Skocz do zawartości
Forum

Czekające na II kreseczki - Sezon 2


Rekomendowane odpowiedzi

ronia
iga7777
ronia
jak czytam styczeń to serce mi staje normalnie ;/

roniu wiem... ;-(
poprzedni termin tez mialam na styczen.... :-(
a mogło mi się tak dobrze kojarzyć a tu dupa ;/

ale nieważne powiedz jak starszy brat wie ? jak sie zachowuje ? widać brzusio ? masz fote?

a kacper wie cieszy sie z siostrzyczki (narazie) nie wiem co bedzie pozniej brzusio rosnie powolutku;-) a fotki nie mam :36_19_1:

Odnośnik do komentarza

Mam juz od 7dni plamienia, raz czerwone raz brazowe, jest to bardzo uciazliwe! Nie wiem co sie dzieje, musze to sprawdzic bo moze z tego powodu bocian nie przychodzi! Ogolnie jestem zdrowa, rzadko choruje, w mojej rodzinie wszystkie kobiety sa bardzo plodne, zafasolkowaly przy pierwszych probach! Nigdy nie myslalam ze bede miala jakikolwiek problem. Mam 30 lat moze dlatego jest trudniej. A Ty Madzialska jak dlugo starasz sie o dzidziusia? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

madzialska
Justina, ja się staram 4 cykl. Idę się jutro do ginka zapisać. U mnie niestety taka ekspresowa wizyta pewnie się nie uda. Mój lekarz narazie kazał się nie niepokoić, ale ja się boję, że tracę czas :)

jak minie 12 cykl starań ale wiesz bez takich odpuszczanych w sensie jak wiesz że masz płodne to działacie a nie odpuszczacie a to nie przyniesie efektów to wtedy można zacząć się zastanawiać czy coś czasem nie jest tak

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...