Skocz do zawartości
Forum

Czekające na II kreseczki - Sezon 2


Rekomendowane odpowiedzi

adriana8899
AgaiLila
adriana8899
A Gabryska moim plujeeeee. Buuu. ::(:

Czym Gabi pluje?

Jedzeniem gotowanym dla niej. Musi miec z tego garnka co my bo inaczej pluje dalej niz widzi... :lup:

Aha, moja Lila od jakis 2tygodni zaczela jesc wszystko co jej sie podsunie pod nos! O ile wczesniej karmienie jej to bylo wyzwanie o tyle teraz wyzwaniem staje sie zapelnianie lodowki:D zdaje sie ze ma jakis skok rozwojowy albo przez chodzenie potrzebuje duzo wiecej kalorii.

http://www.suwaczek.pl/cache/c367ad7e73.png

Odnośnik do komentarza

AgaiLila
adriana8899
AgaiLila

Czym Gabi pluje?

Jedzeniem gotowanym dla niej. Musi miec z tego garnka co my bo inaczej pluje dalej niz widzi... :lup:

Aha, moja Lila od jakis 2tygodni zaczela jesc wszystko co jej sie podsunie pod nos! O ile wczesniej karmienie jej to bylo wyzwanie o tyle teraz wyzwaniem staje sie zapelnianie lodowki:D zdaje sie ze ma jakis skok rozwojowy albo przez chodzenie potrzebuje duzo wiecej kalorii.

Wiesz... Moja generalnie zje wszystko co zobaczy.
Poza tym co jest gotowane specjalnie dla niej-bez przypraw itp itd.
A tak to smietnik z niej maly jest.

Odnośnik do komentarza

adriana8899
AgaiLila
adriana8899

Jedzeniem gotowanym dla niej. Musi miec z tego garnka co my bo inaczej pluje dalej niz widzi... :lup:

Aha, moja Lila od jakis 2tygodni zaczela jesc wszystko co jej sie podsunie pod nos! O ile wczesniej karmienie jej to bylo wyzwanie o tyle teraz wyzwaniem staje sie zapelnianie lodowki:D zdaje sie ze ma jakis skok rozwojowy albo przez chodzenie potrzebuje duzo wiecej kalorii.

Wiesz... Moja generalnie zje wszystko co zobaczy.
Poza tym co jest gotowane specjalnie dla niej-bez przypraw itp itd.
A tak to smietnik z niej maly jest.

A moja to od malego sie odchudza bo je wszystko procz slodyczy:)

ehhh musze wybrac sie do gina... wie ktos ile kosztuje zrobienie cytologii? Wczesniej mialam robiona za free a teraz juz mi sie chyba nie nalezy a chce sobie zrobic.

http://www.suwaczek.pl/cache/c367ad7e73.png

Odnośnik do komentarza

adriana8899
AgaiLila

A moja to od malego sie odchudza bo je wszystko procz slodyczy:)

ehhh musze wybrac sie do gina... wie ktos ile kosztuje zrobienie cytologii? Wczesniej mialam robiona za free a teraz juz mi sie chyba nie nalezy a chce sobie zrobic.

A czemu sie nie nalezy?
Ja nie wiem... Nie robilam nigdy...

W ciazy ci nie robil gin? Mi bez slowa pobral probke i pozniej powiedzial ze to rutyna. Wiem ze na kase chorych mozna zrobic raz na jakis czas, a ogolnie to chce zaczac chodzic do mojego gina prywatnie bo na kase sa dlugie kolejki a mi sie moje dziwne @ bardzo nie podobaja.

http://www.suwaczek.pl/cache/c367ad7e73.png

Odnośnik do komentarza

AgaiLila
adriana8899
AgaiLila

A moja to od malego sie odchudza bo je wszystko procz slodyczy:)

ehhh musze wybrac sie do gina... wie ktos ile kosztuje zrobienie cytologii? Wczesniej mialam robiona za free a teraz juz mi sie chyba nie nalezy a chce sobie zrobic.

A czemu sie nie nalezy?
Ja nie wiem... Nie robilam nigdy...

W ciazy ci nie robil gin? Mi bez slowa pobral probke i pozniej powiedzial ze to rutyna. Wiem ze na kase chorych mozna zrobic raz na jakis czas, a ogolnie to chce zaczac chodzic do mojego gina prywatnie bo na kase sa dlugie kolejki a mi sie moje dziwne @ bardzo nie podobaja.

Heh. Chyba nie robil...
No to idz kochana niech Cie sprawdzi. :)

Odnośnik do komentarza

No mam nadzieję, że się uda.

Urodziła się na przełomie Wigilii i I dnia świąt, na drugi dzień była strasznie słaba, okazało się że matka ma za mało mleka i musieliśmy ją zabrać. Na początku na chama zupełnie karmiłam ją co pół godziny, teraz co ok. 2, ale wariat zrobił się z niej niesamowity. Spróbuj się nie pobawić, to arię operową masz gwarantowaną :)

Odnośnik do komentarza

Natasza
No mam nadzieję, że się uda.

Urodziła się na przełomie Wigilii i I dnia świąt, na drugi dzień była strasznie słaba, okazało się że matka ma za mało mleka i musieliśmy ją zabrać. Na początku na chama zupełnie karmiłam ją co pół godziny, teraz co ok. 2, ale wariat zrobił się z niej niesamowity. Spróbuj się nie pobawić, to arię operową masz gwarantowaną :)

Moze to okrutne ale to jakbym o Gabi czytala. :hahaha:
Slodka!!

Odnośnik do komentarza

witam Was kobietki..:)))

bylam dzis tak zalatana,swoim tempem 3 na h,ze dopiero teraz nadrabiam co napisalyscie..:)))

Dzobuta-przykro mi z powodu testu,ale pamietaj-dopoki @ brak -jest nadzieja..a czasem jest i tak,ze nawet jak ona wystapi to i tak mozemy miec lokatora..ja mialam teraz tak z Zosia...z tego co zrozumialam,zapisalas sie na betke..??? wiec czekam z Toba na wynik i trzymam kciuki..:)))

Adrianna i AgaiLila-sliczne macie corcie...Frania ma racje-tylko schrupac..:)))

Natasza-powalilas mnie..owieczka..???? jest urocza...od razu mi sie przypomniala taka bajka z dwoma owieczkami,ale nie pamietam tytulu..;)))

Franiu-witaj...jak to milo znow byc z Tpba na jednym watku i popsiac...stare i dobre czasy...mam nadzieje,ze bedziesz tu zagladala i pisala..:))) i domagam sie foty Julii..:)))

Iwciu-Ciebie takze witam serdecznie..kurcze,jak ja za Wami tesknilam ..:))) i trzymam kciuki aby @ nie przylazla..aby tradycji stalo sie zadosc-przesylam Ci swoje fluidki,poki jeszcze zarazam..:))) ****************************************************************************************************************************************************

Roniu-i jak tam poszukiwania sali na komunie..??? kurcze,gdzie te czasy,ze robilo sie domowe imprezy..w glowach sie ludziom przewraca,hahahahah...zartuje oczywiscie..:)) ja polecam knajpe u Pietrzakow w Zielonce...i gdzies robilismy chrzciny malej w okolicach Radzymina..ale nie pamietam..musze sie P zapytac.

reszte z Was serdecznie witam i mocno sciskam..:)))

ja dzis cale przedpoludnie spedzilam na zakupkach..zwyklych,ale jak sie jezdzi 5 na h,to tyle lodu i sniegu ,a potem lazi jak zolw,to zabiera to mnustwo czasu....najbardziej mnie martwi to,ze samoloty nie lataja,a matka P ma kupiony bilet na wtorek....moze byc awaria..;)))

http://lb1f.lilypie.com/jTsX.png

http://s6.suwaczek.com/200504064865.png
OLA..:)))

http://suwaczki.maluchy.pl/li-40144.png

http://tickers.baby-gaga.com/t/foxfoxard19951025_-8_JANUSZ.png

Odnośnik do komentarza

Ada, wcale nie takie okropne... Zjeść musi, przewinąć (w sensie sprzątnąć kupę i siki też) pobawić się i tak w kółko, a śpi coraz krócej, masakra... A i jeszcze kojczyk przebrać jak zabrudzi, wyprać, ranyyy...

Ale strasznie cieszy taki młody dziwoląg i podejrzewam że to niezła zaprawa przed własnym dzieckiem, tylko mam okropne wyrzuty sumienia jak nie reaguję na budzik w nocy, no ale coż.... kochana jest...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...