności w Łodzi to rozumiem, aczkolwiek SZKODA ::(: Myślałam, że wpadniecie na kawkę...

My troszkę od rana poza domem, teraz P pojechał do pracy, Juniorek zasypia, a ja planuję poodpoczywać...

Spokojnego dnia!

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Radość obiecuję wpaść na kawkę jak będziemy w Łodzi, w lipcu na działkę jedziemy na weekend wiec może wtedy się uda??

A gdzie Regina?????????????????????

Devachan ja jestem w szoku, jak lekarze mogli nie zauważyć takich zmian na USG, teraz wiem, że mały ma serce po prawej stronie, zrośnięty odbyt, jedno płuco nie podjęło pracy.
Na szczęście oddycha już sam, a jakie rokowania nie wiem....... czekam na telefon.
Nie umiem sobie nawet wyobrazić co oni przeżywają i jak cierpi ten maluszek :le:

Odnośnik do komentarza

małgosiu, ja sobie tego nie wyobrazam...na poczatku po przeczytaniu posta, myslalam ignorantka jrdna, ze z tym pluckiem to przez to ze Ona wody tracila, dopiero teraz do mnie dotarlo...
Jezu Chryste brak mi słów przeciez w dzisiejszych czasach tak wiele rzeczy mozna leczyc w czasie ciąży!
albo...
nie, nie wiem co powiedziec...strasznnie mi przykro, tu nawet pocieszac nie ma jak...tylko modlic sie o cud...

do napisania dziewczyy,trzymajcie sie!

http://www.suwaczek.pl/cache/726950a1c9.png
www.devachan-viking.blogspot.com www.0-dzidzi.bloog.pl

Viking - Victor Leon

Odnośnik do komentarza

Małgosia to spokojnej pracy i zdrówka dla Kuby, niech sie szybko wykuruje.

Jeśli chodzi o długi weekend, w czwartek przyjeżdżają do nas Chrzestna Piotrusia z mężem oraz znajomi z córeczką :) Potem piątek i sobota raczej lajtowoe we Trójkę, w niedzielę my jedziemy do mojej koleżanki ze studiów. Także towarzystko dośc i mam nadzieję, że miło :)

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-27827.png

Odnośnik do komentarza

Witajcie dopiero dzisiaj się odzywam bo cały weekend w łóżku spędziłam, jakieś paskudztwo mnie dopadło, ból gardła, ktarar i ogólnie do kitu. Tak wiec nie byłam na paradzie ani wogóle nigdzie, a jeszcze dzisiaj musiałam do pracy iść. Ech co za życie.

Małgosiu zdrowia dla Kubusia i strasznie mi przykro z uwagi na maleństwo.

Pozdrawiam

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

ja się usprawiedliwiam, bo ostatnie 2 dni byłam na tzw szkoleniu pt pierwsza pomoc pediatryczna dla rodziców

jestem pod wielkim wrażeniem i szalenie się cieszę, że brałam w nich udział.
Polecam każdej z was! z całego serca- są warte każdych pieniędzy- ufam, że tej wiedzy nie będę musiała używać, ale żyć z nią jest o niebo łatwiej.

Odnośnik do komentarza

zapraszam na poranną kawkę ;)

Kubuś od 2 dni nie gorączkuje, wszystkie objawy minęły, czyli to byl wirus i szalenie się ciesze, że obyło się bez antybiotyków.
Czemu taka masa lekarzy na sygnał o gorączce przepisuje antybiotyki nie wiem???

jeśli pogoda dopisze to jutro rano już będziemy na mazurach i bbbbb się ciesze ;)

Tusia jak mała??

Odnośnik do komentarza

WItajcie w ten słoneczny piekny dzionek, jeszcze dzisiaj i weekend, cudownie.

Małgosiu super że Kubus już zdrowieje i dobrze się czuje. Nie ukrywam że też chętnie wzielabym udzial w takim szkoleniu to faktycznie bardzo pomaga jak człowiek wie jak sie zachować w danej sytuacji. Życzę również udanego wyjazdu i mam nadzieję że pogoda dopisze.

Radość u was mam nadzieję wszystko pod kontrola, żadnych przeziębień i dobre humory na długi Weekend.

Co do pozostałych dziewczyn to szkoda że o nas zapomniały zwłaszcza Regina, no ale moze ma jakieś ważne sprawy.

U nas równia pochyłą w dół, ja zamiast lepiej czuję sie coraz gorzej, pokusiłam sie wczoraj nawet o wizytę u lekarza (skoro juz pracuje w szpitalu to niech sie do czegoś przysłuża) i niby wszystko jest ok. Nie mam zadnego stanu zapalnego, a ten katar to wirus. Dostałam Bioparox wziewny i tyle. Ale jakoś nie czuję sie lepiej.
Co najgorsze Karola w nocy dostała katar i jeżeli zagorączkuje to nici z wyjazdu. A planowaliśmy jechać do Wrocławia (troszkę zmodyfikowaliśmy plany bo tylko w nieliczych hotelach można wynając łóżeczko niemowlęce).
Tak wiec coś dzisiaj nie mam humoru.

http://suwaczki.maluchy.pl/li-46242.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...