Konkursy

Konkurs "Jak twoje dziecko aktywnie spędza czas?"

Odpowiedzi znajdują się poniżej

zezowaty_kot

zezowaty_kot

Ten Złoty Ogród co bajką się mieni,

ten ogrom liści, gra blasków i cieni...

I ja wraz z dziećmi w szaleńczym biegu,

by zdążyć się bawić przez opadem śniegu.

Liście HOP w górę! Niech spadną nam znów!

Bawimy się razem w Ogrodzie ze snów!

Wśród zimna i złota polskiej jesieni,

a słońce rozgrzeje i twarz zarumieni,

bo gdy jesienne liście są obecne,

to tworzą magię - i znów jestem dzieckiem...

48619 zezowaty-kot Kobieta, 32 lata, Maciejowice
lauraz

lauraz

Lena 4 lata
kocha jazdę na rowerze kocha rolki i hulajnoga ale kask wytrzymać tych wojaży nie może cały obity ratował Leny głowę z wielu opresji i przydał by się nowy taki cudny odjazdowy na przygodę i kontakt z płotem gotowy hi hi

47684 lauraz Kobieta, 36 lat, sucha
joannaidiana

joannaidiana

A tu Tomuś w ogrodzie aktywnie reperuje swojego ukochanego bolida... wierci wiertarka, piłuje, wbija gwoździe...

• th_konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_38396.jpg
41937 joannaidiana Kobieta, 37 lat, Oświęcim
joannaidiana

joannaidiana

Ulubiona zabawa nie zabawką.... w wyjściowym ubraniu jazda taczkami... najlepsza zabawa i śmiechu po pachy z czteroletnią Dianą.

• th_konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_38397.jpg
41937 joannaidiana Kobieta, 37 lat, Oświęcim
bialadama22

bialadama22

Tomeczek aktywnie spędza czas uprawiając Slackline, natomiast Patryczek aktywnie ćwiczy gimnastyczne akrobacje

• th_konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_38401.jpg
  • th_konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_38402.jpg
--

24569 bialadama22 Kobieta, 35 lat, rudka-chelm
dorciap

dorciap

Jesień...przyroda zwalnia,zamiera.W coraz rzadsze słoneczne dni babie lato leniwie snuje sie po polach.W trawie już "nie piszczy".A my,a moje dziecko...wciąż na pełnych obrotach;-))
Żyjemy tu i teraz,jesteśmy częścią natury.Gdy trafia się nieprawdopodobna okolicznosć,jak słoneczny weekend,obligatoryjnie wychodzimy z domu na spacer-niezależnie od temperatury,wiatru,kałuż czy braku modnego płaszcza.Moje dziecko bardzo lubi prace ręczne,prace które przynoszą mu radość,to jej pasja której nie pozwala "zasnąć".Rozwija swoje talenty,to czystaa "radocha"patrzeć na to!Będąc w domu zawsze namawia nas do gry w TWISTERA,potem proponuje żeby zrobić "coś"w kuchni.Lubi przygotowywać warzywa do soków,i pomagać i wypijać sok do końca!A tam to słodkości kulkowe jej chodzą po głowie,więc jest wesoło i smacznie.Klaudia lubi gazety dla dzieci,prosi zawsze żeby ją brać ze sobą na spacery,zawsze jest chwila na zatrzymanie się przeglądanie gazetki;-))naszym zdaniem aktywnośc to nie tylko jazda na rowerze czy skakanie,to również zbieranie liści,poznawanie przyrody-zmian,to też "namawianie"do przygotowywania potraw.Takie aktywności mojego dziecka to nasze radości,tak,one istnieją.

• th_konkurs-jak-twoje-dziecko-aktywnie-spedza-czas_38405.jpg
36838 dorciap Kobieta, 44 lata, Biała Podlaska
Fantagira

Fantagira

Anastazja jest niezwykle żywiołowa. Aktywność fizyczna to jej drugie imię... szaleje w domu, na dworze i na gimnastyce. Niewybiegany dzień to dzień stracony.

48074 fantagira Kobieta, 33 lata, Warszawa