Komunikaty

Ten wątek został zamknięty

Czat z ginekologiem - prosimy o zadawanie pytań

Anulka

Anulka

Chcemy zorganizować czat z lekarzem ginekologii z Centrum Medycznego Luxmed.
Jeśli macie jakieś wątpliwości lub pytania, proszę o wysyłanie ich do mnie korzystając z zakładki prywatne wiadomości.

Chcemy poznać Wasze pytania, by znaleźć lekarza o odpowiedniej specjalizacji.

--

Cuski.pl
abcwczesniak.pl

359 anulka Kobieta, 41 lat, Warszawa

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Anulka

Anulka

Przypominam, że do jutra rana czekamy na ewentualne pytania do ginekologa.

--

Cuski.pl
abcwczesniak.pl

359 anulka Kobieta, 41 lat, Warszawa
ginia22

ginia22

Witam mam takie pytanie do ginekologa albo osoby która zna sie na tym??? czy jak biorę tabletki antykoncepcyjne i w pierwszym dniu przerwy uprawiałam sex i maż sie we mnie spuścił to mogłam zajść w ciąże. Powiem jeszcze że jestem chora i tego samego dnia przerwy przed sexem brałam rano w południe i na wieczór antybiotyk ??

--

20869 ginia22 Kobieta, 27 lat, --------
rorita

rorita

ktoś chyba znowu jaja sobie robi :Kiepsko:

--

http://s6.suwaczek.com/200906061762.pnghttp://s6.suwaczek.com/201204141662.pnghttp://s2.pierwszezabki.pl/019/0191959d1.png?2723
:Aniołek:08.07.11

3173 rorita Kobieta, 34 lata, Gdańsk
~justin78

~justin78

witam serdecznie czy ktos moze mi pomóc jestem 35 letnia kobieta i we wrzesniu 2013 roku przeszłam udar mózgu niedokrwienny bedac w 15 tyg.ciązy teraz pomału dochodze do siebie z ciążą jest juz wszystko w normie.obecnie jestem w 29tyg. i ciagle na potrzymaniach w róznych szpitalach bo kazdy mnie sie zbywa kiedy czytaja wypis ze szpitala udarowego, i obaw przed cesarka nie rozumiem dlaczego wiem ze nie moze byc oród naturalny i musze miec cesarke czy cesarka jest nie bezpieczna w moim przypadku czy co dlaczego nie chca mi jej zrobic nie wiem gdzie mam sie udac juz musze myslec o porodzie az sie boje bo nie wiem co bedzie zemna i kto sie podejmie cesarki kazdy umywa reće nie podajac przyczyny prosze o pomoc.prosze o wiadomosc

~bobibobi

~bobibobi

Witam mam mały dylemat nie wiem czy to normalne 24 wziełam ostatnia tabletke a dzis mamy 27 a okresu nadal nie mam pobolewa mnie brzuch a zamiast okresu pojawił sie taki brązowu ślyz ( bród ) z przeswitami krwi co robić?

~Czarnulka27

~Czarnulka27

Witam, mój problem polega na tym iż mój cykl zazwyczaj trwa 28-32 dni, obecnie jest 43 dzień a okresu brak, zrobiłam test ciążowy ale niestety wyszedł negatywnie. A pytanie brzmi jakie mogą być przyczyny wstrzymania okresu?

Redakcja

Redakcja

Witam,
Jeżeli zależy Pani na odpowiedzi eksperta proponują skorzystać z opcji bezpłatnych pytań do specjalisty dostępnych na stronie abcZdrowie.pl
Pozdrawiamy

20243 redakcja Kobieta, 30 lat, Lublin
~Ania2014

~Ania2014

witam

~Ania2014

~Ania2014

mam dosyc krepujace pytaniei potrzebuje naprawde fachowej porady

magda1111368

magda1111368

witam mam pytanie od 2 miesiecy przyjmowałam tabletki antykoncepcyjne o nazwie microgynon odstawiłam je bo zle sie po nich czulam ostatnia tabletke przyjełam 17 kwietnia i planowany okrez dostałam 19 kwietnia i trwała on do 24 kwietnia i dzisiaj zobaczylam plamienie jak bym miala okres czy to jest normalne ze on mi sie reguluje czy cos jest nie tak

38917 magda1111368 Kobieta, 28 lat, koszalin