Przedszkolaki

Co czytacie dzieciom?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

magda906

magda906

Dziewczyny, popatrzcie sobie na ofertę książek w księgarni Szymelka http://szymelka.pl/. Jeśli szukacie dobrych książek dla Waszych dzieci to jestem pewna, że akurat tam znajdziecie. To nie są "zwykłe" książki, ale pozycje selekcjonowane przez specjalistów - psychologów, pedagogów. Można kupić i mieć pewność, że dostajemy wartościową pozycję, dopasowaną do naszego dziecka.

38372 magda906 Kobieta, 35 lat, Kraków
~silvine

~silvine

Kilka ksiązek dla maluchów, które z pełnym przekonaniem mogę Wam polecić:
Mikołajek
Chłopcy z placu broni
Dynastia Miziołków
Magiczne drzewo , czerwone krzesło ( dla nastolatków)
Oskar i pani róża - również dla starszych, jak i dla dorosłych.Sama płakałam przy niej jak dziecko.
Najwięcej promocji na ksiązki dla dzieci ma chyba Bonito: https://bonito.pl/l-1709-0-dla-dzieci-i-mlodziezy - dobra księgarnia, polecam zerkanć bo można upolować ksiązki naprawdę niedrogo.

~dorororo

~dorororo

U nas też Brzechwai Tuwim królują. A oprócz tego UWIELBIAMY opowieści od bajkopisarze.pl. Mam już 6 - na każdą okazję ;D

arletaxbajko

arletaxbajko

U nas również najczęściej czytamy Brzechwę i Tuwima. Mam kilka książek, które były mi czytane w dzieciństwie. Mama mi je przekazała, gdy sama zostałam matką.

--

Fargotex praca

57284 arletaxbajko Kobieta, 38 lat, Białystok
etie

etie

My oprócz czytania na dobranoc książeczek, urozmaicamy edukację o elektroniczne odpowiedniki. Mieliśmy dla pierwszego dziecka zabawkę Kubusia Puchatka, który siedział na pniu i opowiadał bajki. Syn bardzo lubił słuchać długich opowieści misia, tym bardziej, że ten ruszał buzią i można było włożyć paluszek do buzi. Teraz dla córki mamy Misia Podróżnika z Chicco i on opowiada swoje przygody po polsku i po angielsku. Dziecko może samo wybierać tematy przygód wkładając odpowiednia kartę i oczywiście fajne jest to, że misio może "ugryźć" paluszek. Natomiast moja mama kupiła serię książek i magicznym piórek. Po dotknięciu piórem do kartki, opowiada ono znane bajki, np. Brzydkie Kaczątko lub Szewczyk Dratewka. Narratorem jest Piotr Adamczyk więc bardzo dobrze się słucha tych audiobooków.

24105 etie Kobieta, 34 lata, Warszawa
ismena85

ismena85

Dzieci z Bullerbyn i Mikołajek - świetne ksiązki, zabawne i w sam raz do czytania dla dzieci :)

--

Dzieci to największy skarb :)

57339 ismena85 Kobieta, 34 lata, Kraków
wiolkakk

wiolkakk

Ja ze swojego dzieciństwa bardzo dobrze wspominam bajki Brzechwy i to chytałabym swojemu maluchowi :)

58076 wiolkakk Kobieta, 31 lat, Bytom