Opiekunki, nianie

Współczesna niania

Odpowiedzi znajdują się poniżej

biedronka43

biedronka43

Witam, pozwólcie że dołącze do dyskusji i podziele sie swoimi doswiadczeniami. Jak tam sprawuje się ten budzik? Jestem ciekawa. Swego czasu właśnie w Alfatroniku kupiliśmy z mężem (a raczej on kupił) rejestrator w stacji pogodowej, też do kontrolowania niani i byliśmy z niego zadowoleni, na szczescie okazało sie ze niania była kompetentna osobą. Od tamtego czasu minęło sporo czasu, dziecko wyrosło z niani, ale rejestrator nadal nam słuzy, teraz do monitoringu mieszkania, w razie nieproszonych gosci.

46657 biedronka43 Kobieta, 41 lat, Puławy
rozesmiana

rozesmiana

hej Biedronka, jak na razie urządzenie sprawuje się dobrze, nagrania są nawet bardzo wyraźne. Na szczęście do tej pory nie zauważyłam niepokojacego zachowania niani.

46198 rozesmiana Kobieta, 49 lat, Płock
biedronka43

biedronka43

No bo pewnie trafiłaś na właściwą nianię, nie zauważyłaś nic niepokojacego i niech już tak zostanie :)

rozesmiana

rozesmiana

pewnie tak :) teraz jak mam ogólny ogląd jestem spokojniejsza i mogę dawać niani wskazowki jeśli zauważe ze cos pownina zmienic jeśli chodzi o zajmowanie się moim dzieckiem

46198 rozesmiana Kobieta, 49 lat, Płock
gronka4

gronka4

biedronka43
Swego czasu właśnie w Alfatroniku kupiliśmy z mężem (a raczej on kupił) rejestrator w stacji pogodowej, też do kontrolowania niani i byliśmy z niego zadowoleni, na szczescie okazało sie ze niania była kompetentna osobą.

Niestety nie wszyscy mają tyle szczęscia. Info z wczoraj: http://metrocafe.pl/metrocafe/1,145523,18730632,niania-bila-dziecko-po-glowie-bo-probowala-je-uspic-szukaja.html

46224 gronka4 Kobieta, 49 lat, Będzin
biedronka43

biedronka43

No po prostu szok, jak można bić dziecko po głowie. Mam nadzieję że znaleźli rodziców którzy zatrudniali tą nianię a ona poniosła konsekwencje.

Kasia74

Kasia74

gronka4
biedronka43
Swego czasu właśnie w Alfatroniku kupiliśmy z mężem (a raczej on kupił) rejestrator w stacji pogodowej, też do kontrolowania niani i byliśmy z niego zadowoleni, na szczescie okazało sie ze niania była kompetentna osobą.

Niestety nie wszyscy mają tyle szczęscia. Info z wczoraj: http://metrocafe.pl/metrocafe/1,145523,18730632,niania-bila-dziecko-po-glowie-bo-probowala-je-uspic-szukaja.html

No a nie tak dawno była też ta sprawa niani z Czeladzi która miała pobić 18-miesieczne dziecko tak że w ciezkim stanie trafiło do szpitala. Plaga przemocowa jakaś?

46208 kasia74 Mężczyzna, 51 lat, Lublin
gronka4

gronka4

to jest jeszcze bardziej straszna sprawa niż ta która opisywałam, nie wiem czym się ludzie kierują, wybierajac takie nianie.

46224 gronka4 Kobieta, 49 lat, Będzin
Kasia74

Kasia74

No każdy uczy sie na błędach, tylko tu za błedy czasem płacą dzieci. Widziałyscie już tą strone z urzadzeniami przeznaczonymi dla ochrony bezpieczenstwa dzieci? www.alfatronik.com.pl/bezpieczenstwo-dziecka-c-61_62.html mi najbardziej podoba się ta maskotka z lokalizatorem gps.

46208 kasia74 Mężczyzna, 51 lat, Lublin
kolmieVe

kolmieVe

My zatrudniliśmy młodą dwudziestokilkuletnią opiekunkę z serwisu otoniania.pl. Jest z nami od pół roku, nie wyobrażamy sobie bez niej opieki. Dzieci ją bardzo lubią, dobrze się zachowuje, jest bez nałogów. Właśnie bardzo fajny jest ten serwis, bo tam są nianie z całej Polski.

46267 kolmieve Mężczyzna, 39 lat, Warszawa