Skocz do zawartości
Forum

Poronienie


Ann

Rekomendowane odpowiedzi

jeśli mogła bym coś doradzić...

po poronieniu zaczęliśmy starania w 3 miesiącu cyklu wedle zaleceń lekarza...im bardziej chcieliśmy tego dziecka tym więcej stresu, nerwów i niepowodzeń nas spotykało...
uznaliśmy w pewnym momencie, że to koniec...zaczekamy na to co przyniesie los...odpuściliśmy...wyjechaliśmy na super wakacje do Egiptu...przestaliśmy mysleć o ciązy i na każdym kroku się zadręczać...i stał się cud...zaszłam w ciążę...
z doświadczenia wiem, że to najlepsza metoda...odpuścić, znaleźć sobie zajęcie i NIE MYŚLEĆ o ciąży a na pewno się uda...czego i Tobie życzę z całego serca....

Odnośnik do komentarza

ide do szkoly....w koncu musze sie nauczyc wloskiego bo tu po angielsku nikt nie gada....nawet ten ginekolog u ktorego bylam ktory podobno mowi po angielsku...wcale nie mowi...no chyba ze good ....to wszystko co powiedzial....misiu sie smial bo ja gupia sie uparlam zeby do niego isc i czekalam 2 tyg na wizyte a tu tylko good....no trudno teraz juz wiem ze musze sie za to zabrac i teraz jest najlepszy na to czas...tylko ze mam wyjechac na 3 tyg do Miami w polowie listopada i nie wiem czy mam juz teraz zaczac czy poczekac do po swietach....
moze jak sie zrelaksuje na shoppingu w Miami to w wolnym czasie to tak jak Anulka zaskocze i wrocimy do domu we troje...no zobaczymy...nie ma co planowac ....jak dobra rada mowi czekac...odpuscic...zrelaksowac....nie myslec....i byc pozytywnie nastawiona....a ty kochana ciociu Ewo to gdzie dokladnie mieszkasz....moze skoczymy na kawusie????
Buziaki:Kiss of love::Kiss of love::Kiss of love:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Świetny pomysł z tym Włoskim. Rewelacja! bierz sie do roboty! Odłożyc na trzy tygodnie zawsze zdążysz, a jak przyjedziesz to święta, nowy rok itp to Ci sie znów odwlecze.
Ja cos wiem o tym niedogadywaniu się z Włochami, naśmiałam się i nagestykulowałam jak nigdy wczesniej jak tam byłam ;-) Po prostu koooocham ich angielski ;-)
Ja z zawodu uczę angielskiego, ale Włoski uwielbiam i marzę, żeby sie tam z nowymi przyjaciółmi wreszcie dogadać. Kochani ludzie, bez języka, żesmy i tak czasu spać przez nich nie mieli i balkonowe, tarasowe wieczory do ranka przeciagali. Schudłam od wysiłku gestykulacyjnego chyba ;-) ale na dłużej to pewno mozna oszaleć.

Czytałam, słyszałam też, że dobrze jest nie latać w pierwszym trymestrze ze względu na presję, ciśnienie w samolocie.
Moja przyjaciółka z tego powodu zrezygnowała z lotu jak zaszła, nawet mając bilet.
Coś w tym jest, także dobrze, że musisz sobie dać trochę czasu i pocieszysz się Miami.

Ja chętnie na tą kawusię, ale pewno najszybciej u nas w Wawce.
Jak się zorientuje jak się zdjęcia załącza to Ci prześlę zdjęcie naszej kawowej afery z Jeremkiem, u nas w domku całkiem dobra kawusię serwują ;-)
Wiem, ze we Włoszech też jest w czym wybierać:-)
Latem pospijamy włoskie pianki, bo już nic innego mi się nie marzy, ale do wtedy zapraszam do nas :-)

pozdrawiam cieplutko :kawa:

Odnośnik do komentarza

musiala bys mnie widziec jak kupowalam test ciazowy.....parodia...cos w rodzaju Bridget Jones 2....musialam machac rekoma i pokazywac duzy brzuch...ale sie ze mnie smiali w aptece...
jak tylko porobie wszystkie testy zabiore sie za szkole...musze jeszcze uzupelnic pare dokumentow i dawaj....parlare italiano czy jak to tam jest....
a na kawke zapraszam...my prowadzimy dom otwarty....kazdy mile widziany....a ja wpadne po drodze do Gdyni...
buziaki:36_7_8:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Poczucie winy???? dziewczyno tu nie ma zadnej twojej winy...poczytaj sobie wwszyskie lisy ktore dostalam od dziewczyn na tym forum....wiekszosc z nas stracila aniolka...(niektore niestety nie jednego:le:) i wszystkie ale to wszystkie napisaly to samo...tu nie ma zadnej twojej winy kochana kolezanko...tak to niestety czasami w zyciu bywa...
niektore dziewczyny braly setki lekow i tez nic nie pomoglo...matka natura rzadzi sie swoimi prawami a my niestety musimy sie podporzadkowac...
takze kochana zapomnij o winie....zadnych wyrzutow sumienia...(ja sama do niedawna myslalam ze za duzo sprzatalam, biegalam po sklepach, z psem po plazy..i wogole to wszystko moja wina)...glowa do gory...
Moze tak jak Anulka musisz po prostu przestac myslec o ciazy..przestac sie zadreczac bo jak widac nic dobrego z tego nie wynika...
Choc tak razem postaramy sie patrzec na wszystko pozytywnie...jak beda wracaly te zle mysli i glupie pytania dlaczego napiszesz do mnie a ja ci pomoge wrocic do dobrego humoru...i na zmiane ...jak ja bede miala dola napisze do ciebie a ty mi dasz kopniaka w tylek...
co ty na to??

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Hej Hej!
Jak miło, że się wyglądamy na Forum :36_2_51:

Ja już nawet nie wiem ile dzisiaj osób będzie mi dzisiaj dane zobaczyć , bo grafik mam dla Tytana, nie kobiety, a w międzyczasie cała moja trójka dzieci ma inny pomysł na życie... za to na pewno tłum ludzi ma ten sam plan przed Wszystkimi Świętymi, czyli wyjazd...100% tłoku na ulicach Warszawy gwarantowane. A ja muszę jeździć...buuu.
Podeślij mi tam bita energii i ślepoty, żebym nie widziała ile jeszcze przede mną.
Lecę się wkręcić w wir.
Wielkie buziaki Kochana!
Fajnego dnia.
Ewcia

Odnośnik do komentarza

czesc dziewczyny...
wiec jak pamietacie niedawno czyli..dwa tygodnie temu stracilam fasolke...
po wyjsciu z pogotowia bylam tak zakrecona ze nawet nie pytalam o zadne leki czy witaminy... ostatnio w srode bylam u ginekologa ale on powiedzial ze wszystko is ok i ze tylko mam tam zrobic jeden test na to BHCG zeby sprawdzic czy wszystko wrocilo do normy...
a tu wczoraj tak nagle jak bylam na spacerze...zemdlalam...i teraz zastanawiam sie dlaczego????
moze mam za malo zelaza?
poradzcie

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Italy!
Ślę Ci kopniaka na drogę! Szybko dawaj do tego lekarza, tylko zjedz śniadanie, bo się nagestykulujesz ;-):angel_star: podsyłam Ci mojego Anioła Stróża.
I buziaki też, no i babeczki do kawki. Są z wełenki...wierzysz!
Ja to marzę kiedys mieć tyle czasu, żeby takie rzeczy robić.
A co Ty lubisz robić jak masz chwilę dla sie? oprócz oczywiście wychodzenia z Twoim kudłaczącym sie Stworzeniem ;-) ?

Odnośnik do komentarza

no dzien dobry

ja to lubie sobie polezec...:sklon:i nic nie robic...Tv poogladac....
lubie dobra ksiazke....
ale niestety w wolnym czasie to ja tylko sprzatam....:15_8_215:
i tak siedze i siedze i mysle co ja lubie...i sama nie wiem...to chyb wszystko...
po tych wszystkich latach na statkach mysle ze ja po prostu lube byc w domu...

milego dnia dzis zycze

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Ewciu kochana....choc sie przeniesiemy na inny watek bo tu tak smutno sie spotykac....
ja teraz probuje sie zaprzyjaznic z dziewczynami z "czekajac na dwie kreseczki"...
to taki bardziej optymistyczny watek....
bede cie tam wypatrywac a tu bede wskakiwac jesli ktos bedzie potrzebowal pomocy...
buziaki i do zobaczenia na drugiej stronce:in_love: :36_2_53:

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

No dobra, to ja też :-) dzięki za zaproszenie.
Tylko ja tam nie pasuje, bo nie do końca czekam w tej chwili na te dwie kreseczki, chyba, że z Tobą , na Twoje.
Cieszę się, że znalazłaś sobie właściwe gronko. Baaaardzo!
Wproszę się jednak, choć na chwilkę, dla towarzystwa Tobie.
Radek juz cały zwarty i gotowy na te dwie kreseczki:36_1_56: ( cokolwiek ten ludek robi...ale wyglada jakby właśnie zobaczył dwie) , ale to juz by była moja siódma i ósma kreseczka, więc jeszcze chwila, bo na piątym biegu się takich rzeczy nie da zrobić :-)
Jeszcze chwila, poczekam na Ciebie :-) a potem daj Boże dołączę do grona wielodzietnych :-)
buziak

Odnośnik do komentarza

Ewa.Pieluszkarnia
No dobra, to ja też :-) dzięki za zaproszenie.
Tylko ja tam nie pasuje, bo nie do końca czekam w tej chwili na te dwie kreseczki, chyba, że z Tobą , na Twoje.
Cieszę się, że znalazłaś sobie właściwe gronko. Baaaardzo!
Wproszę się jednak, choć na chwilkę, dla towarzystwa Tobie.
Radek juz cały zwarty i gotowy na te dwie kreseczki:36_1_56: ( cokolwiek ten ludek robi...ale wyglada jakby właśnie zobaczył dwie) , ale to juz by była moja siódma i ósma kreseczka, więc jeszcze chwila, bo na piątym biegu się takich rzeczy nie da zrobić :-)
Jeszcze chwila, poczekam na Ciebie :-) a potem daj Boże dołączę do grona wielodzietnych :-)
buziak

co to znaczy nie pasuje....pasujesz pasujesz...dobra rada sluzysz i doswiadczenie masz....i na duchu umiesz podtrzymac:36_4_11::36_4_11:
nie marudz tylko dawaj....a poza tym tak jak sama powiedzialas....czekamy na moje dwie kreseczki a potem znowu przeskoczymy do innego forummm.
damy rade bedzie ciekawie
buziaki

http://www.ticker.7910.org/as1cHhQ-O7-0010MDAwMTUwbHwyNTdkfE1lbGNpYSBpcw.gif

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...