Maluchy

Ubranka

~paola123

~paola123

Tak jak w temacie, gdzie kupujecie ubranka dla maluchów? Raczej internet czy sklepy stacjonarne. Może macie swoje ulubione?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Arturo

Arturo

Ja przede wszystkim w Pepco.Mają naprawdę czasem super rzeczy za małe pieniądze.
Czasem też Textil Market.W stacjonarnym sklepie,albo zamawiam przez internet w Textil Market i odbieram w sklepie stacjonarnym.
Moim zdaniem nie ma co wydawać mnóstwa pieniędzy skoro ciuszki są tylko na krótki czas i trzeba kupować następne.
Dla mnie najważniejsze,żeby były z 100% bawełny-przynajmniej większość.

55218 arturo Mężczyzna, 28 lat, Brodna
aga21

aga21

Ja dużo ciuchów dostałam po straszych dzieciach kuzynek i koleżanek, więc dużo nie musiałam kupować. A jak już to patrzyłam na skład ubranka i fajne jakościowo są np w lidlu czy h&m. Często też buszuję po lumkpach bo czasem coś fajnego można znaleźć i wiem, że wtedy w tym pół miasta nie będzie chodzić ;p

50739 aga21 Kobieta, 27 lat, gdzieś
nikolina55

nikolina55

Ja głównie kupuję ubranka w second handach dla dzieciaczków. Nie opłaca się kupować nowe, dzieci tak szybko niszczą i wyrastają.

53312 nikolina55 Kobieta, 22 lata, Radom
marzen@

marzen@

Różnie bywa, zależy co i gdzie wpadnie mi w oko. Troche w sieciówkach, troche w Tesco czy Pepco. Czasem jak poprzedniczka w second handach, ale im większe dziecko tym trudniej o ubrania w dobrym stanie, a ja nie mam czasu biegać po ciucholandach zbyt często. A bieliznę, rajstopy i skarpetki najchętniej w małych sklepach z polskimi produktami

--

Z. 2011, J. 2014

Przepraszam za brak polskich liter - mam stara klawiature i alt mi nie zawsze działa

26646 marzen Kobieta, 11 lat, gdzieś daleko stąd...
Julija

Julija

My tak różnie:) czasami i wspomniane pepco, obok też mam stacjonrant prowadzony przez znajomwą ale ostatnio najczęściej internetowo na escallante.pl początkowo z uwagi na rabat -20% jak się zapiszesz na newsletter, wiec wychodzi taniej, a jakościowo lepiej.

48817 julija Kobieta, 30 lat, Zielona Góra
Adam_Janik

Adam_Janik

Dobre okazje można znaleźć w salonach stacjonarnych i w sieci, na oficjalne wyjścia polecam markę Mayoral

47376 adam-janik Mężczyzna, 30 lat, Wrocław
Pani_mama

Pani_mama

Staram się kupować "stacjonarnie", ale najczęściej mi to nie wychodzi, z braku czasu. Dlaczego najczęściej buszuję po nocach i szukam ubranek w necie. Chyba ze trzy dni temu zamówiłam piękny zestaw (dla córci) na wakacje: https://babelu.pl/folk-komplet-dla-dziewczynki-czerwony
Firma nie znaleziona przypadkiem, moja koleżanka zamawiała u nich buciki dla dziecka i jest mega zadowolona. Czekam na dostawę :D:D:D

56069 pani-mama Kobieta, 32 lata, Warszawa