Konkursy

Konkurs "Minka Miesiąca - Kwiecień 2017"

Redakcja

Redakcja wpis edytowany

Kochani,

kwiecień jest miesiącem, w którym wszystko budzi się do życia. Słońce mobilizuje do działania i sprawia, że jesteśmy bardziej chętni do zabawy. Z pewnością nasze dzieci rozrusza również Śpiewający BeBo Przytulanka od Fisher-Price®, który jest do wygrania w konkursie kwietniowym na Minkę Miesiąca!

https://i.wpimg.pl/O/500x0/upload.abczdrowie.pl.sds.o2.pl/uploads/2017/04/06/happy-birthday-to-myfavorite-person-in-the-world-b8132eb4e1a5d6de00d706c5471d178467bd4557.png

Śpiewający BeBo to muzykalny przyjaciel, który swoimi światełkami i ruchami wywołuje na twarzy dziecka uśmiech. Wystarczy nacisnąć jego brzuszek, by usłyszeć muzykę i piosenki oraz włączyć efekty świetlne. Śpiewający BeBo rusza się zachęca do spacerów i tańca. Do tego jest mięciutki i można go przytulać do woli!

Pamiętajcie, że jeden uczestnik otrzyma nagrodę, a dodatkowo wraz z dwoma innymi - szansę na wygraną w Mince Roku! Zasady opisane zostały przy ogłoszeniu wyników z poprzednich konkursów na Minkę Miesiąca w 2017 roku.

Co trzeba zrobić, by wygrać?
Warunki konkursu:
1. ZDJĘCIA ZAMIESZCZAJCIE W WĄTKU KONKURSOWYM SAMI (zdjęcie musi mieć wielkość do 1 MB, by dało się wrzucić), podając imię i wiek dziecka.
2. Wygrać mają szansę zdjęcia zgodne z tematem minki, zamieszczone z zarejestrowanego profilu na forum i nie zgłaszane do konkursów na innych portalach.
3. W tym miesiącu, tematem minki jest: TANECZNA MINKA DZIECKA! (Pamiętajcie, by jednak nie dodawać zdjęć, które mogą być nieodpowiednio wykorzystane przez innych użytkowników internetu. Wszelkie zdjęcia niezgodne z zasadami będą usuwane i nie będą mogły brać udziału w zabawie)
4. Na jedno dziecko przypada jedno zdjęcie.

Czekamy na zdjęcia Waszych pociech do 30 kwietnia 2017 roku do północy

Wyniki konkursu ogłosimy w ciągu 7 dni roboczych od daty jego zakończenia.

Biorąc udział w konkursie, akceptujesz jego regulamin.

POWODZENIA!

20243 redakcja Kobieta, 31 lat, Lublin

Odpowiedzi znajdują się poniżej