Skocz do zawartości
Forum

Czekające na II kreseczki - Sezon 2


Rekomendowane odpowiedzi

Enia
Dzieki ronia ,mam nadzieję,że się udało.W sobotę będę testować.Dzisiaj pobolewa mnie brzuch jak na @ może troche mniej i tylko z lewej strony.Ale temp.jest dalej wysoka.Jak zawsze przed @ bolały mnie piersi to w tym miesiącu nic,tylko takie dziwne mrowienie od czasu do czasu i sie powiększyły.Dziewczyny napiszcie mi trochę o swoich objawach,wiem,że to nic nie zmieni ale zawsze to jakoś inaczej.Pozdrawiam

Enia
w 1 ciąży przed @ czułam się jak to przed @,co u mnie oznacza bolące piersi i ogólne rozdrażnienie,bolący brzuch.Nie mogłam wypic kawy-dziwny smak,piłam duuużo wody jak nigdy.Cały czas po prostu,gul,gul. Brzuch,piersi,rozdraznienie minęło w terminie @ i kilka dni pózniej II kreski.

W 2 ciąży na drugi dzień po przytulankach,wiedziałam na 100%,że będzie ciąża.Takie przeczucie,że mogłabym dac sobie rękę odciąc.No i była.Ale cpo.

Teraz są II kreski i potwierdzone betą.Przed @,który nie przyszedł bolące piersi(czyli norma)
,nie bolał brzuch(o dziwo).Poszłam trochę dalej,więc:zasinienie przedsionka pochwy a raczej warg mniejszych(fiolet na maksa).No i najgorsze przeczucie,że z tego nic nie będzie(trochę plamię).
No ale nie wiem czy moje objawy są specyficzne,bo każda ciąża nieprawidłowa.
Przepraszam,że tak obrazowo,no ale wiem jak to jest jak się bardzo chce.
AAA i jeszcze jedno,miałam kilka dni wydzielinę,kremowo białą.

Buziole

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkj44jfz096os6.png

Odnośnik do komentarza

agnieszkab31
Asiu gratuluje II kresek
podeślij troche ciążowych fluidek

A zapomniałam napisac,żeby nie gratulowac.Mam złe przeczucia i dla mnie dwie kreski to za mało.Chyba będzie biochemiczna.No takie mam przeczucie.Niestety zazwyczaj się 0sprawdza.

Nie dziekuję (nie zapeszam) ale czekam
...........i trzymam kciukasy żeby nam się wszystkim udało:bocian:

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkj44jfz096os6.png

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

Aśka36
agnieszkab31
Asiu gratuluje II kresek
podeślij troche ciążowych fluidek

A zapomniałam napisac,żeby nie gratulowac.Mam złe przeczucia i dla mnie dwie kreski to za mało.Chyba będzie biochemiczna.No takie mam przeczucie.Niestety zazwyczaj się 0sprawdza.

Nie dziekuję (nie zapeszam) ale czekam
...........i trzymam kciukasy żeby nam się wszystkim udało:bocian:

tfu tfu wypluj przez lewe ramię :-)
będzie ok

Odnośnik do komentarza

Witaj Enia, Asia36 trzymamy kciuki!

Martusia nie wiem co ten Twój test ma wykryć, bo z tego co kiedyś czytałam to że od momenty wpadnięcia plemników do pochwy, ich biegu do celu wypuszczenia jajeczka które przez jajowód płynie dni kilka, dni kilka pływa w macicy zanim się zagnieździ - to ma prawo trwać 10-12dni i dopiero od momentu zagnieżdżenia się zarodka w macicy wydziela się hormon hcg czyli gonadotropina kosmówkowa którą wykrywają testy. Więc te 12d to prawie cała faza lutealna, czyli okres od owulacji do wystąpienia @- czyli testowanie wcześniej może dać mylny obraz. Tymbardziej że wielu dziewczynom, które zaciążyły testowanie w dniu spodziewanej @ dawało wynik neg, a pokazywało coś po ok. 1 tyg

Odnośnik do komentarza

Natasza
Witaj Enia, Asia36 trzymamy kciuki!

Martusia nie wiem co ten Twój test ma wykryć, bo z tego co kiedyś czytałam to że od momenty wpadnięcia plemników do pochwy, ich biegu do celu wypuszczenia jajeczka które przez jajowód płynie dni kilka, dni kilka pływa w macicy zanim się zagnieździ - to ma prawo trwać 10-12dni i dopiero od momentu zagnieżdżenia się zarodka w macicy wydziela się hormon hcg czyli gonadotropina kosmówkowa którą wykrywają testy. Więc te 12d to prawie cała faza lutealna, czyli okres od owulacji do wystąpienia @- czyli testowanie wcześniej może dać mylny obraz. Tymbardziej że wielu dziewczynom, które zaciążyły testowanie w dniu spodziewanej @ dawało wynik neg, a pokazywało coś po ok. 1 tyg

Natasza ja czytałam to samo a nawet jeszcze,że po zagnieżdżeniu to hormon może byc uwalniany dopiero po 2 dobach.
Mi testy wychodzą 2-3 dni przed @,wiec widac że może byc różnie.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkj44jfz096os6.png

Odnośnik do komentarza

Margolcia
witam...

Agnieszko-spoznione,ale szczere zyczenia dla kawalera z okazji urodzinek..:)) 12 lat-piekny wiek..:))) mial co dmuchac na torcie..:))) zycze zdrowia,samych 5 i 6 w szkole oraz samych beztroskich chwil..:))
progesteron robi sie w 21 dc...inaczej wynik nie jest prawidlowy...musisz sprawdzic jego poziom w fazie luteralnej...

Martusia-ja zawsze testowalam na pare dni przed @..:)) chyba zaczne Cie kusic abys zrobila,hahah..:))) do pitaku tylko 2 dni..ja z Zosia teraz robilam w srode..a w piatek dostalam @..ale wiedzialam,ze ona tam juz jest...i powalczylam o nia na samym starcie..:)) udalo sie..dzis mam bezsenne noce w Carlow..:)) tez mieszkam w iE..:))

Margolcia jak to robiłaś w środę a w piatek @? Ja coś mam teraz podobnie ale nie dostałam @ tylko brazowego plamienia.Napisz mi czy miałaś normalną @? Może jest dla mnie nadzieja.

http://www.suwaczki.com/tickers/qdkkj44jfz096os6.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczynki!
Przepraszam, że tak rzadko do Was zaglądam, ale mam nieciekawą sytuację w pracy.
Nie będę o tym pisać, żeby się od nowa nie denerwować, ale nie jest różowo...
Cała jestem w nerwach, nie śpię po nocach - a wszystko to przez jednego matoła...
Szkoda słów.

Mocno Was ściskam i obiecuję zaglądać, jak w pracy się unormuje (oby!)

Buziaki! :Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:

Mama dwóch Niuń http://colamyloveblog.blox.pl/resource/dziewczynka.gifŻona Mężahttp://emotikona.pl/gify/pic/blizniaki.gif
Pani Psa http://emotikona.pl/gify/pic/piesek2.gif

Odnośnik do komentarza

Aśka36
Enia wiem,że to Twój pierwszy cykl z Duphastonem.Możesz mi napisac od którego dc go łykasz? Bo ja kurcze też go łykam 1 raz ale dopiero mi gin kazał jak będą II kreski.No i łykam, bo są ale się boję,że to za pózno,bo już plamiłam.Chyba lepiej by było od razu po owu dla ułatwienia zagnieżdżenia,jak uważasz?

Duphaston bierzesz 3 dni po skoku temperatury (3 dni po owulacji)do momętu miesiączki.Ja biore 2 razy dziennie.

Odnośnik do komentarza

Enia
Aśka36
Enia wiem,że to Twój pierwszy cykl z Duphastonem.Możesz mi napisac od którego dc go łykasz? Bo ja kurcze też go łykam 1 raz ale dopiero mi gin kazał jak będą II kreski.No i łykam, bo są ale się boję,że to za pózno,bo już plamiłam.Chyba lepiej by było od razu po owu dla ułatwienia zagnieżdżenia,jak uważasz?

Duphaston bierzesz 3 dni po skoku temperatury (3 dni po owulacji)do momętu miesiączki.Ja biore 2 razy dziennie.

Z tego co wiem to duphaston bierze sie wtedy,kiedy w organizmie jest za mało progesteronu,ktory umożliwia zagniezdzenie.Ale Ty masz to z głowy.Myśle,że jak będziesz sie wspomagac teraz duphastonem to bedzie dobrze.Wazne zeby sie nie przemeczac,nie dzwigac nic.Mozliwe,ze lekarz zwiekszy Ci dawke leku,poniewaz progesteron odgrywa bardzo wazna role w utrzymaniu ciazy.Bedzie dobrze!

Odnośnik do komentarza

Natasza
martusia
natasza no wiem ze jest troche wczesnie na test ale kupilam jakis niby super czuly, ktory wykrywa ciaze na 6 dni przed spodziewana @

Martusia ale na co on jest czuły? Na jaką substancję? hcg jest późno wydzielane, to mnie zastanawia. 6 dni od zagnieżdżenia rozumiem ale od zapłodnienia to już nie bardzo...

podaje tobie link do tego testu. jest po angielsku
First ResponseŽ - EARLY RESULT PREGNANCY TEST
i tam jest wlasnie napisane ze wykrywa hCG juz od 6 dni przed spodziewana miesiaczka.

Odnośnik do komentarza

martusia
Natasza
martusia
natasza no wiem ze jest troche wczesnie na test ale kupilam jakis niby super czuly, ktory wykrywa ciaze na 6 dni przed spodziewana @

Martusia ale na co on jest czuły? Na jaką substancję? hcg jest późno wydzielane, to mnie zastanawia. 6 dni od zagnieżdżenia rozumiem ale od zapłodnienia to już nie bardzo...

podaje tobie link do tego testu. jest po angielsku
First ResponseŽ - EARLY RESULT PREGNANCY TEST
i tam jest wlasnie napisane ze wykrywa hCG juz od 6 dni przed spodziewana miesiaczka.

No to już wiem o co chodzi, po prostu wykrywa inny wariant hcg, który pojawia się wcześniej... jak jest tak superczuły to pewnie rzeczywiście działa. Z tego wynika, że niezwłocznie po zagnieżdżeniu, kwestia tego tylko czy zagnieżdżenie ma zawsze miejsce min 6 dni przed terminem spodziewanej @, no cóż próbuj, przetestujemy na Tobie, hihi...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...