Kącik dla Tatusiów

Prezent dla żony z okazji narodzin syna

~SzymonWojtyś

~SzymonWojtyś

Minął termin porodu, więc żona lada chwila będzie miała przed sobą wyzwanie narodzin naszego pierworodnego. Będę razem z nią, ale chciałbym jej przygotować jakiś upominek, pamiątkę w ramach podziękowania. Na oddział nie można wnosić kwiatów więc pomyślałem o jakiejś kartce, gdzie mogę napisać parę słów podziękowania. Znalazłem coś takiego: https://www.booksle.pl/serduszka,8,94. Dodałbym jej zdjęcia z sesji brzuskowej, byłaby fajna pamiątka. Co sądzicie?

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Jaro007

~Jaro007

Bardzo fajny pomysł. Ja bym jeszcze zatroszczył się o jakieś opakowanie na tego rodzaju prezent. Tutaj https://e-hurtownia-opakowan.pl/ możesz zamówić pudełeczka z dowolnym nadrukiem - ,,Dla świeżo upieczonej mamy" itd

Dziubala

Dziubala

Bukiet kwiatów możesz jej wręczyć w domu, gdy już wróci ze szpitala. A wyjątkowym prezentem na tę okazję, który będzie miała na zawsze, to może być np. srebrny/złoty zegarek, pierścionek z brylantem lub innym jej ulubionym kamieniem, łańcuszek z wisiorkiem, który nawiązuje do tego wyjątkowego dnia itd.
Gratuluję i życzę powodzenia :)

--

https://lbym.lilypie.com/qaF7p2.png http://lbym.lilypie.com/HDfWp2.png
https://lb4m.lilypie.com/Qg0rp2.png

39 dziubala Kobieta, 9 lat, Kraków
psycholog Kamila Krocz

psycholog Kamila Krocz

Odpowiedź eksperta

Dokładnie - kwiaty można wręczyć w domu, gdy wrócicie z dzieckiem do domu ze szpitala. Oprócz kwiatów może być też coś dodatkowego, chociażby kartka, o której wspomniałeś. Powodzenia!

27620 psycholog-kamila-krocz Kobieta, 31 lat, Lublin
baretka

baretka

Też tak uważam. Tylko do kwiatków zamiast kartki dodałabym coś wyjątkowego, coś co by było miłą pamiątką tak szczególnego wydarzenia. Jeżeli mogę ci doradzić to proponuję biżuterię, my kobiety nigdy nie mamy jej za dużo. Może takie kolczyki https://gemlord.pl/pl/p/Biale-perly-Akoya-6-mm/142 ? Czyż nie są urocze? Wyjątkowe perły dla wyjątkowej kobiety.

52520 baretka Kobieta, 27 lat, warszawa