Przedszkolaki

Przedszkolak i zajęcia dodatkowe

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Ulla

Ulla

Marg nie czujesz że to jest za dużo czy te zajęcia są wszystkie w przedszkolnych godzinach?

--

http://www.suwaczki.com/tickers/w5wq3e5en5kuzrs6.png

http://www.suwaczki.com/tickers/3jvz3e5eqgubclqa.png

27582 ulla Kobieta, 39 lat, Jaworzno
Margeritka

Margeritka

rytmika, angielski i religia w przedszkolu, na tańce nie chodzimy jeszcze, bo Ola często chora, Ula uważam, że nie za dużo, bo te zajęcia trwają 15 lub 30 minut, angielski i rytmika są w godzinach do 12, a religia o 15 - dla nas to za późno, Ola była tylko dwa razy na religii

27583 margeritka Kobieta, 33 lata, Lublin
~Gość16

~Gość16

Podbijam temat! Gdzie uczeszczaja Wasz małe przedszkolaki na zajecia dodatkowe?

zielinskakaska

zielinskakaska

Moja córa chodzi do domu kultury na zajęcia plastyczne, bo uwielbia rysować, od niedawna mamy psa, więc na spacerach ( częstych ) biega z nim i się bawi tak więc ruchu ma sporo i zrezygnowałam w takiej sytuacji z dodatkowych zajęć sportowych/gimnastycznych

60061 zielinskakaska Kobieta, 29 lat, Poznań
Eleonora1

Eleonora1 wpis edytowany

Oczywiście, że zajęcia dodatkowe to bardzo dobry pomysł. Moja 5 - letnia córka chodzi na zajęcia z języka angielskiego [reklama usunięta] i jest bardzo zadowolona :)) ponadto raz w tygodniu jeździmy na basen i akrobatykę.

61246 eleonora1 Kobieta, 37 lat, Łódź
Sylvvia

Sylvvia

Jeżeli dobrze rysuje to czemu zmuszasz go do dodatkowego sportu zamiast zapisać na zajęcia plastyczne?

61273 sylvvia Kobieta, 31 lat, Toruń
~Karolaaa_31

~Karolaaa_31

Miałam bardzo podobny problem bo mojego dziecka wszędzie jest pełno – rysuje, śpiewa, gra w piłkę i trudno mu znaleźć jedno zajęcie. Natomiast bardzo pomogły mi panie z przedszkola ([reklama usunięta] w Jabłonnie) które obserwowały Janka i podpowiadały mi jakie zajęcia dodatkowe będą dla niego najlepsze i najbardziej rozwijające. Wydaje mi się, że nam jako rodzicom trudno podjąć taką decyzję, dlatego warto zaufać dobrym pedagogom, którzy obserwują dziecko i wyciągają wnioski :)

Airo

Airo

Warto zaangażować swoją pociechę do wyboru zajęć dodatkowych. Dziecko powinno robić to co lubi oraz to co sprawia mu przyjemność. Może jest coś co chciałoby robić po szkole samo lub z przyjaciółmi? Zróbcie wspólnie krótką listę, uwzględniając jego wymarzone zajęcia dodatkowe oraz takie, które wpłyną bezpośrednio na kreatywny rozwój twojego dziecka. Zastanówcie się nad tym jakie ma uzdolnienia. Może warto byłoby je rozwijać!

64657 airo Kobieta, 30 lat, Warszawa