Psycholog

Mąż cd: jak z nim rozmawiać?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

fewa

fewa

Chetnie bym sie udala do jakiegos psychologa u siebie w miescie ale tminy sa straszne do tego czasu albo bym sie targnac musiala jakbym miala depresje albo samasobie jakos poradze.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/relg8u69vdj47mfj.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44j6sfhkz1u.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7aa04e103a.png

1158 fewa Kobieta, 35 lat, częstochowa
psycholog Kamila Krocz

psycholog Kamila Krocz

Witaj fewa!

Prosisz, bym podpowiedziała Ci, co masz robić. Myślę, że sama najlepiej wiesz, co powinnaś zrobić. Zdaję sobie sprawę, że czujesz się zagubiona, że rozstanie z mężem jest dla Ciebie trudną sytuacją. Nie ma łatwych rozwodów. Zawsze towarzyszą temu negatywne uczucia. Cierpią wszyscy – nie tylko rozstający się małżonkowie, ale także dzieci, najbliżsi, rodzice, teściowie. Odczuwasz ambiwalentne uczucia. Nic dziwnego, ale sama napisałaś, że Twoja decyzja o odejściu była Twoja i przemyślana, że nie chcesz być sama, ale nie chcesz też wracać do męża. Pewnie pamiętasz cały czas, jak Cię krzywdził – poniżał, krzyczał, używał przykrych słów. Miał szansę ustosunkować się do Twojej decyzji, zaproponować terapię małżeńską, zrobić coś, by przeciwdziałać Twojemu odejściu z dziećmi. Nie zrobił nic, oprócz agresji słownej. Dopiero kiedy zobaczył, że jesteś zdeterminowana, by odejść, może trochę się przestraszył i próbował Cię przepraszać. Jesteś na etapie pisania pozwu rozwodowego. Poczyniłaś dalekie kroki i chyba teraz odczuwasz wątpliwości, pisząc ostatnie posty na forum. Wyczuwam, że się boisz. To naturalne, że odczuwasz lęk, bo rozwód oznacza rewolucję w Twoim życiu. Wiele się zmieni, a zmianom zawsze towarzyszy lęk. Nie powiem Ci, co masz robić, bo to ma być tylko i wyłącznie Twoja decyzja. Cokolwiek postanowisz, wierzę, że będzie to najlepsza dla Ciebie decyzja. Trzymam za Ciebie kciuki!

27620 psycholog-kamila-krocz Kobieta, 33 lata, Lublin
fewa

fewa

:-) no wlasnie.wiem ze nikt za mnie decyzji nie podejmie.nie pattze na opinie ludzi ale generalnie wyszlabym juz na kompletna idiotke wracajac.niech sie bardziej postara i sprawy sie tocza swoim biegiem.bardzi dziekuje za wsparcie.

--

http://www.suwaczki.com/tickers/relg8u69vdj47mfj.png

http://www.suwaczki.com/tickers/f2wlj44j6sfhkz1u.png

http://www.suwaczek.pl/cache/7aa04e103a.png

1158 fewa Kobieta, 35 lat, częstochowa