Skocz do zawartości
Forum

Prezent dla żony z okazji narodzin syna


Gość SzymonWojtyś

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SzymonWojtyś

Minął termin porodu, więc żona lada chwila będzie miała przed sobą wyzwanie narodzin naszego pierworodnego. Będę razem z nią, ale chciałbym jej przygotować jakiś upominek, pamiątkę w ramach podziękowania. Na oddział nie można wnosić kwiatów więc pomyślałem o jakiejś kartce, gdzie mogę napisać parę słów podziękowania.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Bardzo fajny pomysł. Ja bym jeszcze zatroszczył się o jakieś opakowanie na tego rodzaju prezent  [reklama usunięta] możesz zamówić pudełeczka z dowolnym nadrukiem - ,,Dla świeżo upieczonej mamy" itd

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Szymon, na pewno już jesteście w domu, żywię nadzieję, że żonka się ucieszyła z prezentów. Mnie wielki dzień czeka w przyszłym miesiącu i też szukam inspiracji na prezent. A co do tej strony, do której podałeś link to ja stamtąd zamawiałem na rocznicę ślubu książkę "Lubię z Tobą" - na każdej stronie była inna aktywność i inne zdjęcie. Fajny motyw, bo sobie sam skomponowałem i moja Kinga było zachwycona tym, że się tak postarałem ho ho ho ;-)

Odnośnik do komentarza

Ppiotr2
Również mam ten wielki dzień przed sobą i nie mogę się doczekać. Myślałem o przygotowaniu kolażu związanego z chwilami przeżytymi w ciągu tych 9miesięcy gdzie ostatnim, wspólnie dodanym zdjęciem będzie już to z naszym narodzonym maluszkiem. Co o tym myślicie?

Genialne! Też niedługo mnie to czeka i dlugo zastawiałem się co kupić małżonce ;) dobrze, ze mamy duzo zdjec porobionych w tym okresie, bedzie co wybierac

Odnośnik do komentarza

A może personalizowana biżuteria? Ja dostałam bransoletkę z datą urodzenia dziecka i imieniem. Bardzo fajny pomysł, super pamiątka 🙂 
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Biżuteria moim zdaniem jak najbardziej wskazana, można kupić coś uniwersalnego, np. łańcuszek srebrny i ładna zawieszka zazwyczaj każdemu się spodoba [reklama usunięta]. Z kosmetykami też można nie trafić ogólnie w przypadku prezentów to z każdym może być coś nie tak, a z biżuterii, każda kobieta się ucieszy. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...