Skocz do zawartości
Forum

Grudnióweczki 2014! :)


Carolineee

Rekomendowane odpowiedzi

Witaj Magda30 – fajnie, że jest Nas coraz więcej :)
Dziewczynki kusicie z tymi ciuszkami w Smyku – ja już postanowiłam, że dość, że koniec kupowania… ale te promocje aż same z tyłu głowy mówią, kup to, no jeszcze to albo takiej promocji nie można przegapić…. I walcz tu człowieku z własnym zakupoholizmem :)
Madlenka dobrze, że wróciłaś, ostatnio nawet myślałam o liście obecności jakiejś bo tak Nas dużo :) ale tez wiem, że gdyby coś się działo to na pewno byśmy dawały znać :) No a Tobie nie dziwię się, że się nie odzywałaś – walczyłaś z zarazą :) dobrze, że już ją wygoniłaś :)
A do bebiprogramu pisałam na formularz z ich strony: https://www.bebiprogram.pl/ekspertki/
Napisałam im, że miałam zaznaczone, że powinnam dostać próbki i u nich na profilu jest, że zamówiłam, a wcale ich nie dostałam to mi odpisali, że wysyłka był 29 lipca, że takie przypadki zaginięć na poczcie się zdarzają więc wysyłają jeszcze raz. A i obiecali poprawić mój profil i poprawili – dostałam maila potwierdzającego i przeprosiny. Tak więc działajcie dziewczynki…. Napiszcie do Nich
Dziewczynki od kilku dni masowo wypadają mi włosy… a takie były grube piękne…. I się nie przetłuszczały – mogłam końcu myć co 2 dni – a teraz mogę co 2 dni ale niedługo nie będę miała co bo wszędzie widzę garście kudłów moich….
U mnie dziś cudowna pogoda, ale niestety sąsiedzi mało szanują cudzy spokój – radio eska na fula włączona plus do tego wiertarki i szlifierki… warsztat samochodowy na placu miejskim sobie jasna cho… urządzili nieważne, że komuś się to nie podoba i chciały we własnym ogródku poleżeć w spokoju…. Aż się wściekłam bo pięknie jest a ja w domu muszę siedzieć bo się wytrzymać nie da :( teraz przeboleje, ale jak dzidzia się urodzi i będzie spałą na dworku to nie daruje im... o nie....

Odnośnik do komentarza

Nuria kochana, dziękuje :) współczuje przeziębienia - tez przez to przechodziłam.. Duzo lez i sie wygrzewaj i życzę zebys szybko wyzdrowiala :* duzo zdrowia!!

Karikari, rzeczywiście sporo sie nas zrobiło :) no choroba mnie taka wzięła! Ale juz coraz lepiej :) hm to moze ja tez do nich napisze, ze nic do mnie nie doszło. Tylko nie pamietam kiedy sie rejestrowalam :)
Ja w ciazy mocno ścielam włosy - taki miałam kaprys heheh i w ogóle mi nie wypadają i są w dobrej formie- wiec polecam ściąć :) a na takich sąsiadów brak słów.. Nie rozumiem tego, przecież radia mozna słuchać normalnie a nie na fulllll... Oby sie ogarnęli jak juz bedzie twoja córeczka na świecie!

http://www.suwaczki.com/tickers/f2w39jcgsmd4arhk.png

Odnośnik do komentarza

Kari, wiem co czujesz, bo u mnie rozkopuja ulice wewnętrzną i koparka zrywa płyty betonowe ;/ co prawda pogoda jest dzis okropna, ale duszno mi i okna nie moge otworzyć, bo hałas niesamowity ;/

co do tych pampersów, to żarty, zartami, ale chyba by mi się przydały, bo przed chwilą kichnęłam no i poleciało, całe portki mokre ;///

Madlenka, leż i odpoczywaj. Dobrze, że z dzidzką ok :)

Nuria, dołączam do Was z książkowym dzidziusem :D synus 30tyg waga 1400g :D

asiek25, dzieki za troskę. A jak u Ciebie????? Dziś czuje się swietnie, nospe i magnez wzielam normalnie, ale jeszcze zadnego skurczu dzis :D Jadę na warszaty Ś wiadoma mama na 17. Co prawda G bardzo niezadowolony z tego faktu jest i sadzi, ze powinnam w domu lezec, ale czuje się dzis ok i tam nie będę myślec nawet o skurczach i twardnieniach a w domu ciągle bym o tym myslała i się nakręcała.

magda30, witamy :) masz termin jak ja :D jak się czujesz? jaka płec? :)

111magda - włacz sobie relaksujaca muzyczke i chill out :)

sylwunia06, daj znac jak usg :)

Odnośnik do komentarza

Olusssia, może zaktualizujmy tabelke? bo mam wrazenie, ze sporo mam już się nie udziela na forum :((

Dziewczyny powpisujcie wizyty, bo dużo okienek jest pustych !!!

nati8902, asiaroza1, princeska85, maślak, renatatusia, kropka0605, dzoasia14, karolina2507, Martuska86 czy któraś z Was nas jeszcze czyta????????????/ jesli wpisałam tu któraś niesłusznie, przepraszam :)

Odnośnik do komentarza

AgaPo, super ta Twoja podusia z minky.

Lenson, co pysznego szykujesz na sobotni, 'świąteczny' obiadek? Mam nadzieję, że mężu Ci choć trochę pomoże i nie zostawi wszystkiego na Twojej głowie.
A sytuacja z obrusem - niezła :)

Carolineee, ja chyba również tylko przewietrzę pościel Malutkiej, natomiast ochraniacz od łóżeczka upiorę razem z poszewkami. Pochwal się pokoikiem :)

Martaa89, jestem zadowolona z jakości pościeli. W prawdzie jeszcze leży w kartonie, w którym ją przysłali. Rozpakuję całkiem, jak skończymy ten nieszczęsny remont. Ale zmacałam i jest ok :)
Co do kocyków mam 4. Jeden grubaśny, jeden średni i 2 cienkie. Do tego kocyko/kołderka z minky do wózeczka. Myślę, że w zupełności wystarczy.

Marysia1002, nie zazdroszczę remontowania. Ja mam nadzieję, że do jutra wygrzebiemy się z tego największego bałaganu, a w weekend mężu z tatą złożą wszystkie meble. Nie mogę się już doczekać efektu końcowego.
Właśnie zamówiłam firanki do pokoju Poli :)

KariKari ja zamierzam prasować wszystko dla Maleństwa. Przynajmniej na początku. Dzięki temu również pozbędę się bakterii.
Szkoda, że w moim mieście nie ma Tesco.

Jeśli chodzi o czerwoną wstążeczkę przy wózku, nie zastanawiałam się nad tym. Myślę, że sobie darujemy.

Mae, mnie póki co obrzęki omijają na szczęście.

Megi, widzę, że Ty już wszystko masz prawie dopięte na ostatni guzik. Wzorowa mama :)

Nuria, kuruj się Kochana.

Olusiaaa, w którym szpitalu chcesz rodzić?

Pogoda nie zachęca, miałam nadzieję, że wyciągnę męża po pracy na spacerek, ale pewnie nic z tego nie wyjdzie :(

http://www.suwaczki.com/tickers/km5sroeq551izby2.png

Odnośnik do komentarza

położyłam się na chwilkę i zasnęłam wtulona do psiaka... nawet moja Niunia w brzuszku spałą bo wcześnie zachciało jej się wyprostować - myślałam, że to niemożliwe, a jednak... z prawej strony główka, a z lewej nóżki prostowałam, aż tchu mi zabrakło :)

zaraz zajrzę do tabelki zobaczę co tam się dzieje :) a potem biorę się mężusiowi za obiadek :)

natomiast czerwona wstążeczka - w żadnym wypadku nie będę nic wiązać - dla mnie to zabobony

Odnośnik do komentarza

iza-majka z przyjemnością się pochwalę, o to moje zakupki:
http://www.smyk.com/cool-club-sukienka-z-dlugim-rekawem-rozmiar-62,p1098940306,ubranka-dla-dzieci-p 27,99zł
http://www.smyk.com/cool-club-polspiochy-dziewczece-2-pack-rozmiar-56,p1099336236,ubranka-dla-dzieci-p 24,49zł
http://www.smyk.com/cool-club-rajstopy-dziewczece-2-pack-marie-rozmiar-56-62,p1098953018,ubranka-dla-dzieci-p 24,49zł
http://www.smyk.com/cool-club-body-dziewczece-z-dlugim-rekawem-5-pack-rozmiar-56,p1098955344,ubranka-dla-dzieci-p 41,99 zł
http://www.smyk.com/cool-club-bluza-dziewczeca-rozmiar-62,p1098927493,ubranka-dla-dzieci-p 34,99zł

Obok podałam ceny jakie zapłaciłam po rabacie :) Poleciałam trochę w róż może, ale stwierdziłam że neutralne czyli kremy beże itp. powybieram od siostry, po jej synku. No i to przecież nie koniec jeszcze moich zakupów :)

Nuria wracaj szybko do zdrowia:)
Madlenka tyle nas tu, że ciężko się połapać kiedy kto ostatni raz był :(

Lenson słuchaj swojego G :P
Dla mnie czerwona wstążka to obciach ;p

Ale się objadłam naleśnikami tylko 2 ale syte jak nie wiem, a smakowały i wchodziły jak nigdy :D

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

Madlenka witaj kochana! Dobrze chociasz ze juz po wszystkim i dzidzia ma sie dobrze!
Kari czemu niepijesz normalnej kawy? Nam jest dozwolone 2 male kawcie na dzien,ja sobie niewyobrazam dnia bez kawy czy dwöch.
Megi w rossmanie jest 25% na hippa nie na nuk jak pisalam!nuk jest w Realu.
111magda to mialas ciezka noc,ja dzis tez niepospalam,niemoglam usnac,wiercilam sie.Po 5 godz wiercenia wstalam.Brzuch zrobil sie twardy i zgage mam jak cholera! Poszlam na paznokcie,spotkalam sie z kolezanka i przyszlam tak zrabana ze musze sie zaraz polozyc,czuje sie ociezala!
mimi to smutno ci bedzie,jedz do mamy co bedziesz sama z tesciami sie kisic!
Dzis u nas jest lato az sie nieda usiedziec na sloncu,siedzac z kolezanka w kawiarni opalilysmy sie przy okazji a tu jest przeciesz Pazdziernik,fajowo!
Moje wlosy zrobily sie geste,niewypadaja ale sa suche bardzo,uzywam röznych odzywek ale dupa nic sie niepoprawia,moze po urodzeniu cos sie zmieni.

Odnośnik do komentarza

No i mnie zacZyna rozkładać niestety w gardle drapie i osłabienie czuje wiec wytrzymam do końca pracy a na jutro wolne i zeby przez weekend dojść do siebie:/
Mimi boskie te ubranka tak patrzę ze kupowałas rozmiary tez 56 ja widze ze chyba u mnie sie nie przydadzą bo mam pare :)
Jak tu nie kupować tych ciuszkow sa takie słodkie:) ja teraz jak jestem w sklepach cieżko minsienoprzec a ze malutkich mam duzo to juz po prostu wieksze kupuje tylko zeby moc cos kupic :)

http://s3.suwaczek.com/201411304565.png

Odnośnik do komentarza

Moja wiercipiętka wczoraj zaczęła szaleć, że cały brzuch skakał :) Przytuliłam się brzuchem do męża pleców, a co tam, niech tatę sobie pokopie :) Momentami było to mało komfortowe. Zaczęła tak przed 21 a skończyła po 23, co chwilę musiałam lecieć do łazienki
Sylwunia ochraniacz krowa jest superancki
Progosia my też śpimy pod dwiema kołdrami, bo jak była jedna to mąż marzł, a ja owijałam się w kokon. Po nocnych walkach o kołdrę dokupiliśmy jeszcze jedną i każdy jest zadowolony :)
Lenson wasza mina musiała być bezcenna po wylaniu tej wody na obrus. Uśmiałam się :)
Marysia powiedz mężowi że to on będzie odkurzał te wykładzinę. Z własnego doświadczenia powiem, że to nie dobry pomysł. Wszystko widać na niej. KariKari ma rację, wykładzina w domu to porażka! Zgrabne brzusio, nie widac u Ciebie że to 30t
Vanesa zdrówka życzę
Carolineee pościeli tj wkładu nie będę prała
Sylwunia wcale nie widać, żebyś tyle przytyła na prawdę
MartaA wczoraj na szkole rodzenia mówiono o wadze, żeby nie ważyć dziecka w domu, bo te wagi są inaczej starowane niż w szpitalu czy przychodni. Niepotrzebnie będziemy sie denerwować. Można w przychodni zważyć dziecko. Najlepiej robić to na jednej, bo ma się wtedy odniesienie

Odnośnik do komentarza

Co do pogody, to naprawdę lato :) U mnie 25 st. w cieniu o 13 było jak patrzyłam :))

Co do włosów to też miałam okres z miesiąc temu, że leciały jak głupie. Czytałam, że przy anemii mogą tak wypadać ale odkąd biorę znowu żelazo jest poprawa.
Dla mam co się cieszą, że mają gęstsze mam smutną wiadomość:P Czytałam, że w ciąży włosy się poprawiają przez coś tam co zatrzymuje ich wypadanie ale po ciąży te co nam nie wyleciały i tak wylecą. Bo tak już jest, że ileś dziennie musi wylecieć i całą ciążę one nie wylatują a później wszystkie na raz.

AgaPo - ja dopiero zaczynam kupować ciuszki dlatego od najmniejszego rozmiaru :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kvn0b7gni.png

Odnośnik do komentarza

hej ja po usg :D wiec corcia 1300-prawie a synek 1658 :D, wszytsko jest w normach, ale za miesiac mam sprawdzic w szpitalu jak rosnal, bo juz roznica jest 20% wiec oby sie nie zwiekszyla bo bd tzreba zakonczyc ciaze, ale jestem dobrej mysli, no i musze miec cesarke najpozniej na poczatku grudnia,

mimi_88 ta bluza jest swietna :D

a co do tej wstazeczki, to pamietam ze moja Vanessa byla taka spokoja a jakis babsztyl mi do wozka zajrzal i nawychwalal to potem nie bylo mozna jej uspokoic :/ , ale tez nie bd wiazala

monthly_2014_10/grudnioweczki-2014_18059.jpg

Odnośnik do komentarza

Sylwusia
Jejku duze juz te twoje Skarbki :) slodkie zdjecie
Tez bym chciala usg 4d ale u mnie nawet nie wiem gdzie takie maja :(

Marta a
To widzisz mi ten mozg wywialo a ostatnio kupowalam z hipp herbatke dla malego ale ona chyba kosztowala 1,5€ wiec rabat za duzo by nie dal :) mimo wszyszko jutro zobacze.

Madlenka
Donrze ze wszystko okey juz :)

Soqlka
Jeszcze wozka brak u mnie :) i chce nowa posciel i nowy ochraniacz do okola lozeczka ;)

Dziewczyny gdzie wy macie taka ladna pogode ? Kurde u mnie od 3 dni leje zimno po 15 stopni i ciagle siedze pod kocem kaloryfer odkrecony . Gadalam dzisiaj z mama na skypie to tez u niej upal w krotkim rekawku lata .

Dzisiaj naszla mnie ochota na kurczaka z piekarnika normalnie marzy mi sie taki z chrupiaca skorka mniam mniam :) az dostaje slinotoku

Odnośnik do komentarza

czesc mamusie

Ja dzis dopiero bylam na tym tescie obciazenia glukoza,niby skierowanie dostalam prawie misiac temu na ostatniej wizycie ale stwierdzilam ze nie ma co robic wczesniej niz przed wizyta. Całe szczescie ze podpowiedzialyscie z ta cytryna bo ciezko by bylo wypic a tak jakos poszlo...tylko sie strasznie wynudzilam.

Co do darmowych probek tez sie dzis porejestrowalam na kilku stronkach zobaczymy moze cos przysla,ale na niektorych bylo napisane ze dopiero po ukonczeniu 3 miesiaca przez dziecko:)

mimi 88 super ciuszki kupilas:)

Chore dziewczyny kurowac sie,powrotu do zdrowia zycze.

Sylwunia super ze z maluchami wszystko ok,a mala jest rozkoszna;)
A co do wagi w domu tez slyszalam ze lepiej nie miec bo mozna popasc w paranoje...

https://www.suwaczki.com/tickers/5b098ribpvkjd9gk.png

Odnośnik do komentarza

witajcie mamusie :)
Ja dzisiaj jakoś padnięta jestem, zmęczona ;/ od paru dni w nocy budzę się bo ide do toalety, a pozniej mecze sie godz albo 2 zeby zasnac i chodze niewyspana. Remont dalej trwa w pon mam nadzieje ze sie skonczy. Bylam dzisiaj w sklepie i mala tak mi w żebra kopnela, że oddechu nie umialam złapać.
Chorym mamą życzę powrotu do zdrowia :)

Pateczka a na czym się rejestrowałaś?

A co dostalyscie z bebiprogramu? ja plyte z kolyskami.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgxs65gujkf8gl1.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...