Skocz do zawartości
Forum

Sukcesy i porażki naszych dzieci


NATKA08

Rekomendowane odpowiedzi

Margeritka -wspomnialaś 0 grze na fortepianie i tak Jak Kuba kiedyś zaczął grać na pianinku u znajomych i tak mu się spodobało że mąż kupił Kubie pianinko może jak rozwinie sobie ten talent
A języki to powiem wam ,że Kuba uczy się z bajek i tak mu lepiej bo ja próbowałam go uczyć ale woli z bajek powtarzać niz po mnie .
Natka - nauki ścisłe go interesują ale to dobrze Chyba jest ambitny Widzisz to co innym ciężko się nauczyć to jemu pewnie szybko przychodzi do głowy bo to lubi .a to jednak trudne przedmioty

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sdf9hqymi36e7.png
http://www.suwaczki.com/tickers/82do3e5ekt2ocja7.png

Odnośnik do komentarza

j_kaminska
Natka gratulacje zdolnego syna :)
A mój synuś dzisiaj był pierwszy dzień w przedszkolu na godzinach adaptacyjnych (zaczyna przedszkole we wrześniu). No i w parę minut zapomniał o mamusi... Kurczaki dopiero co go rodziłam, a tu już przedszkolak :)

tak to już jest a mi się wydaje ze mój synek dopiero co był taki malutki a teraz taki chłopak wyrósł i ma już prawie 15 lat

Odnośnik do komentarza

Gratulacje dla synka Natki -zdolniacha i synka j_kaminska-debiutanta w przedszkolu.
A nasze ostatnie sukcesy to nagroda za bardzo dobre wyniki w nauce u mojego 1 klasisty i sukces mojego 3 latka -sam się ubiera od jakiegoś czasu ,absolutnie bez niczyjej pomocy ,czasem jest coś tył naprzód założone ale najważniejsze ,że dziecko jest ubrane od stóp do głów samo bez niczyjej pomocy

Odnośnik do komentarza

mika_152
Gratulacje dla synka Natki -zdolniacha i synka j_kaminska-debiutanta w przedszkolu.
A nasze ostatnie sukcesy to nagroda za bardzo dobre wyniki w nauce u mojego 1 klasisty i sukces mojego 3 latka -sam się ubiera od jakiegoś czasu ,absolutnie bez niczyjej pomocy ,czasem jest coś tył naprzód założone ale najważniejsze ,że dziecko jest ubrane od stóp do głów samo bez niczyjej pomocy

to gratulacje mika możesz być dumna ze swoich pociech

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...