Skocz do zawartości
Forum

Szczecińskie dziewczeta;)


Demether

Rekomendowane odpowiedzi

hej hej

gosiai ciesze sie ze juz spokojniejsza jestes!!! i jaki efekt od razu, przespalas cała noc:brawo:
siedze w pracy, ale nie jest juz mi tak przykro, bo pogoda brzydka wiec i tak siedzialabym w domu, a z Ninka nadrobie jak tylko wroce do domeczku!!

dagles oj dawno bylam u Michala, juz kombinuje kiedy isc, ale nie wiem czy do niego??? w policach mam bliziutko;-)

Moaa dziekuje za komplemencik, wlosy sa o tyle dobre ze odrastają;-)) na szczescie, hihih

to co robimy z N, nie sprawdzalam czy odblokowane, ale ciezko bedzie pisac na N i tu...

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

witam
ja chce tu zostać, kwietniówki sobie poszły na N :(

z Jagódką tak sobie... kicha b. duzo, kaszle i płacze przy tym...

Gosia ja tez pospałam. Jagoda jadła dopieo o 6.00 i do 7.30 spała potem :yes:

Magda no fajnie jest pospać po tylu miesiącach wstawania :yes::yes:
a jakie macie szerokie łóżko? bo nam to cholernie ciasno w 3... :/

Kasia a jak się M podobała fryzura którą miałas na naszym ślubie??

Demether !! hop, hop!!

Dziewczyny znacie kogoś kto ma fotelik KIddy Life?????????????

Odnośnik do komentarza

czesc jestem !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

wloski farbuje chłopcy wychodza do babci i dziadaka:brawo::brawo:

PAMIETACIE JAK WAM MOWIłAM ZE MAM RODZINNE PROBLLEMY????????????:bigboulay:

MOJE KOCHANE OTOZ PO 16 LATACH MALZENSTWO MOJEJ SIOSTRY SIE WIECIE NO ROZLAM,ALE MYSLE ZE SEPARACJA IM POMOZE (BO SZWAGIER WYPROWADZIł SIE),ALE DZIS BYL U NAS I PO ROZMOWIE Z NIM I Z MJA SIOSTRA (WCZORAJ) MYSLE ZE JAKOS SIE WSZYSTKO UłOZY I TO SA TE RODZINNE PROBLEMY O KTORYCH WCZESNIEJ PISAłAM:bigboulay:I TO MIEDZY INNYMI DOPROWADZIłO DO MOJEGO ZLEGO SAMOPOCZUCIA

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

spokojnego weekendu krajaneczki :Uśmiech:

gosiai wspolczuje problemow rodzinnych, trzymam kciuki by wszystko sie ulozylo i Ciebie juz nie martwilo
Pracy przy dwojce w domu duzo (zwlaszcza ze Maz wraca czesto jak dzieci juz spia) ale staram sie ukladac wszystko tak by czas na Parenting miec (obowiazek i przyjemnosc w jednym :Oczko:)

Odnośnik do komentarza

Ann
spokojnego weekendu krajaneczki :Uśmiech:

gosiai wspolczuje problemow rodzinnych, trzymam kciuki by wszystko sie ulozylo i Ciebie juz nie martwilo
Pracy przy dwojce w domu duzo (zwlaszcza ze Maz wraca czesto jak dzieci juz spia) ale staram sie ukladac wszystko tak by czas na Parenting miec (obowiazek i przyjemnosc w jednym :Oczko:)

KOCHANA ja gdyby nie moja mama chybabym juz niezyła ,jak ide do pracy ona przychodzi do mlodego juz wczesnie rano(po 5) na szczescie mieszkamy w jednym bloku i dajemy rade choc chciałabym spedzac wiecej czasu z mlodym buziaki!!!!!!!!!!!!

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Dagles
Gosia oby sie wszystko ułozyło!!!!! A Ty bardzo empatyczna babeczka jestes!!! :yes:

kochana dziekuje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mysle ze wszystko sie ulozy pogadałlam z siostrą i ze szwagrem i mysle ze wszystko ssie ulozy buziaczki ,jeszcze raz dziekuje za mile słówka

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

galopek
Cześć Kobitki!!!!
Już od dawna podczytuję ale ciężko było sie wbić...teraz,że nowe forum wskakuje...mam nadzieję,że będzię mi tu milusio....i że nie uciekniecie na N .....

czesc ,milo ze jestes!!!!!!!!!!
napisz cos o sobie!!!!!!!!!!!!!!! i o swoim dziecieciu jezeli posiadasz oczywiscie!!!!!!!!!!!!!!! n

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

Gosiu mam na stanie dwie babeczki.Oliwia ma 4 lata a Maja zaraz skończy 10 miesięcy.Istny babiniec u nas w domku :) Mąż kochaniutki a ja wesolutka tylko mam ostatnio za dużo na głowie i nerwy mi puszczają....właśnie siedzę sobie teraz na neciku i odreagowuję...zaraz wskakuje do kuchni pizze wstawiać :gotowanie:do pieca, bo szykuje się miły wieczorek przy piwku.....nie wiem kiedy ja ten mój brzuszek zrzucę:aww::aww::aww:

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

Sweet ależ oni podobni!!!!!!!!! te same poliki!!!!!! a Mati bystry ma wzrok i ten Uśmiech!!! moja tak pięknie śmiała się dopiero po 3 miesiącu... :yes:

galopek Witamy! nie zamierzamy uciekać na N. (ja bynajmniej nie)
zazdroszczę dwóch córeczek!!!!!!!! ja na razie mam jedną :)

Gosia :) cieszę się :)
pochalisz sie czerwieniem????? (napisz dokładnie którym robiłać OK, bo ja tez myslę o jakimś)

Jagódka właśnie od 19 budzi sie co chwila... katar okrutny... własnie robię inhalacje... tak mi jej szkoda, nie moze oddychać... :(

Odnośnik do komentarza

no hej!!

sweet ale masz słodkiego synusia:smieszne: pieknie sie smieje i jak szybciutko, rośnie Wam optymista, hihihi, tez zauwazam podobienstwo do tatusia!!

dagles kręciołki odpadaja....chyba po prostu przyciemnie troszke ój blond i zetne po dlugosci, troszke pocieniuje coby sie ładniej ukladały, problem teraz bo nie mam kiedy isc - M w robocie do 18, w domu jest 18.30. moze przed pracą zdąże chociaz cięcie:yes:
Biedna Jagódka!!! w ogole dzieciaczki sa bardzo umęczone jak sa chore, a rodzice nie mniej...

gosiai wcale sie nie dziwie ze zmartwiona chodzisz, przezywamy znajomych i przyjaciół a co dopiero rodzine...mam nadzieje ze sie dogadają, w koncu 16 lat pożycia to kawał czasu!!!

galopek witaj i pisz z nami w końcu:smieszne: czy ja dobrze kojarze koleżankę MAdzi z osiedla??:wink2:

Moj kot szaleju sie najadł i skacze z łózka na podloge i z powrotem:sofunny:
Dziunia dzisiaj nie chciala zasnąć po poludniu, w koncu padla na 1,5 godziny tylko i teraz wieczorkiem tez nie chcialo jej sie spać, za to M juz :sen: na kanapie, przy komedii - no comments, a ja sobie z Wami poczyniam relaxik:smieszne:

Madzia ja zostaje!!:yes:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Hej 22.20 dopiero położyłam Łobuza spać, myslałam, że dzis to nie nastanie... Chcieliśmy go połozyć dziś wcześniej, więc robiliśmy podchody od 18 :-/ I w koncu M poszedł wcześniej spać niż młody. Ja pisze do Was i zmykam wygrzać się, bo nie przechodzi mi grypsko.

Gosia
No faktycznie, skoro miałaś takie problemy to mogłas się źle czuć. Mam nadzieję, że wszystko sie ułoży i siostra będzie z mężem, 16 lat to kawał czasu i szkoda byłoby zmarnować jesli byli dobrym małżeństwem, ale z tego co piszesz jest szansa, po prostu może sie pogubili i ktoś z zewnątrz musi im pomóc.

Sweetko
Chłopaki rewelacyjni, jesteście wesoła rodzinką! Podobieństwo do męża powalające!

Dagles
Nie znam nikogo kto ma ten fotelik.
A łóżko to rozkładany wielki narożnik, gdzie mogłyby 4 dorosłe osoby sie wyspac :)

Cześć Galopek

Ciesze się, że zostajemy. Are we?

SZANUJĘ TWOJE ZDANIE, ALE NIE ZAMIENIĘ GO ZE SWOIM

Odnośnik do komentarza

czesc Moje kochane !!!!!!!!zapraszam na:kawka:

Uwielbiam takie dni jak dzisiaj ,cała rodzinka w komplecie nie idziemy do pracy błogie lenistwo

Galopek co do brzuszka ,tez posiadam okazały:sofunny: to przez kolacyjki z mezusiem,napisz gdzie mieszkasz

Dagles zdrówka dla Jagódki

Moaa mój juniorek tez pozno zasypia, ale lepiej spi w nocy jako ze ja tez wole posiedziec wieczorkiem a pospac rano to mmi pasuje

Sweetko dzidziuś cudowny!!!!!!!

KIm spokojnej rodzinnej niedzielki ,my sie zbieramy i jedziemy na cmetarz do Bartusia w miare pogoda zrobimy młodemu spacerek

A gdzie DEMETHER I ATENKA??????

włosy zafarbowane ale moj małżonek stwierdził ze nie widac róznicy :duren:

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

hej hej

gosiaijak mówisz niedziela jest dla rodziny, dodatkowo to doceniamy bo M wział sie jeszcze za studiowanie zaocznie, a teraz ma 4 zjazdy pod rząd, wiec dzisiaj jeszcze wolne a nastepna wspolna niedziela to 23 grudnia... bylismy juz na długasnym spacerku, Ninka sie wylatała, pies też, hihhi, teraz więc juz smacznie :sen:
ładny ten czerwień!!!!! i ładnie Ci w takim:yes:

Madzia bo jak sie bardzo czegoś chce to nie wychodzi - to odnośnie Waszego pragnienia wczesniejszego położenia Kuby, hihihi, a moze dał Wam dzisiaj dłużej pospać???

sweet nie martw sie podobieństwem Matiego, na pewno z mamusi też coś ma!!! moja córcia w ogole nie jest do mnie podobna....ale moze z czasem;-))

Ateeena, Deeemether hop hop!!!!

dagles i jak malutka, zdrowa juz??

Ann Tobie tez miłej niedzieli:yes:

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Gosia nawet nie wiesz jak sie cieszę,że my dwie brzuszatki:) Uczniowie ostatnio w szkole jak ich podgadałam stwierdzili,że jestem w ciąży i jak bywałam na zwolnieniach to wtedy musiałam do lekarza z brzuchem chodzić....ale sie uśmiałam:sofunny:...i postanowiłam jeść mniej...ale tylko na postanowieniu sie skończyło....:money:
....w czerwień super!!!!

Kim dobrze kojarzysz:brawo: pozdrawiam serdecznie i buziole dla Ninki!!!
Ciekawość mnie zżera co tam wykombinujesz z Twoimi pięknymi włosami...nie szalej za bardzo,są naprawdę ładne!!!!

Dagles Jagódka prześliczna!!!!Tez zawsze marzyłam o dwóch myszkach i mam...a co na to Twój maż, też marzy o dwóch córeczkach...mój marzył o synusiu....hm

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie weekendy powinny trwać co najmniej 4 dni!!!!!!

Jakbym dziś nie zaglądnęła to miłego poniedziałku....nie lubię strasznie poniedziałków!!!

Mama trójki fajnych babeczek Oliśki, Majci i Jukciaka

Odnośnik do komentarza

galopek
Gosia nawet nie wiesz jak sie cieszę,że my dwie brzuszatki:) Uczniowie ostatnio w szkole jak ich podgadałam stwierdzili,że jestem w ciąży i jak bywałam na zwolnieniach to wtedy musiałam do lekarza z brzuchem chodzić....ale sie uśmiałam:sofunny:...i postanowiłam jeść mniej...ale tylko na postanowieniu sie skończyło....:money:
....w czerwień super!!!!

Kim dobrze kojarzysz:brawo: pozdrawiam serdecznie i buziole dla Ninki!!!
Ciekawość mnie zżera co tam wykombinujesz z Twoimi pięknymi włosami...nie szalej za bardzo,są naprawdę ładne!!!!

Dagles Jagódka prześliczna!!!!Tez zawsze marzyłam o dwóch myszkach i mam...a co na to Twój maż, też marzy o dwóch córeczkach...mój marzył o synusiu....hm

Nie wiem jak dla Was ale dla mnie weekendy powinny trwać co najmniej 4 dni!!!!!!

Jakbym dziś nie zaglądnęła to miłego poniedziałku....nie lubię strasznie poniedziałków!!!

w sprawie ograniczenia jedzonka mam to samo ,ale tak fajnie wchodzi jak cisza i spokoj wieczorem w domku

weekend 5 dni a 2 dni pracy

junior spi ,duzy pojrchal z moja siostra uczyc ja jezdzic autem bo prawo jazdy zdaje
czekam na nich z obiadkiem!

kimdziekuje za komplement tylko grzywke troch za krotka mam ale mi wlosy tk szzybko rosna ze chwila moment i bedzie ok.jak bys mogła daj swoja fotke please

http://suwaczki.maluchy.pl/li-53060.png

BARTEK NASZ PIERWORODNY SYNEK 06.05.98-18.08.03 ALL (ostra białaczka limfoblastyczna)

Odnośnik do komentarza

galopek ciesze sie ze sie przełamałas i bedziesz pisać, hihih, a moze N Ci sie nie podobalo a tu jest inaczej;-)
poznalam Cie po Oliwii i Mai, bo po nicku to nie bardzo:wink: dzisiaj mowie do M czy widziałby mnie w rudościach a on mi zaczał snus opowiesci ze rudy u lisa fajnie, rudy samochod tez, a ja nie, no to bleee i nie gadam z nim juz o wlosach, ech te chlopy, dobrze ze my sie rozumiemy!!
a nianie znalazłaś?????

milej niedzieli, tez nie lubie poniedzialków, wrrr

Ninka 04.05.06 nasz słodki promyczek

http://www.suwaczek.pl/cache/293d248de0.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...