Skocz do zawartości
Forum

Czekające na II kreseczki - Sezon 2


Rekomendowane odpowiedzi

martusia
ronia
martusia
a ja teraz popijam wode z miodem, cytryna i imbirem... rewelacja na przeziebienie :-D

brzmi pysznie
z tego wszystkiego mam tylko wodę

he he he

dziewczyny a kiedy robicie testy ciazowe? czekacie do dnia spodziewanej miesiaczki czy wczesniej?
nie wiem jak inne
ja zawsze czekałam do dnia spodziewanej @

Odnośnik do komentarza
Gość agnieszkab31

głupia sprawa z tym becikowym.mało kobiet wie w 10tc że jest w ciąży.moja psiapsiółka o tym,że jest w ciąży dowiedziała się w 6miesiącu :O
ale prawa nie przeskoczysz...
choć osobiście uważam,i tu pewnie mnie zlinczujecie,że kobietom które są w ciąży tylko dla becikowego,one się nie należy.nie powinno się dawać pieniążków dla alkoholiczek i narkomanek.

Odnośnik do komentarza

agnieszkab31

głupia sprawa z tym becikowym.mało kobiet wie w 10tc że jest w ciąży.moja psiapsiółka o tym,że jest w ciąży dowiedziała się w 6miesiącu :O
ale prawa nie przeskoczysz...
choć osobiście uważam,i tu pewnie mnie zlinczujecie,że kobietom które są w ciąży tylko dla becikowego,one się nie należy.nie powinno się dawać pieniążków dla alkoholiczek i narkomanek.
dlaczego zlinczujemy
ciąża dla kasy fuj ! nie wiem jak tak można

Odnośnik do komentarza

Gabrysiu kochana, sto lat dla Ciebie! Zdrowka i szczescia w kazdym dniu!!!

dziewczyny co do becikowego to moja siostra zaszla w ciaze przed wyjazdem na praktyki za granice i tym tlumaczyla sobie brak @, zaczela cos podejrzewac dopiero w trzecim miesiacu, a moja mama zaszla kiedy juz pol roku nie miesiaczkowala i myslala ze przekwitla, a zaczela podejrzewac jak brzuch jej zaczal rosnac(miala 45 lat) wiec one by nie dostaly dzis becikowego....

http://www.suwaczek.pl/cache/c367ad7e73.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...