Skocz do zawartości
Forum

Czekające na II kreseczki - Sezon 2


Rekomendowane odpowiedzi

Czy możecie mi powiedzieć po jakim czasie od stosunku najlepiej jest zrobić test? Współżyliśmy 17 września, był to dzień płodny z największą szansą poczęcie, jeżeli doszło by do zapłodnienia to dzisiaj jest 6 dzień. Czy mogę już zrobić test czy jeszcze lepiej będzie jak zaczekam? Jeżeli jeszcze się wstrzymać to kedy najlepiej zrobić test?

Odnośnik do komentarza

Hej kobietki. :)
Madzialska trzymam kciuki zeby ten cykl byl aktycznie ostatnim etapem staran. :)
Inkaaa wiem o czym mowisz. W poprzednim cyklu robilam 3esty. Jak widzialam Ikreske to za dwa dni robilam nastepny bo wpieralam sobie ze poprostu hormonu jest jeszcze za malo i dlatego jest I.
My w tym cyklu staralismy sie codziennie oprocz dwoch ostatnich dni. I co?? Lipa. :le: Juz nie wiem... No ale to byl dopiero 4taki pozadnie wykorzystany cykl.

Odnośnik do komentarza

Inkaaa
Czy możecie mi powiedzieć po jakim czasie od stosunku najlepiej jest zrobić test? Współżyliśmy 17 września, był to dzień płodny z największą szansą poczęcie, jeżeli doszło by do zapłodnienia to dzisiaj jest 6 dzień. Czy mogę już zrobić test czy jeszcze lepiej będzie jak zaczekam? Jeżeli jeszcze się wstrzymać to kedy najlepiej zrobić test?

za wcześnie na test :Oczko:

Odnośnik do komentarza

madzialska
Kiedyś mi się wydawało, że to takie proste...Jakże się myliłam.
Lekarz mi powiedział, że to głownie zalezy od tego co jest w głowie, dlatego teraz daję na luz...Niech ten mój małż troche odpocznie, bo jak zaczęły się dni płodne to o mało co go nie zajeździłam :P

i tak i nie
myśle że w większości przypadków to głowa winna
ale wiesz my jak staralismy się o Olkę to też się zeszło i myślałam
moja gin nie powiedziała mi zapomnij daj na luz
ale powiedziała żeby chłopu nie odpuszczać :Oczko: w te dni no i wyszło
ale czy to to jest akurat powodem zaciążenia nie wiem
na to wszystko myślę składa się wiele czynników

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...