Skocz do zawartości
Forum

Wrześniówki 2010


bjedronka

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!
Paulina - ja mam jeszcze choinkę. U mnie przewaznie stoi do 2 lutego. Rozbiore wtedy kiedy znajde ,troche czasu.
Mineralka - moje dziecko jest na mleko zageszczonym ze wzgledu na ulewanie. Herbatki podaje, ale nie na za bardzo na nie ochoty. Kiedys moglam ja oszukac herbatka, a teraz jak jest glodna to tylko mleko, bo po podaniu herbatki i tak zaraz musi byc mleko. Chetnie zaczelabym podawac jej sloiczki, ale czekam az skonczy 4 miesiace. Moja mama i bratowa mowia zeby poczekac. Zreszta pediatra tez mowiala, zeby zaczac podawc sloiczki jak skoczy 4 miesiace.
Ewelka - mam smoczek do gestszych posilkow. Rzeczywiscie podanie kleiku nie wydluza przerwy w jedzeniu.

Na razie musze zajac sie mala,ale zajrze wieczorem:)

http://www.suwaczki.com/tickers/iv09wn150ltcewh3.png

Odnośnik do komentarza

Paulina mi się bardziej podoba druga wersja choć widzę, że ta czcionka nie czyta polskich znaków no i te napisy dla dziewczynek na tym tle są mało widoczne. Sorki że tak wybrzydzam :) Ja lubię jak najprostsze, ale dostosuję się do wszystkich, bo w końcu to nie jest dla mnie aż tak ważne. To co zrobiła Bjedronka też bardzo mi się podobało. Prosto i przejrzyście

Odnośnik do komentarza

justa83
Paulina mi się bardziej podoba druga wersja choć widzę, że ta czcionka nie czyta polskich znaków no i te napisy dla dziewczynek na tym tle są mało widoczne. Sorki że tak wybrzydzam :) Ja lubię jak najprostsze, ale dostosuję się do wszystkich, bo w końcu to nie jest dla mnie aż tak ważne. To co zrobiła Bjedronka też bardzo mi się podobało. Prosto i przejrzyście

popieram, to dziewczynskie tło jest tak wzorzyste, że niewiele na nim widać.... zwykłe gładkie nawet byłoby takie bardziej przejrzyste.... ale tez zostawiam to reszcie, nie będę wybrzydzac i zaakceptuje to co wybierze większość:)

http://www.rodzice.pl/suwaczki/showticker/20278

Laura nr 1
http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=71108

Odnośnik do komentarza

Aniu nie martw się mężem. Ja mam wrażenie, że różni mężczyźni różnie reagują na duże zmiany. Może dopiero teraz tak naprawdę schodzi z Crisa cały stres. Mój też siedzi całymi dniami przed kompem. Pod koniec miesiąca wchodzą z zespołem do studia, więc ma teraz dużo roboty. Może idź za radą Bejbika i zacznij uczyć się języka.

Odnośnik do komentarza

Smerfi czy to Ty podesłałaś nam link do Fundacji Słoneczko żeby wesprzeć Zuzię Zakurzewską? Właśnie oglądałam Dzień Dobry TYV i mówili o takiej stronce Fundacje, zbiórki internetowe, pomaganie online - Siepomaga.pl Może warto by rodzice tej dziewczynki poczytali trochę jak się znaleźć na tej stronie. Widzę, że jest dużo chętnych „pomagaczy” i potrafią zebrać niezłe sumy pieniędzy. Mnie historia Zuzi bardzo ścisnęła za serce i postaram się by choć kilku moich najbliższych oddało 1% podatku właśnie dla niej. Powiem Wam, że od kiedy mam dziecko stałam się jeszcze bardziej wrażliwa na krzywdę i cierpienie szczególnie tych najmłodszych.

Odnośnik do komentarza

Tak to ja podałam ten właśnie...Ja też bardzo przejęłam się historią Zuzi.Bogu Dziękuję, że Oliwka urodziła się zdrowa...Czytając o Zuzi prawie płakałam..To są znajomi męża..ale powiem żeby przekazał osobie,która jest bliżej z jej rodzicami.Mam nadzieję, że Zuzia wyzdrowieje i będzie normalnie mogła cieszyć się życiem



 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...