Skocz do zawartości
Forum

Bezpieczne gry i zabawy edukacyjne dla dzieci w wieku od 2 do 8 lat w sieci??


Rekomendowane odpowiedzi

Jak czesto zdarza sie taka sytuacja - mama musi zajac sie domowymi obowiazkami, a maluch marudzi bardziej niz zwykle?odsylanie go do misiow i ksiazek nie skutkuje - dziecko dalej chce bysmy braly udzial w zabawie ... Wiemy tez jak na dzieci dziala internet i kopmuter:) ale czy bezpiecznie jest pozwalac dziecku serfowac po sieci?

Teraz mamy rozwiazanie!

wierszedladzieci.pl !! kolorowa edukacyja stronka z mnostwem gier i zabaw! dziecko moze spiewac, recytowac wiersze, obejrzec teatrzyk, posluchac dziececego radia, pokolorowac rysunek lub ulozyc puzzle! a wszystko to bez obawy przed nagle wyskakujacymi bannerami o nieodpowiedniej stresc! stronka ma certyfikat Bezpiecznej Strony Best!

Zagladnijcie i podzielcie sie komentarzami!!
Zapraszamy!

Odnośnik do komentarza

Ja polecam drukowanie dziecku labiryntów. Moja 5-latka oprócz tego, że się bawi, to jeszcze ćwiczy rączkę (koordynacja układu ręka-oko, która jest niezbędna do pisania). Fajna sprawa zamiast szlaczków, które nie wszystkie dzieci lubią. Mąż jest programistą, więc na potrzeby naszej córki zrobił prostą stronkę (Labirynty dla dzieci), na której można sobie wybrać poziom trudności labiryntu i kategorie (np. zwierzęta), żeby odpowiadała zainteresowaniom dziecka.

Odnośnik do komentarza

Nietoczka
Ja polecam drukowanie dziecku labiryntów. Moja 5-latka oprócz tego, że się bawi, to jeszcze ćwiczy rączkę (koordynacja układu ręka-oko, która jest niezbędna do pisania). Fajna sprawa zamiast szlaczków, które nie wszystkie dzieci lubią. Mąż jest programistą, więc na potrzeby naszej córki zrobił prostą stronkę (gry dla dzieci), na której można sobie wybrać poziom trudności labiryntu i kategorie (np. zwierzęta), żeby odpowiadała zainteresowaniom dziecka.

Nie spodziewałam się ale są naprawdę super, dzięki!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...