Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

niespodziewana ciaza trzymam kciuki, napewno pójdzie sprawnie.
coreczkimam nadzieję że już jesteś po. To że się skurczy się nie piszą to nic, mi z kolei lekarz ostatnio mówił że nic z tego jeśli skurcze się piszą, ale nie są odczuwalne.
Szoti zostajemy we dwie na polu bitwy. Moje biodra coraz gorzej z nocą to już całkiem kiepsko.

Odnośnik do komentarza

U nas mały się w dzień wczoraj wyspał to do 23 nam balował na rękach. Matka padła razem z nim :D ale spał do 6 dzisiaj bez pobudki mało mi cycków nie rozerwało więc musiałam go wybudzić. Ojciec dzisiaj później do pracy jechał to matka choć się spokojnie umyła, zjadła, ogarnęła i poprasowała a jest dopiero 9 :)
Cebulka no to Adaś ładnie przybiera też kawał chłopa z niego, będzie co nosić :) i już jakiś postęp jest chociaż
Szoti czasami te badania pomagają

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Cześć, widze ze zaoknialyscie o mnie.
U nas od niedzieli mała ma katar:( jak na razie coraz słabszy i jej przechodzi wiec jest dobrze. Wazy już 4200, wiec przybiera jak szalona:) już nie mogę się doczekac aż będziemy mogli codziennie wychodzić na spaceru bo synka już z nudów nosi przez ten tydzień...
Mała mi wieczorami nie śpi, bo cały dzień drzemie. Muszę ja jakoś przestawić bo w nocy tez lubi czuwać...

Odnośnik do komentarza

Klodi nie zapomniałyśmy tylko wszystkie szczęśliwe mamunie już pouciekały od nas do swoich pociech :) kurcze 4,200 to już ładnie ale niech je i zdrowo rośnie ! Ja to się boje ciągać małegow taką brzydką pogodę więc od poniedziałku nie wychodziliśmy boje się żeby nie przeziębił się. Miałam w planach go przyzwyczajać do normalnej tempeatury tak 23 stopnie ale marźnie mi okropnie więc utrzymuje 25-26 w domu bo inaczej jest non stop czkawka i zimne nóżki ma. Trafił mi się mały zmarzlaczek :)

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Cześć! Od 22 miała dość silne nieregularne skurcze, później doszła biegunka. Ok. 1.30 obudziłam męża że chyba coś się dzieje. Po 2 znaleźliśmy się w szpitalu z rozwarciem 5 cm. Po 3 trafiłam na porodówkę tam rozwarcie 9, ale dziecko wysoko. Zapadłam. Lekarz przebił pęcherz i o 4 urodził się Czarek. Teraz uwaga: waży 4440 i ma 61 cm. Poród super, położna wspaniała. Tylko 2 szwy. A Czaruś jest przeuroczym olbrZymem.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny
Szoti gratuluję
Dziś o 2.25 ur się moja córcia poród nie aż taki długi ale bardzo ciężki
Wód już nie miałam i nie mogłam wypchnac małej
Więc jest trochę podduszona Teraz jest w inkubatorku i jeszcze jej nie mogę wziąść Podobno jest bardzo wymeczona porodem o najprawdopodobniej ma wrodzone zapalenie płuc.... Już ją kocham i strasznie się martwię

Odnośnik do komentarza

Edzia temperaturę dziecka sprawdza się na karku, jeśli ciepły to jest ok, bo nóżki i rączki mogą być zimne, bo jeszcze maluszek niema termoregulacji dobrej, a nawet 23 stopni to już jest dużo jak na temperaturę pokojową.
Coreczki gratuluję. Dużo zdrówka dla malutkiej, jednak się nameczyłas.
Szoti gratuluję, kawał chłopa. I co prawda że drugi poród sprawniejszy? Zostawiłaś mnie samą i teraz pewnie zostanę na kwiecien.

Odnośnik do komentarza

Coreczki gratulacje! Będzie dobrze! Zobaczysz ze z każdym dniem będziesz kochać jeszcze bardziej;)
Szoti! Ale olbrzymek! Jak Ty to zrobiłaś?
Moja Klusia jest teraz taka ciężka jak Twój synuś a ma niemal 4 tygodnie;)
Pogoda się piękna robi i tak ciepło;)
Cebulka będziesz miała prima aprilis;))

Odnośnik do komentarza

1) Nightmare -luty syn
2) Gosia -1.03 córka (CC)
3) Klodi -3.03 córka(SN)
4) Pinka -5.03 syn(CC)
5) Magda -9.03 córka(SN)
6) Olga - 12.03 syn (CC)
7) PannaNikt -12.03 córka(SN)
8) Edzia-15.03 syn(SN)
9) Kamilcia32 - 27.03 syn (SN)
10) BędęMamą-25.03 syn (CC)
11) Coreczki-29.03 córka (SN)
12) Szoti -29.03 syn (SN)

13)Cebulka - 25 marca
14) Niespodziewanaciaza - 29 marca ( CC

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

szoti gratulacje! Duży ten Twój Czarek :)
coreczki gratulacje! Nie martw się malutka szybko dojdzie do siebie. Ty też się umęczyłaś tm porodem odpocznij żeby nabrać sił.
cebulka jeszcze niespodziewanaciaza została no i 3 dni marca. Zobacz u szoti też nic się nie zapowiadało :).
A mi kazali sprawdzac temperature na nosku, karku i nóżkach

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Edzia niespodziewana ciąża już po, bo o11 miała mieć cesarkę, tak że ja zostałam sama. A u Szoti to jednak rozwarcie było już jakiś czas i czop odchodził i skurcze nieregularne były. Mi by się wcale nie spieszyło, ale przeraża mnie wizja porodu samej bez męża. A się boje ze tak będzie. Bo jak we wtorek założą balonik to oksytocynę mogą podać dopiero w środę jak teściowa już pojedzie i nie będziemy mieli z kim Dawidka zostawić.
A swoją drogą to dziś u nas wysyp dzieciaczków, jakaś opóźniona pełnia;-)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ale sie sypnelo! :) Gratulacje dla Was :) !!!!
Cebulka wszyscy Cie tu beda wspierac ! Nie jesteś sama :) ja jeszcze trochę nie ogarniam pisania ale mysle jeszcze chwilka i juz będę bardziej ogarnieta !
Edzia ja trzymam temperature 21-22. Najczesciej jest 22. Jak jest wiecej to wynosze ja i wietrze. Rak mi w szpitalu kazali i jak teraz u pediatry byliśmy to gadala to samo. A raczki ma lodowate ale tak bedzie przez pierwsze tygodnie bo układ krazenia jeszcze tak dobrze nie działa. Tylko kapiemy ja w ciepelku.
Eh zaraz sie gremlin obudzi...

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Cebulka właśnie myślałam o Tobie jak jechałam na porodówkę. Choć jechałam z duszą na ramieniu, bo sama już nie wiedziałam, czy to to... Ale stwierdziłam, że najwyżej zostanę. I w sumie dobrze, że dłużej nie czekałam, bo mogło się źle skończyć.
Ale jakby mi ktos w czwartek na wieczór powiedział, że za parę godzin urodzę, to bym go wyśmiała. Także nigdy nie wiadomo. A teraz to już wszyscy trzymają kciuki tylko za Twój poród, więc musi być super. A drugi poród nie miał porównania z pierwszym, tu wszystko poszło naturalnie i sprawnie, bo już wiedziałam jak to jest. No i trafiłam na super personel.

Odnośnik do komentarza

Ja tez ok z karmieniem. Wydaje mi sie ze spokojnie jeszcze drugie bym wykarmila ;) Strasznie sie bałam ze bedzie problem bo mam male bardzo piersi i wydawało mi sie ze jak male to bedzie dupa z mlekiem ;) Pij Olga dużo wody, kawy zbożowej i jedz zupy codziennie. Polozna mowi ze najlepsze na rozkrecenie laktacji jest piwo bezalkoholowe - chodzi o chmiel - i mówiła zeby Carmi pić:) i ociaganie resztek z piersi laktatorem pobudzi laktacje. Ale pewnie to wszystko wiesz.

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

1) Nightmare -luty syn
2) Gosia -1.03 córka (CC)
3) Klodi -3.03 córka(SN)
4) Pinka -5.03 syn(CC)
5) Magda -9.03 córka(SN)
6) Olga - 12.03 syn (CC)
7) PannaNikt -12.03 córka(SN)
8) Edzia-15.03 syn(SN)
9) Kamilcia32 - 27.03 syn (SN)
10) BędęMamą-25.03 syn (CC)
11) Coreczki-29.03 córka (SN)
12) Szoti -29.03 syn (SN)
13) Niespodziewanaciaza -29.03 córka(CC)

14) Cebulka - 25 marca

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...