Komunikaty

Ten wątek został zamknięty

Czat z ginekologiem - prosimy o zadawanie pytań

Anulka

Anulka

Chcemy zorganizować czat z lekarzem ginekologii z Centrum Medycznego Luxmed.
Jeśli macie jakieś wątpliwości lub pytania, proszę o wysyłanie ich do mnie korzystając z zakładki prywatne wiadomości.

Chcemy poznać Wasze pytania, by znaleźć lekarza o odpowiedniej specjalizacji.

359 anulka Kobieta, 42 lata, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Anulka

Anulka

Przypominam, że do jutra rana czekamy na ewentualne pytania do ginekologa.

359 anulka Kobieta, 42 lata, Warszawa
ginia22

ginia22

Witam mam takie pytanie do ginekologa albo osoby która zna sie na tym??? czy jak biorę tabletki antykoncepcyjne i w pierwszym dniu przerwy uprawiałam sex i maż sie we mnie spuścił to mogłam zajść w ciąże. Powiem jeszcze że jestem chora i tego samego dnia przerwy przed sexem brałam rano w południe i na wieczór antybiotyk ??

--

20869 ginia22 Kobieta, 28 lat, --------
rorita

rorita

ktoś chyba znowu jaja sobie robi :Kiepsko:

--

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

3173 rorita Kobieta, 35 lat, Gdańsk
~justin78

~justin78

witam serdecznie czy ktos moze mi pomóc jestem 35 letnia kobieta i we wrzesniu 2013 roku przeszłam udar mózgu niedokrwienny bedac w 15 tyg.ciązy teraz pomału dochodze do siebie z ciążą jest juz wszystko w normie.obecnie jestem w 29tyg. i ciagle na potrzymaniach w róznych szpitalach bo kazdy mnie sie zbywa kiedy czytaja wypis ze szpitala udarowego, i obaw przed cesarka nie rozumiem dlaczego wiem ze nie moze byc oród naturalny i musze miec cesarke czy cesarka jest nie bezpieczna w moim przypadku czy co dlaczego nie chca mi jej zrobic nie wiem gdzie mam sie udac juz musze myslec o porodzie az sie boje bo nie wiem co bedzie zemna i kto sie podejmie cesarki kazdy umywa reće nie podajac przyczyny prosze o pomoc.prosze o wiadomosc

~bobibobi

~bobibobi

Witam mam mały dylemat nie wiem czy to normalne 24 wziełam ostatnia tabletke a dzis mamy 27 a okresu nadal nie mam pobolewa mnie brzuch a zamiast okresu pojawił sie taki brązowu ślyz ( bród ) z przeswitami krwi co robić?

~Czarnulka27

~Czarnulka27

Witam, mój problem polega na tym iż mój cykl zazwyczaj trwa 28-32 dni, obecnie jest 43 dzień a okresu brak, zrobiłam test ciążowy ale niestety wyszedł negatywnie. A pytanie brzmi jakie mogą być przyczyny wstrzymania okresu?

Redakcja

Redakcja

Witam,
Jeżeli zależy Pani na odpowiedzi eksperta proponują skorzystać z opcji bezpłatnych pytań do specjalisty dostępnych na stronie abcZdrowie.pl
Pozdrawiamy

20243 redakcja Kobieta, 31 lat, Lublin
~Ania2014

~Ania2014

witam

~Ania2014

~Ania2014

mam dosyc krepujace pytaniei potrzebuje naprawde fachowej porady

magda1111368

magda1111368

witam mam pytanie od 2 miesiecy przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne o nazwie microgynon odstawiłam je bo zle sie po nich czulam ostatnia tabletke przyjełam 17 kwietnia i planowany okrez dostałam 19 kwietnia i trwała on do 24 kwietnia i dzisiaj zobaczylam plamienie jak bym miala okres czy to jest normalne ze on mi sie reguluje czy cos jest nie tak

38917 magda1111368 Kobieta, 29 lat, koszalin