Noworodki i niemowlaki

Baby blues

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~IzAbela326

~IzAbela326

widze, ze nie ma duzego zainteresowania ty watkiem, co mnie cieszy, gdyz myysle , ze malo kobiet mialo podlamanie po porodzie pozdrawiam:)))

moniajs

moniajs

cześć dziewczyny!
ja też miałam baby blues`a przez bite 2 miesiące, a i do teraz miewam płaczliwe dni.u mnie było to spowodowane i jest tym, że nie poradziłam sobie z karmieniem piersią, NIESTETY! a po drugie tym, że nasza malutka jest okropnym wrzeszczkiem, a mieszkamy z teściową i niestety mam ją cały czas na głowie. no bo przecież uważa, że sobie nie radzę z Karolcią!

--

http://www.suwaczek.pl/cache/047feeed5b.png

5691 moniajs Kobieta, 0 lat
~IzAbela326

~IzAbela326

moniajs
cześć dziewczyny!
ja też miałam baby blues`a przez bite 2 miesiące, a i do teraz miewam płaczliwe dni.u mnie było to spowodowane i jest tym, że nie poradziłam sobie z karmieniem piersią, NIESTETY! a po drugie tym, że nasza malutka jest okropnym wrzeszczkiem, a mieszkamy z teściową i niestety mam ją cały czas na głowie. no bo przecież uważa, że sobie nie radzę z Karolcią!

wspolczuje Ci, takiej tesciowej, poradzisz sobie na pewno olej ja , bo tylko sie stresujesz niepotzrebnie, a jak Ci powiedziala, ze sobie nie radzisz to niech Ci podpowie , jaka ma radę dla Ciebie
p.s tez mam zamiar dac dziecku na imie Karolinka :)))))

~Airanak3

~Airanak3

Dziewczyny a czy wyszłyście z choroby same czy mialyście pomoc psychologa?

~keeperka

~keeperka

Trudno jest pokonać depresję samodzielnie A tym właśnie jest baby blues. Wiele osób myli ze sobą smutek i depresję a nie jest to jedno i to samo. Depresja jest poważną chorobą która może utrudniać spojrzenie na życie i może sprawić ze osoba będzie miała problem nawet ze wstaniem z łóżka. NIe sądziłam, ze mnie to dopadnie bo mam świetny związek, nie mam problemów finansowych i mam pomoc rodziców.A jednak...
Na psychoterapię chodziłam tutaj w Warszawie: http://strefamysli.pl/psychoterapia-indywidualna/

Kilka spotkań w moim przypadku wystarczyło abym odzyskała równowagę.