Przedszkolaki

Przedszkole publiczne vs prywatne

Odpowiedzi znajdują się poniżej

sweetnotka

sweetnotka

Według mnie wszystko zależy od zasobności naszych portfelów. Jeśli nas nie stać na prywatne przedszkole to posyłamy dziecko do prywatnego i vice versa. :)

55428 sweetnotka Kobieta, 32 lata, Warszawa
edzionka1972

edzionka1972

Ja z kolei słyszałam wiele dobrego o Tequeście, więc postanowiłam wybrać się do placówki by zobaczyć co i jak ;) Prywatne przedszkole nie umywa się do tego publicznego, a moje dziecko tam wcześniej uczęszczało. Tutaj ma duży wybór zajęć dodatkowych, grupy są niewielkie a nauczyciele przemili. Dzieci się nie nudzą!!! Uczą, bawią i rozwijają :)

63886 edzionka1972 Kobieta, 47 lat, Warszawa
~Kasia2929

~Kasia2929

My mamy doświadczenie zarówno z placówkami prywatnymi jak i publicznymi – syn chodził jeszcze do przedszkola publicznego, córka do [reklama usunięta] na Białołęce, która jest przedszkolem prywatnym. Różnica jest ogromna – od detali takich jak podejście do dziecka, nastawienie pracowników i komunikacja z rodzicami, po zajęcia dodatkowe czy zwracanie uwagi na zainteresowania i talenty dzieci. Dodatkowo jest to przedszkole dwujęzyczne – syn w tym wieku znał zaledwie kilka słów w języku angielskim, córka radzi sobie o niebo lepiej. Mając porównanie nie zastanawiałabym się ani chwili, gdybym podejmowała taką decyzję ponownie – tylko prywatne przedszkola. Choć może to kwestia tego, że na dobre trafiliśmy :)

Airo

Airo

Nie jestem pewna czy ma znaczenie to czy wysyłamy dzieci do placówki publicznej czy prywatnej. Zarówno przedszkole publiczne oraz prywatne może byc dobre. Nie liczy się tutaj to jak drogie zabawki będą zapewnione dzieciom, ale jakie będzie podejście osób opiekujących się maluchami.

Polecam przed wyborem zasięgnąć opinii znajomych jak również poczytać sobie opinie o przedszkolu w sieci.

64657 airo Kobieta, 30 lat, Warszawa