Skocz do zawartości
Forum

Czekające na II kreseczki - Sezon 2


Rekomendowane odpowiedzi

ronia
adriana8899
ronia

w dupsko będę lać. Co ty sobie myślałaś że możesz nas tak na lewo i prawo zdradzać ?:D
Dobrze żeś wróciła córo marnotrawna ! :Śmiech:

Ty też żeś się gdzieś szlajała... Ale dobrze że znów razem. :D

ronia
no problem polecam się

kreseczki wstały ?

Wstały.
Może :kawa:??
ja to ciężko pracowałam kochana !

Hihi.Też bym chciała. A co robiłaś?

Odnośnik do komentarza

madzialska
Kiedyś mi się wydawało, że to takie proste...Jakże się myliłam.
Lekarz mi powiedział, że to głownie zalezy od tego co jest w głowie, dlatego teraz daję na luz...Niech ten mój małż troche odpocznie, bo jak zaczęły się dni płodne to o mało co go nie zajeździłam :P

Ja tez daje sobie na luz! ide w weekend na piwko wyluzowac sie i potanczyc. Pozdrawiam wszystkie staraczki

Odnośnik do komentarza

Ja w tym cyklu zrobiłam 3 testy. Jeden tydzień po stosunku, drugi 2 dni przed spodziewaną @ a trzeci 2 dni po spodziewanej @. Wszystkie negatywne a okresu nadal nie mam. Wiem, że testy nie zawsze wykryją tak wczesną ciążę więc jeśli bardzo się niecierpliwisz to od razu idź na betę i daruj sobie testy z apteki.

Czekamy na Ciebie Krzysiu....

http://www.suwaczek.pl/cache/aaaadf619a.png
http://www.suwaczek.pl/cache/55472702ac.png
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sq3e3kylzvc43k.png

Odnośnik do komentarza

Serce
Ja w tym cyklu zrobiłam 3 testy. Jeden tydzień po stosunku, drugi 2 dni przed spodziewaną @ a trzeci 2 dni po spodziewanej @. Wszystkie negatywne a okresu nadal nie mam. Wiem, że testy nie zawsze wykryją tak wczesną ciążę więc jeśli bardzo się niecierpliwisz to od razu idź na betę i daruj sobie testy z apteki.

Mam pytanie dotyczące bety, czy to badanie jest płatne? Wydaje mi się, że nim się dostanę na tą betę to upłynie wiele czasu...
A co tych testów, to wydaje mi się, że ten dzień po stosunku był trochę bez sensu bo to oczywiste, że nic nie wyjdzie w tak szybkim czasie.

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
Serce
Ja w tym cyklu zrobiłam 3 testy. Jeden tydzień po stosunku, drugi 2 dni przed spodziewaną @ a trzeci 2 dni po spodziewanej @. Wszystkie negatywne a okresu nadal nie mam. Wiem, że testy nie zawsze wykryją tak wczesną ciążę więc jeśli bardzo się niecierpliwisz to od razu idź na betę i daruj sobie testy z apteki.

Mam pytanie dotyczące bety, czy to badanie jest płatne? Wydaje mi się, że nim się dostanę na tą betę to upłynie wiele czasu...
A co tych testów, to wydaje mi się, że ten dzień po stosunku był trochę bez sensu bo to oczywiste, że nic nie wyjdzie w tak szybkim czasie.
płatna i zależy w jakim laboratorium robiona może być tego samego dnia albo na następny

Odnośnik do komentarza

ronia
to tylko niepotrzebnie sie zestresujesz negatywnym testem
zajmij się czymś i poczekaj do terminu @
test jeszcze nic nie pokaże

Masz rację, dzisiaj pojadę do rodziców więc nie będę siedziała i ciągle o tym myślała, a jutro i w niedziele mam zajęcia na uczelni więc też czas mi zleci :-) Codziennie odliczam dni... Może to śmieszne, ale tak się nie cierpliwię...

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
ronia
to tylko niepotrzebnie sie zestresujesz negatywnym testem
zajmij się czymś i poczekaj do terminu @
test jeszcze nic nie pokaże

Masz rację, dzisiaj pojadę do rodziców więc nie będę siedziała i ciągle o tym myślała, a jutro i w niedziele mam zajęcia na uczelni więc też czas mi zleci :-) Codziennie odliczam dni... Może to śmieszne, ale tak się nie cierpliwię...
ja wiem bo ja to przechodziłam ... większość przechodzi ale wiesz ujemnym tylko się zezłościsz a na co Ci tak
jeśli jest fasolka to objawi się ciutek później po co ją stresować

Odnośnik do komentarza

ronia
Inka ile masz latek?

24, wiem, że jestem jeszcze młoda i mam czas, bardzo bym chciała, żeby się w końcu udało.Jak patrzę na moje koleżanki, które są w moim wieku, albo młodsze ode mnie i już mają dzieci to chce mi się płakać... Ale nic na to nie poradzę, widać tak musi być.

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
ronia
Inka ile masz latek?

24, wiem, że jestem jeszcze młoda i mam czas, bardzo bym chciała, żeby się w końcu udało.Jak patrzę na moje koleżanki, które są w miom wieku, albo młodsze ode mnie i juz mają dzieci to chce mi się płakać... Ale nic na to nie poradzę, widać tak musi być.
znaczy dużo starsza nie jestem raptem 2 lata :D
uda się

:Oczko:

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...